18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Pedofilia w kościele

MCanczej • 2019-06-04, 16:36
Problem pedofilii jest wszędzie, nie tylko w kościele!
Ps. Również na plebanii.

pitteroo

2019-06-05, 07:39
He chłopaki powyżej o to chodzi żeby ludziki się żarły a życie toczy się dalej. Teraz moda na j***nie kleru więc płyńmy z nurtem ;)

poligon6

2019-06-05, 08:17
pitteroo napisał/a:

He chłopaki powyżej o to chodzi żeby ludziki się żarły a życie toczy się dalej. Teraz moda na j***nie kleru więc płyńmy z nurtem



Dokladnie tłuszcza sie żre a reszta bije kapitał polityczny i kasiorę w dupie majac ofiary.

Liton

2019-06-05, 12:07
pitteroo napisał/a:

He chłopaki powyżej o to chodzi żeby ludziki się żarły a życie toczy się dalej. Teraz moda na j***nie kleru więc płyńmy z nurtem



Uwierz lub nie, ale ja sobie ciągnę wała z tego jak tamten się spina by mnie obrazić, kiedy mam w dupie te jego wypociny, bo zwyczajnie są całkowicie nietrafione.

romozomo

2019-06-06, 07:13
Księża stanowią jedynie 1,5 % odsetek wśród pedofilii.
Źródło:
Katolicka Agencja Informacyjna powołując się na dane episkopatu które to dane zbierał między innymi Głódź.

Jack Daniel's

2019-06-08, 13:37
romozomo napisał/a:

Księża stanowią jedynie 1,5 % odsetek wśród pedofilii.
Źródło:
Katolicka Agencja Informacyjna powołując się na dane episkopatu które to dane zbierał między innymi Głódź.



Dla porównania, w środowiskach tęczowych pederastów odsetek ten wynosi ponad 80%

sa...........os

2019-06-08, 16:30
Jack Daniel's napisał/a:

Dla porównania, w środowiskach tęczowych pederastów odsetek ten wynosi ponad 80%



Ta... Na pewno.

TB303

2019-06-08, 17:10
Jack Daniel's napisał/a:

Dla porównania, w środowiskach tęczowych pederastów odsetek ten wynosi ponad 80%


Może zamiast typowo po katoslku odwracać kota ogonem, podasz dane statystyczne? Obiektywne proszę. Nie żebym bronił LGBT, bo się nimi brzydzę, ale jeszcze bardziej brzydzę się zakłamaniem i pie**oleniem głupot.