18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Photography By Sylwia Piosek

Makabra7 • 2012-01-18, 00:59
Nie wiem co o tym sądzicie - "sztuka" czy "suchar" ?

P.S. Jak suchar to usunąć :)

donfelipe29

2012-01-19, 23:57
d2d napisał/a:

Sztuka na poziomie licealisty z lustrzanką.


Ja jebie ale mnie takie gówniane podejście irytuje ... Pokaż swoje zdjęcia które zapewne trzaskasz przed lustrem w lazience...

seven

2012-01-20, 00:02
donfelipe29 napisał/a:


Ja jebie ale mnie takie gówniane podejście irytuje ... Pokaż swoje zdjęcia które zapewne trzaskasz przed lustrem w lazience...


Zapomniałeś dodać: nażelowana c**o 8-)

sosik napisał/a:

Kolega d2d ma rację, internet jest zapie**olony od tego typu pseudo sztuki... No sory, ale to jest syf.


A dlaczego to jest według Ciebie syf dzieciaczku? Bo nie ma cycków i nie możesz do tego trzepać tej 10 cm w zwodzie kuśki?

Irytuje mnie takie pie**olenie.

Phallucifer

2012-01-20, 00:15
Hmm...to moze rozwiniemy konstatcje, ze takich fotek gros w internecie. Zyjemy w takich czasach, o ktorych wolfagng welsch twierdzil, iz guruje kurs anestetyczny, co jest powodowane nadmierna estetyzacja zycia, a w dalszej mierze wplywa to na wypranie tresci z tresci oraz zanik "przezycia". Zainteresowanych odsylam do Hegla, Ingardena oraz do wspomnianego Welscha, tak w skrocie.
Otoz te fotki sa zywym dowodem tego, ze w sztuce juz wszystko przezylismy, a obecny postmodernistyczny sznyt umozliwia jedynie synkretyzm.,Na obecnych zdjeciach widac surrealistyczne epigonstwo uszminkowane "silnym" "wstrzasajacym" doznaniem, szokujacym...no i brak mi rzeczownika, ale umialbym namnozyc przymiotnikow nez konkretnego okreslenia o coz tam chodzi. Co wskazuje na brak konkretnego tematu w tym dziele sztuki, poza faktycznym klimatem surrealizmu i paralizujacego wsztrasu - co moim zdaniem jest antyteza sztuki w ogole.
Panie i Panowie, Man Ray, cartier bresson, Lange, czy Newton, oni sa interesujacy. JEsli chodzi o dowodzenie empiryczne tego, ze mamy nalot fotek to rzuccie okiem na taki portal jak variart.pl ,a po naprawde glebokie fotografie odwiedzice portal pani Jowity Mormul
Jakby sie autorka chciala klocic to ja sie polecam do konstruktywnej dyskusji na temat skladowych obrazu poprzez priv.

ODkarzacz

2012-01-20, 00:17
zdjęcia czy to obrazki sam nie wiem ciekawe. ale się tego za h. nie da oglądać. szkoda oczu

ans83[Ż]

2012-01-20, 00:17
nie wiem co o tym sądzicie ale strasznie wk***ia mnie, że zamknęli megauplad/megavideo :shock:

MrPink

2012-01-20, 00:24
No na pewno to jest bardziej sztuka niż wsadzenie krzyża w słoik ze szczynami

Artos

2012-01-20, 00:51
To pokaz zdjęć, czy obrobionej grafiki w photoshopie?

seven

2012-01-20, 01:27
Phallucifer napisał/a:

Hmm...to moze rozwiniemy konstatcje, ze takich fotek gros w internecie. Zyjemy w takich czasach, o ktorych wolfagng welsch twierdzil, iz guruje kurs anestetyczny, co jest powodowane nadmierna estetyzacja zycia, a w dalszej mierze wplywa to na wypranie tresci z tresci oraz zanik "przezycia". Zainteresowanych odsylam do Hegla, Ingardena oraz do wspomnianego Welscha, tak w skrocie.
Otoz te fotki sa zywym dowodem tego, ze w sztuce juz wszystko przezylismy, a obecny postmodernistyczny sznyt umozliwia jedynie synkretyzm.,Na obecnych zdjeciach widac surrealistyczne epigonstwo uszminkowane "silnym" "wstrzasajacym" doznaniem, szokujacym...no i brak mi rzeczownika, ale umialbym namnozyc przymiotnikow nez konkretnego okreslenia o coz tam chodzi. Co wskazuje na brak konkretnego tematu w tym dziele sztuki, poza faktycznym klimatem surrealizmu i paralizujacego wsztrasu - co moim zdaniem jest antyteza sztuki w ogole.
Panie i Panowie, Man Ray, cartier bresson, Lange, czy Newton, oni sa interesujacy. JEsli chodzi o dowodzenie empiryczne tego, ze mamy nalot fotek to rzuccie okiem na taki portal jak variart.pl ,a po naprawde glebokie fotografie odwiedzice portal pani Jowity Mormul
Jakby sie autorka chciala klocic to ja sie polecam do konstruktywnej dyskusji na temat skladowych obrazu poprzez priv.



Matka wie, że ćpiesz? :szczerbaty:

Tremor

2012-01-20, 02:03
Nie podoba mi się.

sosik

2012-01-20, 03:17
seven napisał/a:

A dlaczego to jest według Ciebie syf dzieciaczku? Bo nie ma cycków i nie możesz do tego trzepać tej 10 cm w zwodzie kuśki?



Po pierwsze dla Ciebie nie jestem dzieciaczkiem, po drugie nie potrzebuję na fotkach cycków i innych, po trzecie mam pełno koleżanek takich pseudoartystek, których zdjęcia są na podobnym poziomie (każda dziewczyna hipsterka biorąca aparat robi to na podobnym poziomie), po czwarte nie chce mi się już gadać na ten temat, bo przez przypadek tu zajrzałem.

Keepo

2012-01-20, 06:24
Jak dla mniie to, to jest strasznie ch*jowe!

Mac1us91

2012-01-20, 07:43
0:33 Edzia?

Mockba

2012-01-20, 10:02
Spawacz123 napisał/a:

@Xenomorph08


Kabel od prodiża, mikrofala i wkrętarka.



O sprawarce zapomniales

ja...........03

2012-01-20, 10:13
to ja już wolę wiewiórkę z dużym ku*asem

pisage

2012-01-20, 10:22
ale że Dudka na mundial nie wzięli...