18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Foince

2022-09-04, 01:58
Niedziwdzi mi szkoda

neo001

2022-09-04, 02:31
Berhid napisał/a:

Tutaj jakoś jeszcze polują, tak na dziko. "Uwielbiam" naszych myśliwych Ostatnio na grzybach będąc, przechadzam się lasem, tam pełna wycinka, na środku jakiś taki niby paśnik, zanęta tam jakaś leży. Przeszedłem przez to "pole" a na końcu, między drzewami ambona Prawdziwi twardziele z tych naszych "myśliwych"
Ogólnie myślę, że myśliwi to zwykłe p*zdy bez jaj i ksiądz im wchodził do wanny jak byli mali. Jak ktoś wyżej napisał. Weź nóż, zrób łuk czy dzidę i idź poluj jak chcesz. A nie to już nie jest tak fajne, lepiej wywabić zwierzę i strzelić po prostu głupia p*zdo?



O patrz p*zda. XXI wiek a ona by z nożem na polowanie latała. Prąd to ty pewnie masz z gniazdka :D

Tetrix

2022-09-04, 02:32
Oglądać w 0,25x

Berhid

2022-09-04, 03:04
neo001 napisał/a:

O patrz p*zda. XXI wiek a ona by z nożem na polowanie latała. Prąd to ty pewnie masz z gniazdka



Polowanie, następny gamoń. Nie zapomnij zapolować na karpia w Intermarche na święta.

Prąd mam, jak twoją matkę r*cham , aż iskrzy.

Pereze87

2022-09-04, 10:05
Zajebista robota .. bedzie zajebisty obiad .. tylko wilki tez wpie**alają czy tylko na futro sie nada ? Pieknie tam mają w Ameryce .. kraj nie do podbicia gdzie zwykły farmer ma arsenał i potrafi go użyć .. w PL roniki jedynie co potrafią to protestować i bimber pic . :mrgreen: :lol:

neo001 napisał/a:

O patrz p*zda. XXI wiek a ona by z nożem na polowanie latała. Prąd to ty pewnie masz z gniazdka



Łuk , nìz to broń ... broń palna to też broń .. to się nazywa ewolucja i prawo dżunglii tępa dzido.

:lol:

BambiPMT

2022-09-04, 10:10
Szkoda, bo piękne zwierzęta. Ale jeżeli nie marnują mięsa.

pochminick

2022-09-04, 10:37
Odstrzal byka stojacego na czele stada to czemu służy oprócz zdobycia trofeum i mokrych ze szczescia gaci?

Puśćić ch*jków na zbocze górskie bez broni i samemu się za nimi wypuścić z giwerą uzbrojoną w taką optykę. Szybko mieliby mokro w gciach...

ququa

2022-09-04, 11:27
Berhid napisał/a:

Natura się sama kontroluje. Ale właśnie jak takie zjeby biegają z bronią, wybiją np. wilki bo ich za dużo, to później biegają za inną zwierzyną bo też się rozrasta ich populacja, ale to normalne jak już nie ma drapieżnika bo go człowiek odstrzelił. I tak się właśnie tłumaczą głupio, kontrola populacji





kurna rozumiem, że ty spokojnie wypinasz dupsko żeby komary sobie podjadły biedaczki i krzywdy im nie robisz,
bo zabijanie ich to tez kontrola populacji

grodi

2022-09-04, 11:27
Niedoj***nie mózgowe użytkowników tego portalu poraża.

Berhid

2022-09-04, 13:06
ququa napisał/a:

kurna rozumiem, że ty spokojnie wypinasz dupsko żeby komary sobie podjadły biedaczki i krzywdy im nie robisz,
bo zabijanie ich to tez kontrola populacji



Moje gratulacje. Porównywać komara, do choćby bizona, jelenia, , wilka, jaka albo do słonia itp. Świadczy tylko o twoim sp***oleniu umysłowym, ja Cię proszę o rozsądek i nie komentuj więcej.

Halman2

2022-09-04, 13:08
Arci88 napisał/a:

Mięso trzeba jeść h*j w dupę weganą



Mięso, trzeba jeść h*j, w dupę weganą?

Czyli: Mięso!
Musisz jeść h*j!
Wejdź w dupę weganą. Przy czym chodzi o "Dupę weganą" czyli "Dupa wegana" . Jakbyś miał napisać to co przypuszczam, że chciałeś to powinieneś napisać: "w dupę weganom".

Podsumowując: debil, co nie potrafi się wypowiadać w języku polskim, wypowiada się na tematy, o których nie tylko nie potrafi pisać ale przede wszystkim nie ma o nich zielonego pojęcia :)

mit2

2022-09-04, 13:17
Widzę na sadolu znów inwazja eko kurew pełną gębą.
Brawo myśliwi i brawa dla ciebie autorze tematu, za podrażnienie miękkich serduszek lokalnych bambinistów :lol:

__Tux__

2022-09-04, 13:53
Berhid napisał/a:

Dlatego to nagranie jest jeszcze dość "normalne". U nas tego nie ma. Nie słyszałem o tropieniu, skradaniu się, byciu zwinnym i inteligentnym.




A żeby wynaleźć taką broń, to nie trzeba być inteligentnym? Ja rozumiem, że kiedyś polowano inaczej. Że niby ktoś był lepszy, bo upolował zwierzę z łuku? Tylko wśród ludzi polowanie z łuku może znaleźć uznanie. Ludzie też mają instynkt i nie chcą dać się zjeść. A że zwierzęta dają się upolować, to ich sprawa.

jem_zwierzeta

2022-09-04, 14:01
Berhid napisał/a:

Tutaj jakoś jeszcze polują, tak na dziko. "Uwielbiam" naszych myśliwych Ostatnio na grzybach będąc, przechadzam się lasem, tam pełna wycinka, na środku jakiś taki niby paśnik, zanęta tam jakaś leży. Przeszedłem przez to "pole" a na końcu, między drzewami ambona Prawdziwi twardziele z tych naszych "myśliwych"
Ogólnie myślę, że myśliwi to zwykłe p*zdy bez jaj i ksiądz im wchodził do wanny jak byli mali. Jak ktoś wyżej napisał. Weź nóż, zrób łuk czy dzidę i idź poluj jak chcesz. A nie to już nie jest tak fajne, lepiej wywabić zwierzę i strzelić po prostu głupia p*zdo?



o k***a, ale ci tvny i wyborcze dobrze weszły. Ty naprawdę uwierzyłeś w ich narrację, że to o podbudowywanie męskiego ego chodzi w polowaniu na zwierzęta? Z takim małym rozumkiem, to pewnie też mateuszowi uwierzyłeś, że te wszystkie podatki, to dla naszego dobra?