18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pepe kopacz z Realu

alkoboy • 2012-01-20, 18:57
Filmik o umiejętnościach bardzo słynnego po ostatnim meczu Barcelona - Real pana Pepe.

nemezys

2012-01-21, 14:07
Najmana by naj***ł

pudel89

2012-01-21, 14:17
Niech go sklonują i zrobią z jego kopii drużynę, a football przestanie się ludziom kojarzyć z płaczącymi p*zdeczkami z Barceony.

dwakilo

2012-01-21, 14:19
Niektórzy mają tutaj nieźle nasrane. Na filmiku przedstawionych jest kilkanaście chamskich i brutalnych zagrań których nie wolno tolerować. A wy k***a mówicie, że w ostatnim ujęciu nie dotknął nogi. Jesteście pie**olonymi hipokrytami.

Wiochmen

2012-01-21, 14:20
Mozna zrobic jakis temat zbiorczy z pilka nozną?...gdzie sie nie wejdzie to pie**olenie a to o barcelonie a to o realu...k***a j***na moda

Takeda

2012-01-21, 14:20
Pepe to ch*j, a jego przeciwnicy to same c*pki. Dziwię się, że jeszcze nikt mu w mordę nie zaj***ł po takim szmacianym zagraniu. Gwiazdorzy boją się karteczki?

Mr Dan

2012-01-21, 14:36
Ostatnie 2 akcje, Alves - wiadomo, że Alves dostał za tę rolę oskara
Ten ostatni Messi, to było niesportowe zachowanie Pepe? Pepe podszedł do Messiego po tym, jak ten karzeł wyj***ł piłkę i trafił kibica, zrobił to celowo, a teraz odwracacie kota ogonem.

I to Pepe wtedy był zły? Sam myślałem, że wskoczę do ekranu, by Messiemu jebnąć.

Co do innych akcji, to wali mnie, co się tam działo, wiem, że Pepe gra ostro, ale te 2 akcje mnie wkur...

wangog

2012-01-21, 14:38
Wielki PEPE! To jest sport dla facetów a nie jakiś po pierdółek! Jak ktoś chce pooglądać jak się zawodnicy pieszczą, patrzą prosto w oczy to wypie**alać na szachy! Czasami go ponosi (jak skopanie tego leżącego z czym przesadził) Ale reszta to twarda i ostra gra - i to jest piękne!
A co do nadepnięcia - przeprosił, powiedział, że nie celowe ale wszyscy zawsze widzą to tak jak chcą.
Jak Wielki Mou powiedział - jemu nie wierzycie, ale Pique wszyscy uwierzyli, jak to niby nie dawał rasistowskich odgłosów (dla których osobiście nic nie mam!)

shUm.

2012-01-21, 14:41
zobaczcie 3.32 pepe go nie dotknal a dani alves juz z pol obrotu chcial walnac tego typa

MdoN

2012-01-21, 14:43
osobiście też jestem za ostrym futbolem i walką, ale mimo wszystko Pepe już przegina, w I akcji widać jak JEDNEGO gościa sfaulował 5 razy! z czego 2x nadepnął go korkiem, a oni nie grają w korkotrampkach tylko w wkrętach metalowych, większość z Was pewnie nigdy nie była na boisku, więc zapewniam was, że boli to jak sam sk***ysyn, a ślad schodzi po tygodniu jak nie więcej.

Co nie zmienia faktu, że wyrobił sobie zajebisty respekt :D bo choćby jego gra i technika zeszła na psy, to Mourinho i tak go nie wyrzuci z I składu, bo wie, że Pepe ma wyrobioną opinie - agresor, i przy każdym stałym fragmencie Pepe będzie siał zamęt wśród przeciwnych obrońców, bo oni się go będą odruchowo bali :D

Akar

2012-01-21, 14:47
co tu duzo mowic, on jest po prostu pie**olniety. pelno tu komentarzy, ze pilkarze z katalonii to z kolei symulanci. a co ostatnio pepe zrobil na gran derby? polozyl sie udajac, ze dostal w ten brzydki ryj. zalosny jest gosciu.

Coliomht

2012-01-21, 15:05
Jedno zastrzeżenie dla twórcy, w momencie 3.32 Pepe nie go nie dotknął, było to wielokrotnie analizowane.

Sir Doherty

2012-01-21, 15:13
No... Nawet dodany faul na Alves'ie gdzie nie było kontatku. :samoboj:

Splitterek

2012-01-21, 15:43
Coliomht napisał/a:

Jedno zastrzeżenie dla twórcy, w momencie 3.32 Pepe nie go nie dotknął, było to wielokrotnie analizowane.



tak dodalem nawet link na 3ciej stronie komentarzy w którym dokładnie to widac.

jestescie na stonie sadistic! i marudzicie na pepe? to wami jest cos nie tak :p własnie dzieki takim jak ona taka strona jest ciekawa :p taki pepe sadysta :p

alkoboy

2012-01-21, 16:01
Jako autor wstawki nie jestem autorem filmu. Dla takiego obsrańca szkoda mi czasu. Znalazłem wrzuciłem. Endzoj

Splitterek

2012-01-21, 16:03
alkoboy napisał/a:

Jako autor wstawki nie jestem autorem filmu. Dla takiego obsrańca szkoda mi czasu. Znalazłem wrzuciłem. Endzoj




"takiego obsrańca" kolejny kibic Barcy :D :D :D :D :D wyluzujcie wielu graczy połamało innych on chyba nie ma nikogo jeszcze na koncie :p