18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

piękny przejazd

rONmaster • 2015-03-16, 07:08
nie ma wypadku ale jest coś lepszego... to uczucie którego doświadczą tylko nie liczni tylko ci co są naprawdę poj***ni którzy mają jaja by odpie**olić taki szajz dziękuje.



:shock: :shock: :shock: :shock:

sprytny.k

2015-03-17, 00:24
I KOLEJNY KOZAK - mistrz korków i prostej. A na winklach pozycja jak wyr*chana żaba i kolano byleby dotknąć.

Podstawowa zasada - nie ufaj nikomu. A tu nie ma żadnego skilla jest tylko ślepa naiwność że wszyscy stojąc w korku patrzą w lusterko. Jest gorąco i może jakiś idiota wyjdzie z auta? Tak wiem, to jest zabronione i nie wolno wychodzić ble ble ble. Ale to Tobie postawią krzyżyk na grobie a nie jemu.

Jeżdżę z 16 lat na moplach i od jakichś 7 na ścigach. Często sobie robię z ulicy tor. Ale jak wpadam do miasta czy widzę korki to odpuszczam - bo to są miejsca gdzie możesz być Rossim ale to pan Heniu w Tico "nie spojrzy w lusterko" a Ty będziesz aktywnym dawcą. A ch*ja prawda - przy takich strzałach ginie się od obrażeń wewn. co wiążę się z tym, że Twoje organy nadają się jedynie na galaretkę dla psa Burka.

Nie popieram LwG, zlotów pedałów czy innych dziwnych aktywności pseudomotocyklistów. Zamknij mordę i zacznij uczyć się jeżdżenia bo 3/4 ludzi dalej nie wie czemu jak skręcę kierownicą w lewo to motocykl jedzie w prawo.

Chcecie pooglądać kozaków - Isle of man TT albo Macau.

szklanka

2015-03-17, 00:45
stoją w tym korku do teraz chyba

kothletino

2015-03-17, 00:51
Wariat, ale o ile ma się rozj***ć to niech zginie sam.

smj12

2015-03-17, 00:57
niezły pojeb :-D

bavarian

2015-03-17, 00:59
no ok ale gdzie są takie korki?!

ciamciara

2015-03-17, 01:06
prze ch*joza z niego ... opanowanie wzorowe

mibcadet

2015-03-17, 01:20
sprytny.k napisał/a:

I KOLEJNY KOZAK - mistrz korków i prostej. A na winklach pozycja jak wyr*chana żaba i kolano byleby dotknąć.

Podstawowa zasada - nie ufaj nikomu. A tu nie ma żadnego skilla jest tylko ślepa naiwność że wszyscy stojąc w korku patrzą w lusterko. Jest gorąco i może jakiś idiota wyjdzie z auta? Tak wiem, to jest zabronione i nie wolno wychodzić ble ble ble. Ale to Tobie postawią krzyżyk na grobie a nie jemu.

Jeżdżę z 16 lat na moplach i od jakichś 7 na ścigach. Często sobie robię z ulicy tor. Ale jak wpadam do miasta czy widzę korki to odpuszczam - bo to są miejsca gdzie możesz być Rossim ale to pan Heniu w Tico "nie spojrzy w lusterko" a Ty będziesz aktywnym dawcą. A ch*ja prawda - przy takich strzałach ginie się od obrażeń wewn. co wiążę się z tym, że Twoje organy nadają się jedynie na galaretkę dla psa Burka.

Nie popieram LwG, zlotów pedałów czy innych dziwnych aktywności pseudomotocyklistów. Zamknij mordę i zacznij uczyć się jeżdżenia bo 3/4 ludzi dalej nie wie czemu jak skręcę kierownicą w lewo to motocykl jedzie w prawo.

Chcecie pooglądać kozaków - Isle of man TT albo Macau.



Z ciekawości popatrzyłem jak się ścigają - Isle of man TT.
W porównaniu do tego filmiku, który jest dowodem na kompletną głupotę wyłącznie, to ci kolesie mają jaja wielkie jak arbuzy. Technika, umiejętności, stanowczość i odwaga. A nie jak idiota na powyższym filmiku ryzykujący swoje i czyjeś życie bardziej niż skoczek spadochronowy bez spadochronu. Jakby ten idiota miał umiejętności to by brał udział w czymś profesjonalnym, a nie szalał tam gdzie szczególnie nie powinien.

darnok112

2015-03-17, 01:46
nie ma wypadku -> nie ma nic sadystycznego -> nie ma piwa

idiota jedzie -> ma szczęście bo nie otworzył ktoś drzwi -> dlatego otwierać drzwi w korkach polecam

jaja ma -> w formie jajecznicy -> w mózgu

Bronek_Komar

2015-03-17, 02:29
1:57 wytrząch*je gówno z nogawki

qwerq221

2015-03-17, 02:31
Nienawidzę tych kurew j***ny śmieć jak chce zdychać albo się połamać to spoko ch*j mnie to obchodzi ale k***o motorowa ja nie chcę mieć nic z tym wspólnego żadnego j***nego stresu nie chcę przeżyć bo ty tępy ch*ju masz ochotę się zabić na moim samochodzie... mniejsza o uszkodzenia auta taka k***a nie zdaje sobie sprawy z tego, że jak rozjebie się na jakimś aucie jak mucha na szybie to kierowca auta będzie miał wyrzuty sumienia do końca życia i nawet ch*j z tego, że to nie była wina kierowcy auta ale sam pie**olony fakt... zdychaj k***a na pustej drodze moja prośba do wszyskich motorowych popie**olców

cadirad

2015-03-17, 06:15
Cytat:

(...) to uczucie którego doświadczą tylko nie liczni (...)


Nieliczne to Ty odwiedziłeś zajęcia z języka polskiego.

profi

2015-03-17, 08:06
Mając 18 lat kupiłem motocykl i też tak jeździłem, może nie z takimi prędkościami, ale wtedy była to świetna zabawa. Dzisiaj te parę lat później widzę, jak wielka to była głupota. Ale cóż, młody człowiek czuje się nieśmiertelny.

Rudy1234

2015-03-17, 08:21
jaja większe od mózgu.

iwo89

2015-03-17, 08:28
Powiedzcie mi lepiej gdzie takie ciężarówki robią? Australia? Nie ta strona drogi. USA?

Topiony_serek

2015-03-17, 10:28
Już wolę mieć głód THC niż takie pragnienie adrenaliny...