18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pedalarz ma wszystko w dupie...

aaaaaaaaaaaaaa • 2018-12-25, 23:36
Pedalarz płci żeńskiej uznaje, że ją żadne przepisy nie obowiązują...



Kierownik z puszki też zapie**alał...

kretowicz14

2018-12-25, 23:50
Przyspieszenie miała zajebista, lecz problem nastąpił przy opanowaniu prędkości. :D

petru23

2018-12-25, 23:59
Wina leży po obu stronach. Tej k***y i teściowej kierowcy.

Noemi1998

2018-12-26, 00:16
Jedni skaczą pod pociąg , inni podcinają żyły , babcia wybrała opcje z rowerem ..

Miles87

2018-12-26, 03:22
mielec - podkarpacie. To powinno wystarczyć. mielec k***a gorzej niż sosnowiec + radom i jeszcze wejcherowo.

traf

2018-12-26, 07:44
lekkie zadrapania ale po zakupy trzeba bedzie sie wrócić do biedry :)

albazsanagycjib

2018-12-26, 11:32
Prawidłowa reakcja kierowcy. Pani na rowerze ani jednej rzeczy zgodnie z przepisami nie zrobiła, zaczynając od samej jazdy chodnikiem.

bakus1233

2018-12-26, 13:06
Gdyby to było dziecko, to jeszcze bym zrozumiał takie bezmyślne zachowanie.. ale w tej sytuacji to brak słów

waloos

2018-12-26, 13:28
Wmawiajmy dalej ludziom, że mają na pasach pierwszeństwo, to będą fruwać jak ta pani.

Ludzie rządzący nie rozumieją tego, że u nas zachodni model nie zadziała. Po pierwsze mamy ch*jową infrastrukturę - autostrad i ekspresówek mimo ich budowy wciąż jest mało. Nie ma tak jak w Niemczech, że przy każdym mieście jest jakaś autostrada - tam kierowca w mieście czy na krajówce może się zatrzymać 10 razy, bo po 5 minutach wylatuje na A albo S i może łykać kilometry. U nas kierowca zatrzyma się 10 razy, po czym dojedzie do kolejnego miasteczka i musi zatrzymać się kolejne 8 razów.
Taka szarpana jazda denerwuje i wzmaga frustrację, a to przyczynia się do utraty koncentracji i może powodować popełnienie błędu.
Po drugie, ludzie to samoluby patrzące na koniec swojego nosa. Zarówno piesi i kierowcy patrzą tylko na siebie. Jedni włażą na pasy jak chcą, a drudzy prują bo wszędzie im się spieszy. Nikt nikomu nie chce odpuścić, zwolnić, przepuścić bo ucieka mu cenne 30sekund pierdzenia w domowy fotel.

Ja jestem mocno za tym, aby piesi mieli obowiązek się przed przejściem zatrzymać - i generalnie to w przepisach jest, bo też muszą zachować "ostrożność" tylko, że każdy sąd wychodzi od tezy, że to kierownik jest winien i to on ma udowodnić że było inaczej. Piesi są święci.
A to z dwóch powodów: 1. pieszy nie musi znać przepisów, bo nie zdawał żadnego egzaminu. Pieszym może być każdy, nawet największy debil
2. łatwiej zatrzymać w miejscu człowieka niż ponad tonę metalu. Chyba każdy uznałby za debilizm gdyby na przejazdach kolejowych to samochody miały pierwszeństwo, prawda? To czemu na pasach jest odwrotnie?

Jest jeszcze trzeci powód - im szybciej samochody opuszczą strefę miejską, im mniej tam czasu spędzą i ruch będzie płynniejszy, tym mniej wyemitują tam szkodliwych substancji.

I mówię to wszystko zarówno jako kierowca i pieszy, przy czym znacznie częściej poruszam się pieszo. Kiedy wiedzę jak ludzie snują się po przejściach, to mnie ch*j strzela.

xXPeinXx

2018-12-26, 13:59
I kurewsko samolubna tępa baba przez samą siebie nie dojechała do domu na święta.

impressa88

2018-12-26, 17:57
7/10 bo nie było telemarka

eustachu18

2018-12-26, 22:13
kurde i przez takie łajzy tylko se samochody psujemy

Bielasso

2018-12-27, 03:56
Nie wiem jak mozna byc tak tepym. Zasada jest prosta pieszy ma pierwszenstwo na pasach. Babsko fakt faktem zle zrobilo ale kierujacy pojazdem powinien przed przejsciem zwolinc i byc gotowym do ustapienia proste jak ch... I nie ma jakiegos glupiego gadania ze wtargnal na przejscie, to tak samo jak wjezdza pojazd na rond i nagle okazuje sie ktos tam wjechal przed nim i wtargnal na to rondo?? Czy jak jest pojazd na skrzyzowaniu i nie ma pierwszenstwa przejazdu to co wbija z taka predkoscia i moze akurat nic nie bedzie jechac??