18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pedalarz debil ..

~McSadol • 2021-08-30, 20:57
.... no przecież wyciągnął rękę :amused:


Skuteczny

2021-08-30, 23:57
mygyry napisał/a:

A czy któreś z powyższych by w czymś zaszkodziło?
Dlatego kierowcy muszą mieć egzaminy oraz wymogi co do pojazdu, żeby zminimalizować ilość debili na drodze a po odj***niu srogiej akcji to o prawko im zabiorą a na rowerze? ch*j tam niech robi co chce, jeździ czym chce a jak się coś stanie to jeszcze będziemy dochodzić czy czasem to kierowca samochodu nie zawinił.
Obecnie rzeczywistość komunikacyjna się zmieniła a nie robi się nic, żeby wymagać od rowerzystów jakichś minimalnych obowiązków.



Wymijanie osoby z lewej strony sygnalizującej zamiar skrętu w lewo? W czym, to zaszkodziło? Serio pytasz?

Co do hamowania, nie wiem gdzie miałeś kurs na prawo jazdy, ale w ramach przypomnienia. Wciśniecie pedału w podłogę i zapieranie się na klaksonie nie jest efektywnym sposobem wytracenia prędkości.

Angevil

2021-08-31, 01:20
mygyry napisał/a:

Standard tych pie**olonych imbecylów, zamiatt k***a zjechać do środka jezdni i dopiero skręcać. No do ch*ja przy dzisiejszym natężenie ruchu i skomplikowanej infrastrukturze drogowej każdy pedalarz powinien mieć jakieś sensowne egzaminy z przepisów ruchu drogowego, obowiązkowe oświetlenie w tym kierunkowskazy na kierownicy, lusterko, numer rejestracyjny i ubezpieczenie OC, w każdym innym wypadku wypie**alać leśną drogą jeździć.



Co drugi młody adept kierownicy i 4 kółek (nie chodzi o logo) robi to samo wyjeżdżając że środka 2-pasmowego ronda odrazu w wyjazd...

Adrian92

2021-08-31, 03:24
Gościu wyciągnął rekę i stracił rówowagę co skutkowało gwałtownym skretem, przecież nie skręcił tak gwałtownie sam z siebie :)

Ci...........la

2021-08-31, 04:29
I super jednego pedała mniej na drodze :mrgreen:

jebać_pis_w_dupsko

2021-08-31, 06:30
Nie ma piękniejszego widoku i poranku niż rozj***nay pedalarz.

bocianoff

2021-08-31, 08:29
Skuteczny napisał/a:

Wymijanie osoby z lewej strony sygnalizującej zamiar skrętu w lewo? W czym, to zaszkodziło? Serio pytasz?
Co do hamowania, nie wiem gdzie miałeś kurs na prawo jazdy, ale w ramach przypomnienia. Wciśniecie pedału w podłogę i zapieranie się na klaksonie nie jest efektywnym sposobem wytracenia prędkości.



Ty się cymbale czytać ze zrozumieniem naucz.

Juzwa

2021-08-31, 08:56
Liton napisał/a:

Mówisz to w kraju, gdzie część kierowców wychodzi z założenia, że włączenie migacza = pierwszeństwo do wpie**olenia się komuś przed maskę na innym pasie.



Na tym filmiku kierowca włączył kierunkowskaz czy nie włączył? Głupi pedalarz nie ma pojęcia o zasadach ruchu na drodze i to doskonale widać na tym filmiku. Założę się, że TY jeździsz rowerkiem po chodnikach (czego ci robić poza małymi wyjątkami nie wolno) przejeżdżasz przez przejście DLA PIESZYCH, a jak już jedziesz ulicą, to wszyscy muszą sp***alać bo jedzie jaśnie pan pedalarz! Poczytaj sobie PORD i wbij do głowy rozdział dotyczący pedalarzy.

fabiothethird

2021-08-31, 12:16
Dyskusja w komentarzach najlepiej pokazuje polaczkowatą znajomość, a raczej brak znajomości, przepisów. Ja zawsze zjeżdżam do środka jezdni. I kilka razy mi się zdarzyło, że auto za mną mnie strąbiło. Bo nie wiedzieli co się dzieje. Zgadzam się, że wszyscy rowerzyści powinni mieć uproszczone uprawnienia. Kierowcy też. W tym kraju nauka jazdy na rowerze to tylko nauka utrzymania równowagi. I potem mamy takie sytuacje.

