18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piąty rok kibluje i bójki prowokuje

~Sunday • 2022-06-26, 10:09

Kolano na kichawę siadło jeszcze na koniec :mrgreen:

Maniecky

2022-06-26, 10:21
Maly mial szanse w polgardzie to przyszla j***na whoopi goldberg i sp***olila wszystko na korzysc czlonka swojego stada.....ale mam wk***a o to

sberek38

2022-06-26, 10:47
Powinno się spuszczać wpie**ol tym co rozdzielają walczących, w sytuacji gdy agresor jest w defensywie, a po ich igerencji, kontynuuje swoją agresję

dadar123

2022-06-26, 10:55
ruSSek i bambus to jedno i to samo scierwo

cz...........ek

2022-06-26, 12:01
Do wyzucenia. Filmik wysoce niestosowny poprzez nadmierna dawke niesatysfakcji z przebiegu wydazenia. :-/

silwerbalk

2022-06-26, 12:32
Przeciesz białas nic nie zrobił stał jak ta c**a w tej masce .... k***a gdzie my zmierzamy ja pie**ole biały człowiek wypie**alany przez pół sali przez doki konga i kto pomaga k***a czarny ..... :roll: białe c**y wola udawać że nic nie widziały albo że no nic się nie stało bo prowokował swoją białą odcieniem .... Nosz k***a zamiast mu tam wyj***ć na dziąsło w paru go przekopać to się dwa razy zastanowi zanim coś odjebie :roll:

KoniecZartow

2022-06-26, 13:09
silwerbalk napisał/a:

Przeciesz białas nic nie zrobił stał jak ta c**a w tej masce .... k***a gdzie my zmierzamy ja pie**ole biały człowiek wypie**alany przez pół sali przez doki konga i kto pomaga k***a czarny ..... białe c**y wola udawać że nic nie widziały albo że no nic się nie stało bo prowokował swoją białą odcieniem .... Nosz k***a zamiast mu tam wyj***ć na dziąsło w paru go przekopać to się dwa razy zastanowi zanim coś odjebie



Nie te czasy, gdy można było pluć na murzynów bez konsekwencji. Biały coś by zrobił, miałby przekreśloną karierę w szkole, nie mówiąc o zawodowej, a i tak pewnie by go brudasy odj***ły, ewentualnie lewactwo by go zamęczyło.

ProVVe

2022-06-26, 13:52
zdrowoyebne napisał/a:

do klatki z czarnym śćierwem



Jakiej klatki? do piachu, do ciemnego, głębokiego, zimnego dołu żeby reszta wiedziala ile tam jeszcze ich się zmieścić moze jak podniosą lapy

Syn_Milionera

2022-06-26, 14:32
KoniecZartow napisał/a:

Biały coś by zrobił, miałby przekreśloną karierę w szkole,



Gówno by miał. Kupiłeś propagandę jaką ci zaserwowali. Abyś się bał i dał sobie wchodzić na głowę.

croyna

2022-06-26, 14:42
bez happy endy

Zgniatacz23

2022-06-26, 14:57
Niedługo policja podleczy małpkę ołowiem i małpka się trwale uspokoi

Wombat212

2022-06-26, 16:16
Wypie**olic małpę na murzyńskie osiedle niech się tam ze swoimi powystrzeliwuja