18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Perswazja ojca

T3RMINATOR • 2020-01-31, 15:58
Niespodziewany zwrot akcji.


atomboy

2020-02-01, 01:07
żaden stary tylko jakiś naj***ny gawędziarz erotoman z wyłącznikiem :D .
Kumpel ma 20 letniego syna gówniak od pewnego czasu mocno fikał, podkradał kasę, pyskował do każdego a raz wyskoczył nawet z nożem na swojego młodszego brata i go zranił. Wdał się w nieciekawe towarzystwo zapisał na muay i zaczął zgrywać kozaka. Kumpel cierpliwy jest a do małych nie należy a swoje też już narozrabiał z nami :D . Chyba miesiąc próbował z nim pogadać w końcu na święta przy całej rodzinie młody zaczął jakieś wywody snuć oczywiście przyszedł na wigilie napruty, wypił jedno karmi i mu odwaliło. Mówił, że jakaś tam przepychanka była i wypłacił młodemu liścia to go odcięło. Zawinął się i do tej pory gdzieś i sypiał po znajomych po paru dniach jak znajomi się odcięli to przyszedł. Jakby nie było sprawy dzisiaj jak w zegarku znormalniał. Starego się szanuje ... chyba, że jest ku*asem XD

edmund

2020-02-01, 07:35
bigsexy napisał/a:

Widzę, że niektórzy dali by sobą rzucać o ścianę bo to jest TATA. ch*ja prawda tak samo osoba starsza jak i rodzic muszą zasłużyć na szacunek. Odgórnie to można ciapaków traktować, tu trudno o błąd.




to napewno komentarz do tego filmu,

a po twoim opisie to albo jesteś głupim buntowniczym gnojem, albo miałeś przej***ne dzieciństwo

bigsexy

2020-02-01, 19:08
edmund napisał/a:

to napewno komentarz do tego filmu,
a po twoim opisie to albo jesteś głupim buntowniczym gnojem, albo miałeś przej***ne dzieciństwo



ch*ja Cie obchodzi kim jestem i jakie miałem dzieciństwo. Wchodzę się tu odstresować i pośmiać z takich przygłupów jak Ty.