18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pepe kopacz z Realu

alkoboy • 2012-01-20, 18:57
Filmik o umiejętnościach bardzo słynnego po ostatnim meczu Barcelona - Real pana Pepe.

bohomas

2012-01-21, 16:04
Za takie zachowanie to powinno mu się wpie**olić na boisku...I co z tego, że dostało by się czerwoną kartkę - satysfakcja z obicia tego murzyńskiego łba bezcenna.

oberbas

2012-01-21, 16:51
to jest pika nozna a nie teatr barcelonskich kukielek. byly juz na sadolu opery mydlane o barcelonie.Pepe chociaz nogi nie odstawia i gra na 100%. przypomnijcie sobie Cantone, to byl dopiero omen.

ryuuku4

2012-01-21, 17:27
Jak lubiłem tę piosenkę, tak teraz jej wręcz nienawidzę...

A co do Pepe, to totalnie brak słów i liter, żeby to opisać...
:idzwch*j:

sebinho

2012-01-21, 17:36
hehe, i dobrze robi, jak kopnął farcelonczyków to dopiero zajebiste :D hahahaha CHELSEA THE BEST!


:plzdie: farcelona

Tuiq

2012-01-21, 18:30
W Priemier League to jest na porządku dziennym. Tam dostaną w mordę kopa i nie leżą pół godziny na boisku, tylko wstają czym prędzej bo takie aktorstwo może im tylko zaszkodzić straconą bramką. Co do ostatniego ataku, to było na piłkę i Alves przyaktorzył tak ładnie odskakując.

szymuskotek

2012-01-21, 20:14
szkoda, ze wszyscy tak nie graja, wtedy może byłbym fanem piłki..

misio1631

2012-01-21, 20:24
dla mnie jest zajebisty nie boi się zaj***ć kopa jednemu albo drugiemu pedałowi i tak powinno być a nie jakaś ciota się przewróci i zaraz płacze

piołun

2012-01-21, 20:53
Dodaje temu (podobno męskiemu) sportowi odrobinę agresji i już wszystkie p*zdeczki płaczą :)
Bawią mnie piłkarze. Zwłaszcza ci grający w jakichś małych klubach sportowych, a jednocześnie uważający się za gwiazdy sportu. No i nieodłączny żel we włosach i kolorowe buty nike na każdą możliwą okazję.

Ze szkoły pamiętam paru takich pajaców z klas sportowych, co nigdy nie chcieli grać z moją klasą w piłkę ręczną, bo gramy zbyt brutalnie. A oni przecież mają śliczne, nieskalane blizną buźki i fryzury za wieleset złotych.

Oczywiście nie mówię, o wszystkich piłkarzach, proszę mieć to na uwadze. Myślę, że wielu grających w nogę facetów też wk***ia postawa takich leszczy. Pozdrawiam

Brind'amour

2012-01-21, 20:59
Do świra Materazziego mu jeszcze brakuje.

Swoją drogą to pomylil dyscypliny. Mogł wybrac hokej na lodzie tam wielu tak gra i az takiego problemu nie ma.

AsFeron

2012-01-21, 22:42
Pepe jest zawodnikiem twardym. Załosne jest teraz użeranie się nad nim po meczu z Barceloną. Wielcy kibice odezwali się po oglądnięciu jednego meczu. Po za tym większa ilość tych fauli jest przypadkowa.

1:14 Ewidentnie widać, że nie trafił w piłkę. Nie patrzył się na rywala.
1:30 Paul taktyczny, który popełnia 98% środkowych obrońców. Stoper nie może dać się ograć. Więcej w tym aktorstwa "faulowanego"
2:50 Kopnął rywala piłką. Straszne.
2:59 walka bark w bark.
3:40 Żenada. Już dawno zostało udowodnione, że Pepe nie trafił w nogę Alvesa. Widać to na filmiku.

Zal wam dupe ściska, że on coś osiągnął i tyle.

CoolAid

2012-01-21, 23:30
jeeeebany zbieracz bawełny!!!

norek89

2012-01-22, 00:59
Xenomorph08
W końcu ile można akceptować udawanego bólu i jęków Barcelony. Chcieli fauli? proszę bardzo.

Też jakby mi ktoś wmawiał faule kiedy go nawet nie smyrnąłem zacząłbym faulować żeby zasłużył na piłkę a nie dzięki frajerstwu sędziego.



Devilyn

2012-01-22, 11:12
Może ta banda zarabiających miliony CIPEK w końcu zrozumie że z założenia to męski sport.... nogi ubezpieczają k***a ja pie**ole... a w Rugby młyn jak ch*j i nikt nie narzeka i nie jest porcelanową laleczką...

enzor

2012-01-22, 14:17
Twardym trzeba być, nie miętkim.

Giacore

2012-01-23, 11:16
Prawda jest taka, że liga hiszpańska jest dla żelusiów i pedałków. A sędziowie to skończone cioty. W ramach zasad za każde nakłanianie sędziego do pokazania żółtej kartki zawodnik wykonujący gest albo namawiający sędziego do tego w inny sposób powinien być ukarany żółta kartka. A żelusie robią to na porządku dziennym. Uwielbiam piłkę nożną ale nie hiszpańską. Uwielbiam ligę angielską pełną walki brutalnych fauli często nawet krwi. Jednak jeszcze bardziej lubię rugby. :idzwch*j: z pozerantami i ciotami