topic

Pedofilia w kościele

~MCanczej • 2019-06-04, 16:36
Problem pedofilii jest wszędzie, nie tylko w kościele!
Ps. Również na plebanii.

Wiewór

2019-06-04, 17:05
Eee tam. Najwięcej pedofilów jest wśród murarzy. Każdy to wie. :-D

Caramon

2019-06-04, 17:31
Co mówi ofiara pedofila po zdobyciu odszkodowania?

Warto było.

McQurwa

2019-06-04, 17:45
Abraxus napisał/a:

Eee tam. Najwięcej pedofilów jest wśród murarzy. Każdy to wie.


nosz k***a masz rację

mygyry

2019-06-04, 19:52
No popatrz to tak jak z idiotami

TB303

2019-06-04, 19:59
Szczerze mówiąc już mam dość tego typu żartów, tak jak mam dość tego ciągłego bólu dupy sadisticowych kretynów(z janlewem na czele) i hipokrytów.

poligon6

2019-06-04, 20:01
Nikt normalny nie posyla dziecka do plebana, dlatego pedofile pod szyldem LBGT wciskają się do szkół. I będą jebac dzieci w imie ateistycznego postępu :-) .

a2711817

2019-06-04, 20:30
Zamiast pie**olić jak Kacper sukę szczerze polecam zainteresować się jaki odsetek wśród pedofili stanowią księża.

Problem leży gdzie indziej:
Cytat:

przestępcy, którzy "obcowali płciowo" bądź dopuścili się "innej czynności seksualnej" z osobą poniżej 15-go roku życia, odsiedzą w więzieniu tylko – średnio – 4 lata i 2 miesiące, natomiast ci, którzy zgwałcili małoletniego bądź małoletnią pozostaną w zakładzie karnym ok. 5 lat i 5 miesięcy.


Dla porównania: typ co jeździł busem po bezpańskim psie usłyszał zarzut zabicia psa ze szczególnym okrucieństwem i grozi mu za to pięć lat więzienia.

ProVVe

2019-06-04, 22:34
k***a mac... sekielski pajac (nie lubie sk***ysyna) zrobił film bo wyczuł, ze kler rozbił bank i doi ile sie da... Zamiast pie**olić o tych czarnych pedofilach trzeba ich po prostu sądzić tak samo jak lekarzy, policjantów, prawników, nauczycieli (układy są i dlatego nigdy to się nie zmieni... Za ery "popisu" jest najwieksza walka wsrod narodu a to te same ryje sa... ciemnota nie widzi bo nie chce) ... Bo te zawody wyprzedzaja pedo kler... Pisałem już, że to chodzi o władze i autorytet w oczach dziecka co ułatwia wykorzystanie. Sam nie wierze, ale doda nawet madrze sie wypowiedziala. W kazdym razie już rzygać się chce... Sa tam pedały i pedofile jak w polityce pedał biedroń i k***a grodzkie coś... Ludzie k***a wykolejeńcy są liderami pewnych grup ludzi :-D ... TO JAK nie ma być więcej zboczeńców sie pytam?

mianas

2019-06-04, 23:16
Abraxus napisał/a:

Eee tam. Najwięcej pedofilów jest wśród murarzy. Każdy to wie.


Raczej u pedałów

Liton

2019-06-04, 23:30
ProVVe napisał/a:

Zamiast pie**olić o tych czarnych pedofilach trzeba ich po prostu sądzić tak samo jak lekarzy, policjantów, prawników, nauczycieli (układy są i dlatego nigdy to się nie zmieni... Za ery "popisu" jest najwieksza walka wsrod narodu a to te same ryje sa... ciemnota nie widzi bo nie chce) ... Bo te zawody wyprzedzaja pedo klerTo, że ciebie lutowali w dupę na plebanii nie oznacza, że w innych miejscach wygląda to podobnie. Aktualnie nie ma opcji by osoba poniżej 18 rż. przebywała w gabinecie lekarskim bez osoby dorosłej (zresztą - widziałeś k***a kolejki pod gabinetami?), w szpitalach natomiast matki często śpią pod łóżkami swoich dzieci.

