18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piękne chwile 2012

Darmi • 2012-12-27, 20:45
cóż za widoki! :diabel:

Carol

2012-12-28, 00:31
Dick napisał/a:

Najlepsze jest to że to kwestia czasu w każdym kraju w UE i nie tylko - jak wyjdzie lud na ulicę! Kwestia czasu...


Weź się do swojej parszywej roboty, a nie pie**olisz jak gimnazjaliści.

Macary

2012-12-28, 01:12
Mr.Bungle napisał/a:

[Nie, nie jestem jakimś małolatem pie**olącym policje .


Ok z tego wynika, że nie miałeś żadnych zatargów z policją.
Mr.Bungle napisał/a:


Osobiście miałem kilka razy (może kilkanaście) do czynienia (nie nie jestem żadnym bandziorem tylko zwykłym płatnikiem podatku VAT)!


Z tego już nie za bardzo. Nie znam żadnych "zwykłych płatników VAT", którzy mieli kilkanaście razy do czynienia z policją. Sam sobie przeczysz koleś.

Mr.Bungle napisał/a:


p.s. a co wilczek Ty czy tata robi w "firmie" ?



Ostatnie twoje zdanie potwierdza, że twoje spotkanie z Policją, były zawsze czysto przypadkowe.

Zapewne jesteś pie#@%$lnym gimbusem JP, albo biednym kibolem, którego Policjanci się czepiają, bo przez przypadek wyrwane na stadionie siedzenie samo wskoczyło mu do rąk.
:plzdie:

Svenlee

2012-12-28, 01:39
Hahahaha. Widzę mamy trailer wydarzeń w POlsce na rok 2013.

barto3000

2012-12-28, 02:35
@up

PiSownia POprzez zwracanie uwagi na duże litery świadczy o niebywałym patriotyzmie.
Trzymaj kciuki. Jak się spełni, będziesz mógł częściej tak PiSać :)

ToPrzeciezJa

2012-12-28, 04:26
@Macary ale mnie śmieszy to jak się próbujesz do kolesia na siłe przypie**olić hahahahah

lepiej umrzyj.

kamilnorbert

2012-12-28, 08:21
Zastanawiam się czy to forum robi się jakieś propolicyjne, nie wiem może jest jakaś rzesza policjantów użalająca się nad swoim losem. A może komentarze jaką to kochaną władze mamy publikują jakieś cioty co całe życie od komputera nie odchodzą i nie mają pojęcia o świecie. Nie wiem czy sobie zdajecie sprawę ale jak ktoś idzie do tej formacji to powinien wiedzieć że ona jest by chronić i służyć nawet z narażeniem życia swojego. co się raczej rzadko zdarza.

kashshaptu82

2012-12-28, 11:52
o, atak na ambasade us z ofiarami na filmiku tez cool
<brakpiwa>

@kamilnorbert
jak dla mnie to sam brzmisz jak jakas ciota co poza ekran monitora lba nie wychyla
policja to nie wladza, a raczej organ porzadku publicznego. wyobraz sobie, ze to nie tylko frakcja prewencji, zreszta ktora jest najbardziej obciazona ryzykiem zawodowym (saperow mamy tylko wojskowych.) zal mi dupe sciska jak widze komentarze takie jak twoj. myslisz, ze ci zaprezenowani na tym filmiku to co, grilla sobie poszli urzadzic? bo dla mnie wlasnie narazaja swoje zdrowie/zycie w celu utrzymania porzadku i ochrony mienia publicznego jak i zwyklych obywateli (niestety takich przypadkach konczy sie tylko minimalizacja strat i zapobiegnieciem eskalacji.) pozatym sa wydzialy kryminalne, antynarkotykowe, zwalczania przestepczosci zorganizowanej, itp. itd.
ale lepiej walic ogolem, bo taki ch*j policjant wj***l mandat za przekroczenie predkosci. dla mnie akurat ch*jem jest osoba, ktora raz ze zlamala prawo, to ma jeszcze czelnosc komentowac i rzucac inwektywami w tych co tego prawa pilnuja.

ps. tak nawet zlozylem podanie do policji ale pech chcial, ze zniszczylem dokumentnie kolano na krotko po odrobieniu slyzby wojskowej i wszelkie sprawnosciowki sa poza moim zasiegiem.

t[e]rroR

2012-12-28, 12:52
aż łezka się w oku zakręciła :roll:

bz...........ue

2012-12-28, 12:59
Preeezes napisał/a:

Jak ktoś napie**ala cywili to nie fajnie a jak odwrotnie to już fajne? A szczególnie fajne niszczenie mienia. <spoko>



Jak Ci coś nie pasi to idź sobie demotywatory pooglądać!

