18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piąty rok kibluje i bójki prowokuje

~Sunday • 2022-06-26, 10:09

Kolano na kichawę siadło jeszcze na koniec :mrgreen:

Payan

2022-06-26, 16:19
Małpa z dredami w końcu trafi na silniejszego.

trebles121

2022-06-26, 16:50
biały syneczek, traktowany jak szmata przez zwierze które ma już wieksze prawa od niego. k***a czarny prezydent usa czarny, komendant czarny burmistrz, milkidy mają przej***ne w tamtych rejonach. Dzieki tym k***om białym wywolicielkom ktore tylko czekają az ja zerznie stado orangutanów i potraktują jak ściere i propagandzie jaką nam wciskają od małego a rap jest z tym zwiazany. Czarne rytmy czarni bracia ha tfu na ten rap caly sam to łykałem za łebka teraz wiem jaki głupi byłem 2pac dr dre k***a czarne gangi jakoś mnie to fascynowało. Nie wiedzą nawet jak sie mają bronić. Wywieźć do afryki wszystkich i po problemie

Babiczko

2022-06-26, 16:57
Amerykański sen minął już dawno temu, cieszę się, że nie urodzilem się w tamtym miejscu.

zipi

2022-06-26, 17:17
Amerykański sen minął wtedy jak murzyństwo przestali traktować w taki sposób jak na to zasługują, nie oszukujmy się murzyni mają mniej IQ, nie chce im się pracować, są zawsze poszkodowani bo przecież ich koledzy czarni złapali ich w siatki i wysłali do tych strasznych białych w USA i za 200 lat bedą się tym te murzyny bronić, za to jak było kiedyś TO IM SIE NALEZY WSZYSTKO, ja uważam ze oni powinni dziekować tym białosom co ich sprowadzili do USA, bo teraz tych czarnych dzieci mają lepsze zycie niz 80% populacji na ziemi, ale no tego juz nie widzą, j***ne scierwa, jak azjatów szanuje to tych j***nych murzynów nigdy nie bede szanował.

Janko

2022-06-26, 19:13
j***ć czarną świnie w dupę

xv89

2022-06-26, 20:13
zdrowoyebne napisał/a:

do klatki z czarnym śćierwem



W klatce też by mieli dobrze, bo ile razy można mówić "nie dokarmiać małpów!", a ludziska i tak robią swoje...

KoniecZartow

2022-06-26, 22:10
Syn_Milionera napisał/a:

Gówno by miał. Kupiłeś propagandę jaką ci zaserwowali. Abyś się bał i dał sobie wchodzić na głowę.



:hitler: no pie**olnięty. Kto mówi coś o strachu? j***ć brudasów maczetami, ale nikt mi nie wmówi, że konsekwencje są znikome. Byś miał z tym styczność, to byś wiedział. W korpo miałem przekreśloną robotę, tylko dlatego, że murzyny poczuły się urażone tym, że się z nich śmiałem patrząc im w japę.

el...........ss

2022-06-27, 22:01
A potem będzie nagrywał gangsta rapy jaki to on nie jest kozak, bo naj***ł typa który miał 14lat

Strikeer

2022-06-28, 19:36
silwerbalk napisał/a:

Przeciesz białas nic nie zrobił stał jak ta c**a w tej masce .... k***a gdzie my zmierzamy ja pie**ole biały człowiek wypie**alany przez pół sali przez doki konga i kto pomaga k***a czarny ..... białe c**y wola udawać że nic nie widziały albo że no nic się nie stało bo prowokował swoją białą odcieniem .... Nosz k***a zamiast mu tam wyj***ć na dziąsło w paru go przekopać to się dwa razy zastanowi zanim coś odjebie


Człowieku wyjdź z piwnicy, oczy Ci się otworzą, albo zjedz snickersa bo pie**olisz.


LouisdeFunes

2022-07-03, 00:44
każdej małpie trzeba poderżnąć gardło żeby była spokojna