18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piękne chwile 2012

Darmi • 2012-12-27, 20:45
cóż za widoki! :diabel:

Azer

2012-12-28, 15:52
Robi się taki sam syf jak przy każdym temacie o religii :-D jak zwykle techbaza ma najwięcej do powiedzenia :samoboj:

19Szumi10

2012-12-28, 16:27
Co to za nuta z tego filmu ? :D
Może ktoś na PW podesłać namiary ?

Macary

2012-12-28, 16:40
Mr.Bungle napisał/a:

MacaryZnam temat "firmy" bo mój dobry kolega pracuje w kryminalnej i wiem że tak mówią o policji między sobą. Jeśli nie rozumiesz co to znaczy "zwykły płatnik VAT" to powiem że ja jestem osobą prowadzącą jednoosobową firmę i płacącą ZA DUŻO za przywilej pracy w tym zj***nym ustrojstwie (ZUS, podatki, sratki i opłatki)ze
Nie jestem kibolem ,zainteresowania - wędkarstwo, strzelectwo i picie browarów z przyjaznymi osobami.
Zastanawia mnie czy tak się nudzisz ? czy tak kochasz policję, czy sam jesteś z "firmy" że szukasz na siłe ku*asa do dupy ?
Dziękuje i Pozdrawiam 8-)




ku*asa do dupy nie szukam. Dziękuję, ale twoje zainteresowania nie muszą być moimi.
Wiem, co to jest zwykły płatnik VAT. Nie zrozumiałeś chyba kontekstu zdania. Chodzi mi o to, że zwykły płatnik VAT ( zwykły zjadacz chleba), nie będzie miał kilkanaście razy problemu z policją , bo za co? Chyba, że notorycznie łamie przepisy drogowe, albo ma coś za skórą.
To fajnie, że masz firmę, ale to nie znaczy, że np. kiedyś nie kradłeś, i teraz jesteś zawsze częściej sprawdzany jako osoba z kryminalną przeszłością.

Nie nie jestem z "Firmy", ale mam szacunek do Policji. Wiadomo, że jak w każdej formacji są w niej i k***y, przeważnie młode, chcące się pokazać, ale w większości to porządni ludzi.
Po za tym psioczysz, że ochraniają system. Niestety taka praca, ale głównie ochraniają zwykłych obywateli przed gnojami JP i złodziejstwem.
A k***a jednego i drugiego nie dzierżę. Wk***iają mnie gimnazjalne p*zdy JP, płaczące i srające pod siebie jak widzą policję, i kryminałów którzy szczycą się, że siedzieli.
To jest k***a powód do chwalenia. Siedziałem. To zajebiście, prawie jak byś Uniwersytet Harwarda, albo Oxforda skończył.
Nie piszę, o wszystkich każdemu może się noga podwinąć, ale to jest mniej niż jeden promil. Zresztą i tak zawsze większość siedział za niewinność, bo go biedaczka policjant złapał, prokurator oskarżył, sędzia skazał, a teraz musi biedaczek w pierdlu siedzieć.
Nie ważne, że on siedzi, bo popełnił przestępstwo, wszyscy winni tylko nie on.

Ot jestem zwykłym obywatelem. Ale kurestwa, złodziejstwa i JP nie dzierżę.

we...........88

2012-12-28, 17:41

gościu bank rozbija

Svenlee

2012-12-28, 19:32
barto3000 napisał/a:

@up

PiSownia POprzez zwracanie uwagi na duże litery świadczy o niebywałym patriotyzmie.
Trzymaj kciuki. Jak się spełni, będziesz mógł częściej tak PiSać :)




koleś, Ty mnie pouczasz o mojej pisowni? Ok, to ja się przypie**ole, że nie myślisz. Czemu? Bo skoro nie lubie PO to od razu jestem za PIS? Lewak.

T!G3R

2012-12-28, 19:45
A to taka imprezka :wodka:

desiderata1985

2012-12-29, 02:53
co za sadystyczno-sarkastyczne polaczenie fonii i obrazu :mrgreen: