18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pedalarz debil ..

~McSadol • 2021-08-30, 20:57
.... no przecież wyciągnął rękę :amused:


litek

2021-08-30, 21:09
no przecież pokazał, ze skręca w lewo...xD

Cudak

2021-08-30, 21:24
Dobrze że zatrąbił, bo by go jebnął.

mygyry

2021-08-30, 21:28
Standard tych pie**olonych imbecylów, zamiatt k***a zjechać do środka jezdni i dopiero skręcać. No do ch*ja przy dzisiejszym natężenie ruchu i skomplikowanej infrastrukturze drogowej każdy pedalarz powinien mieć jakieś sensowne egzaminy z przepisów ruchu drogowego, obowiązkowe oświetlenie w tym kierunkowskazy na kierownicy, lusterko, numer rejestracyjny i ubezpieczenie OC, w każdym innym wypadku wypie**alać leśną drogą jeździć.

Juzwa

2021-08-30, 22:01
McSadol napisał/a:

Pedalarz debil ..



To przecież pleonazm.

Skuteczny

2021-08-30, 22:03
mygyry napisał/a:

Standard tych pie**olonych imbecylów, zamiatt k***a zjechać do środka jezdni i dopiero skręcać. No do ch*ja przy dzisiejszym natężenie ruchu i skomplikowanej infrastrukturze drogowej każdy pedalarz powinien mieć jakieś sensowne egzaminy z przepisów ruchu drogowego, obowiązkowe oświetlenie w tym kierunkowskazy na kierownicy, lusterko, numer rejestracyjny i ubezpieczenie OC, w każdym innym wypadku wypie**alać leśną drogą jeździć.



Pieprzenie, kilka razy widziałem na własne oczy sytuację, gdzie pedalarz zjechał na środek jezdni mając wyciągniętą rękę, z zamiarem skrętu w lewo i co? Trafiał się debil za kółkiem, który stwierdził "eee j***ć go, na pewno zdążę go ominąć na gazatę".

Ćwierć mózgi są po obu stronach, a człowiek trąbiący zamiast hamować powinien mieć odebrane prawo jazdy.

programista4k

2021-08-30, 22:09
w sytuacji awaryjnej natychmiast wciskamy klakson z całej siły i delikatnie stopniowo wychamowujemy pojazd.

BMWswap

2021-08-30, 22:16
Wyciągnął rękę a nawet pewnie kopyta :mrgreen:

An...........20

2021-08-30, 22:19
Dlatego nie jeżdżę na rowerze. Za bardzo się boję, że jakiś debil za kierownicą mnie znowu potrąci. Czasami tak jest, że rowerzysta jedzie prawidłowo, a jakiś bezmózg co prawko w Lay'sach znalazł i tak w niego wiedzie...

Babosz

2021-08-30, 22:22
U Ruskich piękny mpst kratownicowy. A u nas powoli kolejne znikają na prowicji.

CoJaTamKurwaWiem

2021-08-30, 22:24
Jakby debil w samochodzie w końcu się zdecydował, którym pasem chce jechać, to może by tego nie było. :kawa:

Juzwa

2021-08-30, 22:35
Anosa20 napisał/a:

Dlatego nie jeżdżę na rowerze. Za bardzo się boję, że jakiś debil za kierownicą mnie znowu potrąci. Czasami tak jest, że rowerzysta jedzie prawidłowo, a jakiś bezmózg co prawko w Lay'sach znalazł i tak w niego wiedzie...



No właśnie, kluczem jest słowo "czasami". Na tym filmiku rowerzysta chce przekroczyć linię ciągłą co raczej jest niedozwolone. Poza tym, gdy chce się zmienić pas ruchu, to się trzeba upewnić, że coś w nas nie wjedzie.

mygyry

2021-08-30, 23:10
Skuteczny napisał/a:

Pieprzenie, kilka razy widziałem na własne oczy sytuację, gdzie pedalarz zjechał na środek jezdni mając wyciągniętą rękę, z zamiarem skrętu w lewo i co? Trafiał się debil za kółkiem, który stwierdził "eee j***ć go, na pewno zdążę go ominąć na gazatę".
Ćwierć mózgi są po obu stronach, a człowiek trąbiący zamiast hamować powinien mieć odebrane prawo jazdy.



A czy któreś z powyższych by w czymś zaszkodziło?
Dlatego kierowcy muszą mieć egzaminy oraz wymogi co do pojazdu, żeby zminimalizować ilość debili na drodze a po odj***niu srogiej akcji to o prawko im zabiorą a na rowerze? ch*j tam niech robi co chce, jeździ czym chce a jak się coś stanie to jeszcze będziemy dochodzić czy czasem to kierowca samochodu nie zawinił.
Obecnie rzeczywistość komunikacyjna się zmieniła a nie robi się nic, żeby wymagać od rowerzystów jakichś minimalnych obowiązków.

M@recki

2021-08-30, 23:39
Jeszcze wpie**ol powinien obskoczyć

Liton

2021-08-30, 23:47
Juzwa napisał/a:

No właśnie, kluczem jest słowo "czasami". Na tym filmiku rowerzysta chce przekroczyć linię ciągłą co raczej jest niedozwolone. Poza tym, gdy chce się zmienić pas ruchu, to się trzeba upewnić, że coś w nas nie wjedzie.



Mówisz to w kraju, gdzie część kierowców wychodzi z założenia, że włączenie migacza = pierwszeństwo do wpie**olenia się komuś przed maskę na innym pasie.