18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

mikel1994

2012-06-22, 18:05
Dlaczego mimo tego, że po raz kolejny klikam "ignoruj" to te gówno dalej się mi tu pojawia?

Sevelis

2012-06-22, 18:06
Nie. Poglądy Dakana, mimo, że wyrażane w dość śmieszny sposób, zazwyczaj są po prostu debilne. Inteligentny koleś a robi z siebie kretyna pod publikę. Idealne odzwierciedlenie stereotypowego Polaka, który na wszystkim zna się najlepiej i umie tylko krytykować.

Szoqn

2012-06-22, 18:22
Czy ten patetyczny tłusty banan może łaskawie wypie**alać z sadistica? Co to k***a jest, 3 piwa i główna?

ś.p Marszałek Kaczyński

2012-06-22, 18:35
Do pustej głowy się nie salutuje. Byłby ch*j w wojsku, to by się k***a nauczył. I w ogóle w Polsce salutuje się dwoma palcami, a nie k***a całą dłonią.

Odnośnie filmu, to takie dupcenie, że głowa boli. Wszystko gówno, każdy to idiota, a jedynie ci co nie wierzą w nic są cool.

VideCulFide

2012-06-22, 18:46
1. Nie salutuje się bez beretu, no ale skąd masz to wiedzieć zaściankowy prymitywny debilu, skoro wycofali obowiązkową służbę, a Ty jesteś ciotowatym owocem tegoż czynu.... W każdym razie jak nie umiesz to tego nie rób.
2. Fajny szalik. Nie ma to jak wpleść logo własnej firmy w barwy narodowe i w ten sposób robić reklamę.
3. Jeżeli dla Ciebie "Bóg Honor i Ojczyzna" to ciemnota i ksenofobia to powinieneś się leczyć. Nasi przodkowie z tymi słowami na ustach walczyli o to żebys był teraz wolny i mógł sobie wygadywać takie kretynizmy więc trochę szacunku.
4. "Nie jesteś katolem, nie jesteś Polakiem" - doprawdy? Obrcam się w środowisku nacjonalistycznym i połowa jest niewierząca, część jeszcze ma jakieś pogańskie odchyły a inni jeszcze co innego. Jakoś wszyscy się szanują. W sumie pokazałeś klasę tym mizernym i żałosnym udawaniem kogoś starszego, który ma święte prawo mieć odchyły jakie chce. Jest już starszy i swoje przeszedł.
5. Życze Ci abyś w rodzinie miał sytuacje, że ktoś z twoich krewnych ratował życie jakiemus żydowi, a teraz ten żyd Cię wysiedla. Właśnie dlatego, że był uratowany.
6. Nie mam na szyi krzyżyka i wyobraź sobie że nie jestem ani żydem ani masonem ani niczym do tego podobnym. Nigdy się z takim określeniem tez nie spotkałem.
7. "Wyzywanie od żydów własnych obywateli" - skoro określenie żyd to dla ciebie wyzwisko to sam jesteś antysemitą. Powinna się tobą zająć wyborcza, albo jakieś lobby zydowskie. Jakby coś kasy z Ciebie ściągnęli to może by ci się odechciało pie**olić takich głupot.
8. A to co k***a niby w dzisiejszych czasach trzeba robić żeby okazać w jakiś sposób swój patriotyzm jak nie obnoszenie się z symbolami narodowymi ty kretynie? Mam zabijać niemców? Ja pie**ole...
9. W Iraku giną polscy żołnierze nie za Polskę, tylko za Amerykę.
10. Tak się składa że połowa ludzi chodzi na wybory. Że tylko połowa to może i wina takiego wykpiewania przez takich kretynów jak Ty postaw patriotycznych.

W ogóle k***a co to jest za debil? Ktoś go ogląda? Jak on tu k***a trafił w ogóle?




Shatter

2012-06-22, 18:53
^ "Obrcam się w środowisku nacjonalistycznym"
Widać.W końcu 99% nacjonalistów to idioci...

VideCulFide

2012-06-22, 19:05
Dmowski, Paderewski, cała edndecja czy NSZ to też idioci według Ciebie? Ja pie**ole co za ludzie...

Sevelis

2012-06-22, 19:15
Shatter napisał/a:

^ "Obrcam się w środowisku nacjonalistycznym"
Widać.W końcu 99% nacjonalistów to idioci...



Jeżeli dla Ciebie idiotą jest osoba, która w dzisiejszej dobie wszechobecnej degeneracji nadal trzyma się solidnych, konserwatywnych zasad, ma honor, nie sprzedaje się na prawo i lewo i dba o swój kraj, to jestem dumny z bycia owym idiotą.

mak667

2012-06-22, 19:33
Poglądy w stylu jakuba rozencwajga który jest debilem.

ZabójczaMama

2012-06-22, 20:09
Sarkazm jest domeną ludzi inteligentnych. Głupi nie rozumieją.

Czeczeńczyk

2012-06-22, 20:23
@AntyPejs

Wk***ia mnie takie pie**olenie, że Polska walczy dla USA.Polska jest w NATO, więc jest zobowiązana do atakowania państwa, które zaatakowało jednego z członków NATO, by w razie czego i nas bronili.Biorąc udział w "misjach stabilizacyjnych" umocniamy swoją pozycję na arenie państw partnerskich.
I proszę mi tu nie pisać o jakiś teoriach spiskowych, bo ludzie internetu (wykop, sadistic itp) wszędzie widzą teorie spiskowe, tak jak zresztą cały świat wie, że niby to USA rozpie**olilo 2 WTC, a jakoś Bush śmiga na wolności i cieszy się życiem.