18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

perfekcyjna pani domu

nowynick • 2014-02-28, 08:59
dobra pani domu nie ogranicza się do kuchni



Statuetka na kiblu... :idzwch*j:

raf-ret

2014-02-28, 09:12
i bul dupy katoli za panienkę na kiblu

nowynick

2014-02-28, 09:23
raf-ret napisał/a:

i bul dupy katoli za panienkę na kiblu



wiesz co prawdopodobnie jak ja zostałeś ochrzczony, przyjąłeś 1 komunie itp. Dorosłeś i olałeś większość dogmatów i zasad Krk. Tyle nas łączy jak znakomitą większość Polaków.

Niemniej są ludzie dla których ta figurka jest bardzo ważna i stawianie jej na kiblu jest dla nich bolesne. Nikt nie każe Ci wierzyć (tu nie k***a Afganistan), ale szanuj wiarę innych jeśli chcesz żeby oni szanowali Ciebie i Twój wybór. Chyba, że Twój wybór to allah wtedy na szacunek nie masz co liczyć ;)

PS "bul"? Bronek to Ty?

...Rowerzysta...

2014-02-28, 09:26
@ kkndkkndkknd
No dobra, ale skoro Bóg jest wszędzie, to widzi jak sram i słyszy jak posuwam dziewczynę, więc o co Ci chodzi? Big Brother?

Marllix

2014-02-28, 09:28
I jak to się mówi,piwo za materiał własny :)

Ra...........it

2014-02-28, 09:36
Ciekawe o co zakład był....

Ależ bym chciał cofnąć czas.

nowynick

2014-02-28, 09:42
...Rowerzysta... napisał/a:

@ kkndkkndkknd
No dobra, ale skoro Bóg jest wszędzie, to widzi jak sram i słyszy jak posuwam dziewczynę, więc o co Ci chodzi? Big Brother?



specjalistą od religii nie jestem, ale sranie chyba nie jest grzechem?

...Rowerzysta...

2014-02-28, 09:49
kkndkkndkknd napisał/a:



specjalistą od religii nie jestem, ale sranie chyba nie jest grzechem?



Nie chodzi o to, że grzech. Trochę to krępujące jak ktoś widzi, że srasz?

bizzy

2014-02-28, 09:51
kkndkkndkknd napisał/a:



wiesz co prawdopodobnie jak ja zostałeś ochrzczony, przyjąłeś 1 komunie itp. Dorosłeś i olałeś większość dogmatów i zasad Krk. Tyle nas łączy jak znakomitą większość Polaków.

Niemniej są ludzie dla których ta figurka jest bardzo ważna i stawianie jej na kiblu jest dla nich bolesne. Nikt nie każe Ci wierzyć (tu nie k***a Afganistan), ale szanuj wiarę innych jeśli chcesz żeby oni szanowali Ciebie i Twój wybór. Chyba, że Twój wybór to allah wtedy na szacunek nie masz co liczyć ;)



a kogo on obraził? on tylko napisał jak zareagują ludzie na obrazek, juz nie ma sie o co sp***alac to trzeba cos wymyslic

nowynick

2014-02-28, 09:56
Up

a czy ja Jego obraziłem? Odniosłem się tylko do "bUlu dupy katoli" o figurkę...

ok...........w4

2014-02-28, 10:03
up

IOI

2014-02-28, 10:19
dobra, ma ktos linka do reszty zdjec?

ASAKKU

2014-02-28, 10:24
Ja tam widzę "PERFU..." (pewnie perfuck) :mrgreen:

nowynick

2014-02-28, 10:29
raf-ret, ...Rowerzysta..., bizzy, ok***4,

ja pie**ole ja nie jestem osobą wierzącą, a już na pewno nie członkiem KrK. Nie będę bronił przed Wami wiary, której nie wyznaje. Jedynie szanuje osoby religijne. Tyle