18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

cfany_xx

2022-09-05, 08:12
Berhid napisał/a:

Natura się sama kontroluje. Ale właśnie jak takie zjeby biegają z bronią, wybiją np. wilki bo ich za dużo, to później biegają za inną zwierzyną bo też się rozrasta ich populacja, ale to normalne jak już nie ma drapieżnika bo go człowiek odstrzelił. I tak się właśnie tłumaczą głupio, kontrola populacji



Ty chyba nie masz narządu którego wszyscy używamy do myślenia?!

djpyza

2022-09-05, 10:34
90kondzio90 napisał/a:

Pojęcia nie masz o myślistwie. Nawet sobie nie wyobrażasz że poza odstrzałem(polowaniami) myśliwi dokarmiają,liczą i ogólnie dbają o zwierzynę łowną!



byłeś ty kiedyś raz na polowaniu czy tylko pie**olisz by pie**olić ? tak się składa że byłem na polowaniu dzika ! wiesz gdzie on potem wylądował u mnie na talerzu ! więc tak dbają o zwierzęta !więc nie pie**ol !

Kuba_Gda

2022-09-05, 13:27
Hahahah niby sadistic a wysyp miękkich chłopców w komentarzach. Buuuhuuu zwierzątka zabijają. Żebyście się nie popłakali nad losem tych sarenek, żałosne p*zdy unoszą się moralnie bo ich boli w środku jak widzą cierpienie.
Idźcie na pudelka frajerzy

mit2

2022-09-05, 14:31
djpyza napisał/a:

byłeś ty kiedyś raz na polowaniu czy tylko pie**olisz by pie**olić ? tak się składa że byłem na polowaniu dzika ! wiesz gdzie on potem wylądował u mnie na talerzu ! więc tak dbają o zwierzęta !więc nie pie**ol !


A czego się spodziewałeś? Że na polowaniu na dzika nie zabija się dzika? :lol: