18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Petarda własnej roboty

Krówka • 2013-01-01, 12:40
MATERIAŁ WŁASNY

Petarda odpalona 3 lata temu ( miałem wtedy 16 lat :mikolaj: ), film wrzucony na YT 2 lata temu.
Ma jebnięcie :dead:



Napewno nie było :fiufiu:

wympal

2013-01-01, 20:33
@brapol
ch*ja tam. nikogo nie rozerwało a u talibów nikt w tiko nie montuje nadwrażliwego alarmu, wyłby aż do rozładowania baterii:)

kurczak94

2013-01-01, 20:33
Pył aluminiowy + nadmanganian potasu to mocne kurewstwo. Na wolnej przestrzeni pali się białym, w ch*j jasnym, oślepiającym płomieniem. Ale zamknięte w szczelnym opakowaniu rozwala równo. Jak ktoś ma ok. 5 dyszek na zabawę, to sobie może nawet 0.7-1kg bombę zrobić. Nie wiem jaki byłby tego efekt, ale 8g zrobiło w zmarzniętej ziemi dziurę wielkości pięści, co niewiele petard jest w stanie zrobić pomimo większej ilości prochu.

Tylko to już podchodzi chyba pod paragraf (materiały wybuchowe, bomby itp.)

diaboliq

2013-01-01, 20:52
:ks_homer: widzę że myślenie boli.... nadmanganian + aluminium doklejone do petardy ??? gówno nie samoróbka.... a i trzeba uważać gdzie się puszcza petardy!

Proximate

2013-01-02, 10:02
@ABG

Fakt, też na tego sylwka miałem FP3 od Gaoo, ma jebnięcie i jest flara zielona/czerwona na początku, wygląda identycznie, więc ciężko powiedzieć czy samoróbka ;]

Krówka

2013-01-02, 14:12
Nie będe się z Wami kłócić, bo widze wszyscy znawcy pirotechniki...
Podpaliłem fioletową i to ona ma taki rozbłysk ale sama tak nie jebnie... nie pamiętam dokładnie jak to robiłem, wiem że był potrzebny manganian... Kumpel skleił reszte, ale nie miał odwagi zapalić

Wielcy znawcy j***ni k***a

Pu...........le

2013-01-02, 22:24
SadystycznyRoman napisał/a:

Jak materiał własny to chociaż powiedz jakie szkody i czy przypał był :D



japie**ole, przypał za odpalenie petardy hahahahahhaha hahahhahahahhahaha widzę, że mama pozwala ci opiewać w hardkorze jak nic.