18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pedalarstwo cd

Henboh • 2021-09-14, 20:53
Nie potrzeba znajomości przepisów, wystarczy mieć rower

Rick_Sanchez

2021-09-15, 17:17
Z dziołchą jedzie to se musi fiuty pomierzyć

jagermalibu

2021-09-15, 18:08
widać w komentarzach dzieciaki bez prawka pie**ola farmazony, k***a dziadek powinien dostać przez łeb jeszcze, jak nie potrafisz zachować uwagi i nie ogarniasz zasad ruchu drogowego to zapie**alasz z buta, a nie k***a stwarzasz problem ludziom

robj

2021-09-16, 00:38
Ale ja jadę na rowerze :mrgreen:

DoubleBorger

2021-09-16, 08:28
tablice dla pedalarzy jak najbardziej przydatne

Strielok1

2021-09-18, 01:55
McQurwa napisał/a:

Co tu k***a dyskutować, następnym razem trafi na ziła i po ptokach



Kiedyś Ty ostatni raz widział w Polsce ziła?

miedzianek

2021-09-18, 03:01
ecnart napisał/a:

jakiś wsiór widać że zbyt k***a dobry dzień miał to musiał poszukać k***a kłótni japie**ole wracać się po to żeby powiedzieć "ja miałem pierwszeństwo" no co za p*zda




To pomyśl teraz inaczej

Jedziesz z dzieckiem i żoną na wakacje-wyjeżdżasz na lotnisko, za 30 minut masz samolot. No i nagle znikąd pojawia się taki dziad-nie zdążyłeś wyhamować- zabijasz go na miejscu, rozbijając przy okazji samochód i kilka innych, próbując uniknąć zderzenia. I ch*j, przez dziada do końca życia twoja żona, dziecko i być może ty macie przed oczami widok zakrwawionego, konającego dziada, uj z wakacji, czekacie na policje, auto rozwalone. Przepadła wycieczka za 6 koła, bo spóźniłeś się na samolot. Później ciągają cię po sadach, po komendach na zeznania.

Ja uważam, że prawidłowo jest upomnieć, a im drastyczniej i wulgarniej, tym bardziej do dziada powinno dotrzeć

Konfedernacja napisał/a:

Żeby pokazać dwóch debili.
W tym jednego, który zawraca wjeżdżając tyłem na skrzyżowanie.





Pokaż mi jakikolwiek przepis prawny zakazujący cofania na skrzyżowaniu :)

MrFalken napisał/a:

Ale jak popie*dolonym trzeba być, żeby z tego powodu stwarzać zagrożenie w ruchu zawracaniem z piskiem na środku skrzyżowania, gonienie dziadka i robienie wykładów... W zachowaniu tego debila (w samochodzie) nic złego nie dostrzegłeś?



A skąd wiesz, że stworzył zagrożenie, że KTOKOLWIEK za nim jechał?

gruberps84

2021-10-17, 23:37
Powinien w tą starą k***ę wjechać na skrzyżowaniu i nic by mu nie musiał tłumaczyć