18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pedalarz ma wszystko w dupie...

aaaaaaaaaaaaaa • 2018-12-25, 23:36
Pedalarz płci żeńskiej uznaje, że ją żadne przepisy nie obowiązują...



Kierownik z puszki też zapie**alał...

SanicHegehog

2018-12-27, 12:03
Bielasso - jak masz prawko, to weź je oddaj, dla dobra innych; niezależnie od tego postaraj się wpie**alać na pasy jak ta tępa c**a, koniecznie tam, gdzie jest monitoring, bo materiałów na harda nigdy za mało

aaaaaaaaaaaaaa

2018-12-27, 15:28
Bielasso napisał/a:

pieszy ma pierwszenstwo na pasach



Pomijając, że opacznie rozumiesz to pierwszeństwo, gdzie Ty tam k***a pieszego widzisz???????

Bielasso

2018-12-27, 15:38
To nie jest opaczne rozumowanie. Pierwszenstwo to pierwszenstwo a auto powinno przed pasami zwolic zeby tego pierwszenstwa ustapic ale to tylkow cywilizowanych krajach i z cywilizowanymi ludzmi.
SanicHegehog - mam prawko i mam auto i nim jezdze i nie ma nic zlego w tym ze przed przejsciem zwalniam i nawet jak widze ze pieszy dochodzi do przejscia to sie zatrzymam i go puszcze bo jak idzie do przejscia tz ze chce przekroczyc jezdnie na przejsciu na ktorym ma pierwszenstwo.

SanicHegehog

2018-12-27, 17:06
Bielasso napisał/a:

SanicHegehog - mam prawko i mam auto i nim jezdze i nie ma nic zlego w tym ze przed przejsciem zwalniam i nawet jak widze ze pieszy dochodzi do przejscia to sie zatrzymam i go puszcze bo jak idzie do przejscia tz ze chce przekroczyc jezdnie na przejsciu na ktorym ma pierwszenstwo.


Od kiedy pedalarz = pieszy? Znasz przepisy?
1) rowerzysta nie ma prawa jechać po chodniku
2) jeśli byłby tam ciąg pieszo-rowerowy bez przejazdu rowerowego, to babsko ma zasrany obowiązek stanąć i przeprowadzić rower

Baba z chodnika wpie**ala się na przejście jak do siebie do domu, pewnie jeszcze przeświadczona że wszyscy mają jej ustąpić. Albo ta tępa, że nie przewidziała, że ktoś może w nią przypie**olić.

Wszyscy by tylko j***li kierowców, a za ludzi, co żadnego papieru nie mają, to się nikt nie weźmie. Powinni ich j***ć tak samo jak kierowców, a nie że taryfa ulgowa, bo oni nie mają egzaminów zdanych. No i ch*j, poruszają się po drogach, są uczestnikami ruchu, a nieznajomość prawa nie zwalnia z jego stosowania. Doj***ć jednemu z drugim karę, lepiej jak wyłoży z 5000 z kieszeni niż jak zaliczy wymuszony lot, bo leczenie szpitalne dużo więcej przyjdzie.

Mam nadzieję, że jej dojebią za zniszczenia auta, bo zdarta dupa i obolałe kości przez najbliższe pewnie ją czegoś nauczą, przynajmniej na jakiś czas.

realign

2018-12-27, 20:04
impressa88 napisał/a:

7/10 bo nie było telemarka



Myślałem, że Teleranek zdjęli z anteny.

Bielasso

2018-12-28, 04:26
SanicHegehog - Przepisy deko znam i tez wiem ze przez przejscie powinno sie rower przeprowadzac jak bys chcial mnie jeszcze o tym poinformowac. Powiem krotko napisalem ze baba tez zle zrobila za pierwszym razem ale moim skromnym zdaniem pojazd powinien zwolic jak sie zbliza do przejscia bo nie ma tam pierwszenstwa - proste jak jeb... Jak nie rozumiesz przykladu z rondem i skrzyzowaniem to co ja mam ci powiedziec, starego psa nowych sztuczek nie nauczysz.
Pojazd jak widac jest jak bron i dla byle debili nie powinni dawac prawka.

Judasz z IKEI

2019-01-28, 17:28
UP
Skończ pie**olić i przestań obwiniać innych za głupotę baby. Babsko jedzie jak chce, z drogi na chodnik, z chodnika na drogę. Łapy nie wystawi zmieniając kierunek, nawet tak banalny pomysł by spojrzeć na drogę nie wpadł do jej pustego łba! W żaden sposób nie dała poznać że wtargnie na jezdnie! Idiotka.