18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

lordofhell

2012-06-23, 13:24
""Wyzywanie od żydów własnych obywateli" - skoro określenie żyd to dla ciebie wyzwisko to sam jesteś antysemitą. Powinna się tobą zająć wyborcza, albo jakieś lobby zydowskie. Jakby coś kasy z Ciebie ściągnęli to może by ci się odechciało pie**olić takich głupot. " - piękne podejście, jak na kretyna o ksywie AntyPejs...

westh

2012-06-23, 13:24
On po prostu ma taki sposób prowadzenia programu, chamski, czasami sarkastyczny, a Wy czepiacie się jakichś pierdół. Sami stwórzcie swój, zobaczycie czy tak łatwo.

Zizu Ziomek

2012-06-23, 15:48
@joozef - nie oceniam czy Polska robi dobrze czy źle, pomagając USA w Iraku, bo za słabo znam temat, ale powodów innych nie widzę.
A wiara w boga to nie jest "rozmazane spojrzenie na świat i przymykanie oczu na niewygodne fakty"? Masz naukową wersję (jeszcze niepełną) popartą dowodami, albo wersję religijną popartą starą książką, i tradycją.

@!Timon - nie chodziło mi o żadną metafizykę, mówiąc "my" chodziło mi o Polaków. Polacy się opierali zaborcom, toteż nie pozostawili im wyjścia i musieli nas zabić. A gdybyśmy dobrowolnie pozwolili przyłączyć kraj do kraju zaborców? Jaki mieliby powód żeby zabić wszystkich? Zabiliby może tylko tych co się sprzeciwiają. Dla władcy to więcej poddanych, mniej ofiar itp. Więc jest duża szansa że Polacy by żyli, tylko byliby przyłączeni do innego kraju.
Po połączeniu się wszystkich krajów, można by było zredukować wojsko tylko do tłumienia zamieszek, lub mafii (od tego jest w sumie policja). I patriotyzm byłby niepotrzebny. I zamiast kilkuset rządów byłby 1, ale żadna z osób przy władzy raczej nie chce stracić stanowiska, a społeczeństwo to patrioci którzy też tego nie chcą. Gdyby wszystkie państwa przekazałyby władzę dla ludu, nie sądzę że wybuchłyby wojny, bo ludzie raczej się tego boją, zmniejszyłoby to wpływ pojedynczych osób, które mogłyby wywołać wojnę, na władzę.

Może mam trochę błędne wyobrażenie co do ludzkich zachowań, ale to pewnie przez to że przyzwyczaiłem się do zachowań komputera (podzespoły wykonują polecenia bez żadnej skargi i wszystko jest logiczne bez wpływu emocji).

torro

2012-06-24, 02:34
Świetny filmik. Gość wyśmiewa głupotę i kołtuństwo jak Wojewódzki z Figurskim w Esce. Prosimy o więcej. Z bufonów nadętych kato-nacjonalizmem trzeba spuszczać powietrze. Śmiech i satyra jest najlepszą bronią.