18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pielęgniarka aresztowana

~Velture • 2017-09-02, 08:23
Tak w skrócie opiszę:
Pielęgniarka została aresztowana za to, że nie pobrała i nie oddała policji próbki krwi jakiegoś gościa.
Tłumaczyła to policji razem z jakims gościem na telefonie, że typek nie wydał zgody na pobranie krwi a ponieważ nie był ani zatrzymany ani aresztowany i policja nie miała sądowego nakazu na pobranie krwi ani listu gończego to regulamin szpitala zabrania w takim wypadku pobrania krwi od kogos kto nie wyraził na to zgody.

Są napisy więc sobie możecie poczytać bo słabo słychać w niektórych momentach.

Brawo USA!



Tutaj z innych ujęć i z komentarzem oraz jest krótkie ujęcie wypadku tego gościa o którego krew się rozchodzi:

lakeroll

2017-09-02, 08:37
U nas większy profesjonalizm; pałka, gaz, teaser (lub wymachiwanie Waltherm P99) i dziesięciu na tobie siedzących.

~Velture

2017-09-02, 08:58
@up
Ty się może k***a naucz polskiego słowa: "paralizator"

Ma...........ke

2017-09-02, 09:55
Chyba ktoś tu straci pracę i dostanie grzywnę od sądu:) W stanach wszystko ląduje w sądzie a nawet w Polsce coś takiego nie przejdzie bez echa i co najmniej dyscyplinarki.
W kraju, w którym pozywa się pizzerie o zbyt gorącą lub zimną pizze na miliony pielęgniarka weźmie prawnika, on weźmie 50% wygranej a ona do końca życia nie będzie musiała pracować.

~Velture

2017-09-02, 10:00
@up
Tak było.
Nie chce mi się szukać fotki ale widziałem zdjęcie 2 takich samych produktów z rynku amerykańskiego i wersji UK. Ten sam produkt tego samego producenta.
Na produkcie z USA miałeś k***a doj***ną epopeję czego ci nie wolno robić i brakło miejsca na naklejce a na wersji europejskiej tylko jedno zdanie aby trzymać z daleka od dzieci i nie jeść tego.

Tam k***a firmy się zabezpieczają jak mogą przed pozwami dopie**alając tysiąc ostrzeżeń na opakowaniach aby nie zostać pozwanym bo przykładowo jakiś debil wbije sobie gwóźdź w oko i pozwie ich bo na opakowaniu nie było napisu aby nie wbijać sobie gwoździ w oczy.

Tak jak masz teraz w wielu reklamach ostrzeżenia aby nie robić czegoś tam, co było w reklamie, w domu.
No k***a kiedyś nie trzeba było pisać aby nie robić czegoś w domu bo każdy myślący wiedział aby nie odpalać rakiety w mieszkaniu siedząc na niej itp.

PolaczekRR

2017-09-02, 14:23
Dzięki takim filmikom nigdy nie pojade do stanów :) Dzieki sadol

lakeroll

2017-09-02, 14:57
@Velture, no tak ale mi chodziło o paralizator, który wystrzeliwuje elektrody, czyli taser

siwybis

2017-09-02, 15:12
Mam nadzieję że lokalny Saul Goodman zajmie się ta sprawą i będzie konkretne odszkodowanie i zwolnienia w pałolicji.

TheByQ

2017-09-03, 01:20
@lakeroll Czyli paralizator.

Clarx

2017-09-03, 02:10
PolaczekRR napisał/a:

Dzięki takim filmikom nigdy nie pojade do stanów :) Dzieki sadol



A nie dzięki temu że jesteś idiotą, nikt Cię tam nie chce a w dodatku nie masz pieniędzy na to? Pozdrawiam

Cloverface

2017-09-03, 10:30
Gdyby pobrała krew - inny patrol by przyjechał i ją aresztował :mrgreen:

~Velture

2017-09-03, 11:16
koles00 napisał/a:

Gdyby pobrała krew - inny patrol by przyjechał i ją aresztował :mrgreen:


Wątpię. Gdyby pobrała krew to by gość pozwał szpital na ogromną kasę a żydowscy adwokaci by się ustawiali w kolejkach aby go za darmo reprezentować w zamian za 30-60% odszkodowania.
To USA chłopie. Kraina gdzie każdy może pozwać każdego o wszystko.

Jorgen88

2017-09-03, 13:01
lakeroll napisał/a:

U nas większy profesjonalizm; pałka, gaz, teaser (lub wymachiwanie Waltherm P99) i dziesięciu na tobie siedzących.


teaser? ty k***a jełopie

lakeroll napisał/a:

U nas większy profesjonalizm; pałka, gaz, teaser (lub wymachiwanie Waltherm P99) i dziesięciu na tobie siedzących.


teaser ? ty k***a jełopie

smoke86

2017-09-03, 18:39
Zapewne w USA są inne przepisy dot. udzielania świadczeń zdrowotnych, ale w Polsce takie zachowanie pielęgniarki byłoby całkowicie prawidłowe.

Pacjent nie był ani aresztowany ani jego pobyt nie miał związku z zatrzymaniem, ani też nie było nakazu sądowego. Jeżeli pacjent nie wyraził zgody na wykonanie procedury medycznej, personelowi szpitala nie wolno jej wykonać.

Tym bardziej, że nawet udostępnienia dokumentacji medycznej, w tym wyników badań mogą żądać jedynie sądy i prokuratura.

Zatem wg mnie pielęgniarka zachowała się właściwie, a ktoś z policji beknie za bezpodstawne aresztowanie.