Tak więc sp***alaj kryć swoich kochanków w czarnym gdzie indziej.

ProVVe

2019-06-04, 23:56
Liton napisał/a:

To, że ciebie lutowali w dupę na plebanii nie oznacza, że w innych miejscach wygląda to podobnie. Aktualnie nie ma opcji by osoba poniżej 18 rż. przebywała w gabinecie lekarskim bez osoby dorosłej (zresztą - widziałeś k***a kolejki pod gabinetami?), w szpitalach natomiast matki często śpią pod łóżkami swoich dzieci.
Tak więc sp***alaj kryć swoich kochanków w czarnym gdzie indziej.Co najwyżej cwe*u możesz swojemu staremu pogratulować, że taką ciotę wyhodował. Nauczy się czytac p*zdo i stul morde pajacu. pie**olona imitacja człowieka "z zasadami" czująca się w sile w modzie tłumu. Gdzie pedale byłeś x lat temu? teraz się obudziłeś jak ci z mordy fiuta wyciągneli? Właśnie takie p*zdy jak ty sa temu winne i leca na każde ochłapy co im jakiś lamus rzuci zamiast samemu coś zrobić. Idz dalej atakowac pedokler, a bronić pedofilie w kazdym innym zakątku j***ny HIPOKRYTO. Najgorszy sort ścierwa to właśnie tacy j***ni hipokryci o podwójnych standardach... giń w męczarniach

Liton

2019-06-05, 00:33
ProVVe napisał/a:

Co najwyżej cwe*u możesz swojemu staremu pogratulować, że taką ciotę wyhodował. Nauczy się czytac p*zdo i stul morde pajacu. pie**olona imitacja człowieka "z zasadami" czująca się w sile w modzie tłumu. Gdzie pedale byłeś x lat temu? teraz się obudziłeś jak ci z mordy fiuta wyciągneli? Właśnie takie p*zdy jak ty sa temu winne i leca na każde ochłapy co im jakiś lamus rzuci zamiast samemu coś zrobić. Idz dalej atakowac pedokler, a bronić pedofilie w kazdym innym zakątku j***ny HIPOKRYTO. Najgorszy sort ścierwa to właśnie tacy j***ni hipokryci o podwójnych standardach... giń w męczarniach

Nie spinaj się tak, bo jeszcze zakrwawisz swojemu proboszowi fiuta następnym razem.

ProVVe

2019-06-05, 02:37
Liton napisał/a:

Nie spinaj się tak, bo jeszcze zakrwawisz swojemu proboszowi fiuta następnym razem.
Typowy idiota... odporny na wiedzę trudny do zaj***nia... Proboszcz doi twoja matke, a kijowski ciebie.(Żałuję że nie musiałeś płacić za ten film, ale spoko zweszyl idiotow i robi drugi). Nikt nie robię filmów o innych pedofilach bo nie budzą takich emocji albo są islamofobiczne lub homofobiczne + nie służą do manipulacji wyborcami. Tak samo nikt nie robi dokumentu o Leperze, aferze w wojsku co sobie strzelali samobóje etc... bo to szkodzi po,kodiarzowym idiota,psl,sld... Robia o pedofilach w kościele bo szkodzi to pisoch*jom... Tępy pomiocie sekielski i inne posttvnowskie marionetki. k***a jedyny kraj, który robi filmy o pedofilach zamiast ich łapać i do lasu... każdy wiedział, każdy słyszał, że księża mają k***y albo są pedofilami... Trzeba było działać i mieć trochę determinacji, a zresztą idź i obciagaj grodzkiemu tak jak lubisz (przeciez to normalne... Tak jak każdy inny chory zjeb bez j***nej sutanny...

Kościół oddzielić od państwa, ksiądz pensja i rodzina dopiero wtedy może pouczać innych o wychowaniu. Niech sobie każdy wierzy w co chce byle się odj***l od innych.

Mam nadzieję, że się wyhuśtasz W niedalekiej przyszłości