Mr.Bungle

2012-12-28, 13:04
Macary, gdybym nie odchodził od kompa to by mnie nigdy nic nie spotkało no może tylko brak dostępu do sieci :lol: nie będe się rozpisywał o swoich przygodach bo to nie czas i miejsce a poza tym moja prywatna sprawa. Znam temat "firmy" bo mój dobry kolega pracuje w kryminalnej i wiem że tak mówią o policji między sobą. Jeśli nie rozumiesz co to znaczy "zwykły płatnik VAT" to powiem że ja jestem osobą prowadzącą jednoosobową firmę i płacącą ZA DUŻO za przywilej pracy w tym zj***nym ustrojstwie (ZUS, podatki, sratki i opłatki)
Nie jestem kibolem ,zainteresowania - wędkarstwo, strzelectwo i picie browarów z przyjaznymi osobami.
Zastanawia mnie czy tak się nudzisz ? czy tak kochasz policję, czy sam jesteś z "firmy" że szukasz na siłe ku*asa do dupy ?
Dziękuje i Pozdrawiam 8-)

simos921

2012-12-28, 13:57
motyw z pączkami zajebisty :D

SzokAT

2012-12-28, 14:01
Goście z pączkami to antifowcy - pedały i brudasy :-?

Aravorn

2012-12-28, 14:10
Ehh cwaniaczki w większości z zasłoniętymi twarzami :D
Coś jak u nas na tym "Marszu Niepodległości", gdzie postanowili sobie pokozaczyć, pod sztandardem wątpliwego zdrowia psychicznego jareczka :D

Nie wiem, czy filmik spotkałby się z taką aprobatą, gdyby każdy z Was wiedział dokładnie czego dotyczyły wszystkie manifestacje;) Bo były związane z różnymi kwestiami. Ważne, że masy mają ubaw.

Xeder

2012-12-28, 14:13
Jak czytam niektóre komentarze to aż mi sie chce rzygać. Co wam winna policja? Oni ustalają podatki? Oni ściągają je z was? Oni was gnębią? Najwięcej problemów do policji mają właśnie cwaniacy JP, przecież policja to ich wróg. Ale że sypiecie bluzg za bluzgiem przy dzieciach, że rozwalacie wszystko w zasięgu wzroku i robicie syf to już nieważne, ważne to że ktoś was chce za to ukarać. Ja jestem normalnym obywatelem i jakoś nie miałem nigdy problemu z policją. Na drodze da się dogadać jak zatrzymają (nie mówie tutaj o łapówkach tylko normalnym gadaniu) o ile oczywiście nie zapie**alasz 5x więcej niż dozwolone. Na mieście też nie sprowokowani nie sprawiają problemów. Ale lepiej jest mieć pretensje do każdego, że nie pozwoli się wyszumieć gównażerii na mieście. "JP na 100%, ale tylko przy kolegach, normalnie tylko na 50% bo się boje" a jak przyjdzie co do czego to pierwsze co to na policje bo ktoś zrobił mi krzywde.
Oni wykonują swoją prace. Na tym filmiku żaden z nich nie ubrał sobie mundurku z własnej woli i nie zaczął napie**alać protestantów czego nie można powiedzieć o protestantach. Idźcie protestować na sejm, rozwalajcie banki bo to oni tworzą problemy. Ale po co? Przecież lepiej jest k***a sprać policjanta który jest zmuszony żeby próbować przywołać porządek i rozpie**alać prywatne sklepy i mieszkania bo przecież "rewolucja musi być".

Mr.Bungle

2012-12-28, 14:25
Xeder napisał/a:

Na tym filmiku żaden z nich nie ubrał sobie mundurku z własnej woli i nie zaczął napie**alać protestantów czego nie można powiedzieć o protestantach.

:homer: masz chyba na myśli protestujących ...