18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piękne rosyjskie autostrady

flightmen13 • 2014-04-22, 18:36
i znów piękne rosyjskie krajobrazy... świat bez nich byłby nudny, ale i lepszy :mrgreen: zobaczcie sami jakie mają autostrady :D


huehuebekłem

2014-04-24, 09:47
budują drogi na olimpiadę jak nasi na euro :D

GTi

2014-04-24, 10:38
Jezu skasujcie to nagranie bo jeszcze nasz wspaniały żond to podłapie i u nas zaczną takie autostrady budować :(

rigsuit

2014-04-24, 13:34
k***a mać chwalicie Ruskie drogi które są w jeszcze ch*jowszym stanie od naszych... Ruscy to mistrzowie w robieniu wszystkiego prowizorycznie i po najniższej linii oporu. I nie pie**olcie że A4 się ch*jowiej by jechało niż tą drogą którą pokazali na tym filmiku... Jedynie co na A4 wk***ia to, to że są bramki do płacenia. Ale nie powiem też że nie ma ch*jowych odcinków dróg w Polsce że musisz po tej drodze jeździć jakbyś miał trafić na mine

Wazzi

2014-04-24, 20:08
Ale zapie**ala tym czymś na początku filmu! Dawca!

FatboyFat

2014-04-24, 21:32
@rigsuit

A jeździsz ty tą A4 czy raz ci się zdarzyło?

Ja jeżdzę dość regularnie. Moze nie co tydzień, nie co miesiąc, ale raz na 2-3 miechy tak. Ostatnio miesiąc temu chyba pierwszy raz od wielu wielu lat zdarzyło mi się, że nie było na niej remontów, ograniczenia, zakazów nakazów i ch*j wie czego jeszcze. Kwestia bramek i opłat za przejazd, których podstawa (umowa) powinna trafić do trybunałów jakie tylko w kraju mamy, to coś czego nie poruszam, bo nie w tym rzecz- na światłach też się stoi w korku jak jest dużo aut. Mówię o "remontach".

marsic

2014-04-24, 23:47
To wygląda jak film dokumentalny o budowie kolonii na Marsie. Tani film. Ta muzyka...