18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kzf

2017-11-02, 04:15
Absdef napisał/a:



Sądząc po jej tempie biegu to raczej był to jednostajny, treningowy bieg. Idąc zatem dalej, na oko jakieś90% ludzi "trenuje" na zewnątrz w słuchawkach, dzięki czemu na sadolu jest co oglądać.


I skrzynka piwa dla tego Pana. Locha sama się o to prosiła. Ja rozumiem słuchanie muzyki przy bieganiu, ale do cholery nie na pełnej k***ie, bo potem latają na boki i oczywiście wszyscy wokół są źli tylko nie wielce czcigodni biegacze...

Red_Devil_1878

2017-11-02, 08:48
Gadał przez telefon, widać na rękę przy uchu. Doigrała się.

CbK

2017-11-02, 11:43
poprostu1 napisał/a:

To była moja sąsiadka :-(


No to teraz będzie sąsiadką Twojego dziadka :D

he...........at

2017-11-02, 12:03
Przyj***ła jak dzik w sosnę :kawa:

froqer

2017-11-02, 13:20
Pociągu jak pociągu. Nie zauważyła też spuszczonych szlabanów i mrygających czerwonych świateł?

JedkerTC

2017-11-02, 17:30
Głośna muzyka w słuchawkach przez co nie słyszała pociągu... k***a, oczy też miała zamknięte, że opuszczonych rogatek nie widziała? Cud nad cuda, że dożyła swoich lat.

Stolarz6

2017-11-03, 16:20
Dziewczyna prawdopodobnie myślała że pociąg się zatrzyma ponieważ pociągi jadące tak jak ten czyli Tłuszcz->Warszawa Wileńska zatrzymują się przy peronie widocznym na dalszym planie. Mieszkam w sąsiedniej miejscowości i po ostatnim remoncie linii kolejowej wprowadzono taką organizację na prawie każdej stacji PKP.

Jak to w życiu bywa myślenie kobiecie nie wyszło a pociąg okazał się pośpieszny :D