Isstred95

2021-08-31, 12:18
mygyry napisał/a:

Standard tych pie**olonych imbecylów, zamiatt k***a zjechać do środka jezdni i dopiero skręcać. No do ch*ja przy dzisiejszym natężenie ruchu i skomplikowanej infrastrukturze drogowej każdy pedalarz powinien mieć jakieś sensowne egzaminy z przepisów ruchu drogowego, obowiązkowe oświetlenie w tym kierunkowskazy na kierownicy, lusterko, numer rejestracyjny i ubezpieczenie OC, w każdym innym wypadku wypie**alać leśną drogą jeździć.



przede wszystkim nie powinni jeździć na dwupasmówce

korkyspolsky

2021-08-31, 13:42
Typowy kierowca osobówki. Zamiast odbić w bok to ten jełop oczywiście jedyne co potrafi to nogą na hamulec i klakson na całą p*zde. Oczywiście wina pedalarza bezsprzeczna,ale tuman w osobówce też się nie popisał

MsVapore

2021-08-31, 16:12
mygyry napisał/a:

Standard tych pie**olonych imbecylów, zamiatt k***a zjechać do środka jezdni i dopiero skręcać. No do ch*ja przy dzisiejszym natężenie ruchu i skomplikowanej infrastrukturze drogowej każdy pedalarz powinien mieć jakieś sensowne egzaminy z przepisów ruchu drogowego, obowiązkowe oświetlenie w tym kierunkowskazy na kierownicy, lusterko, numer rejestracyjny i ubezpieczenie OC, w każdym innym wypadku wypie**alać leśną drogą jeździć.


Jestem kolarzem i się z Tobą zgodzę. Sam mam wykupione OC bo różnie bywa. Większość ludzi, którzy wsiadają na koło nie powinno nawet dosiadać hulajnogi j***ne ameby umysłowe.

Sigonek

2021-08-31, 16:15
mygyry napisał/a:

Standard tych pie**olonych imbecylów, zamiatt k***a zjechać do środka jezdni i dopiero skręcać. No do ch*ja przy dzisiejszym natężenie ruchu i skomplikowanej infrastrukturze drogowej każdy pedalarz powinien mieć jakieś sensowne egzaminy z przepisów ruchu drogowego, obowiązkowe oświetlenie w tym kierunkowskazy na kierownicy, lusterko, numer rejestracyjny i ubezpieczenie OC, w każdym innym wypadku wypie**alać leśną drogą jeździć.



Ale ci socjalizm banie przeorał. Jeśli posiadanie prawka determinuje umiejętność jeżdżenia, to skąd w takim razie biorą się wypadki drogowe, których uczestnicy w 99% mają uprawnienia ? Zamiast biurokratyzować kolejne aspekty życia to lepiej wprowadzić poważny wywiad lekarski jako warunek dopuszczenia osoby do ruchu drogowego.

mygyry

2021-08-31, 17:57
Sigonek napisał/a:

Ale ci socjalizm banie przeorał. Jeśli posiadanie prawka determinuje umiejętność jeżdżenia, to skąd w takim razie biorą się wypadki drogowe, których uczestnicy w 99% mają uprawnienia ? Zamiast biurokratyzować kolejne aspekty życia to lepiej wprowadzić poważny wywiad lekarski jako warunek dopuszczenia osoby do ruchu drogowego.



Skoro kierowcy po kursach i egzaminach popełniają błędy to jak myślisz gdyby nie było kursów i egzaminów liczba będzie ta sama czy większą?

Niektórzy naprawdę uważają, że egzamin z podstaw ruchu drogowego, obowiązkowe ubezpieczenie i wyposażenie roweru które zapewni trochę więcej bezpieczeństwa jest takim strasznym problemem? Czy może wasza wiedzą na temat ruchu drogowego kończy się w internetowych debatach a w prawdziwym życiu mógłoby się okazać progiem nie do przejścia?

Sawix

2021-08-31, 20:24
mygyry napisał/a:

Standard tych pie**olonych imbecylów, zamiatt k***a zjechać do środka jezdni i dopiero skręcać. No do ch*ja przy dzisiejszym natężenie ruchu i skomplikowanej infrastrukturze drogowej każdy pedalarz powinien mieć jakieś sensowne egzaminy z przepisów ruchu drogowego, obowiązkowe oświetlenie w tym kierunkowskazy na kierownicy, lusterko, numer rejestracyjny i ubezpieczenie OC, w każdym innym wypadku wypie**alać leśną drogą jeździć.



Jesteś poj***ny jak stonka po oprysku

to...........10

2021-09-01, 14:03
Isstred95 napisał/a:

przede wszystkim nie powinni jeździć na dwupasmówce



Bo? Nie ma zakazu poruszania się rowerem po drodze dwupasmowej.