18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pedalarstwo cd

Henboh • 2021-09-14, 20:53
Nie potrzeba znajomości przepisów, wystarczy mieć rower

Juzwa

2021-09-14, 22:23
Kraków, skrzyżowanie Krakusa i Józefińskiej. Lekko popie**olona ulica, na której parę razy było zmieniane pierwszeństwo, kierunek jazdy itp.

KolegaBartek644

2021-09-14, 23:05
mam nadzieje ze takie ameby na rowerach co bezuważnie wjezdzaja pod samochod albo inne półmózgi co wchodzą na pasy bez rozejrzenia się zginą kiedyś pod kołami samochodu, tira lub pociągu

sir_Alex

2021-09-14, 23:11
trzy ameby, najgorsze że te dwie w samochodzie, pewnie się rozmnożą

Nufrevi

2021-09-14, 23:18
Pedalarz ma zawsze i wszedzie pierszenstwo !

Heliar

2021-09-14, 23:31
Jak po h*j wstawiać, ponieważ pedalarze czują się jak j***ne święte krowy. Jak ktoś nie widzi nic złego w zachowaniu tego debila to sam ma sp***olenie umysłowe n-tego rzędu. Każdy kto się porusza po ulicy powinien płacić OC, a skoro mamy równość, to niech i mandaty będą adekwatne.

Folur

2021-09-15, 02:11
Na rowerze typowy prawacki wyborca pissu. Mozesz tlumaczyc łopatologicznie zasady i prawo, a ten i tak wie swoje. W dupie był, gowno widzial, ale on wie. Bo przeciez nawet nie ma prawka. Ale on wie.

FourthIllusion

2021-09-15, 03:34
ecnart napisał/a:

jakiś wsiór widać że zbyt k***a dobry dzień miał to musiał poszukać k***a kłótni japie**ole wracać się po to żeby powiedzieć "ja miałem pierwszeństwo" no co za p*zda



Zamiast mu wyjebac to mu na pan, ale ku*as no...

No-idea

2021-09-15, 03:48
bardzo dobrze ze się wrócił, dzieki temu mamy przykład że te debile naprawdę myslą że jak jada na rowerze to mają pierwszeństwo z jakiegoś poj***nego powodu.

notak

2021-09-15, 06:51
pan wie że ja mam pierwszeństwo i powinien ustąpić,
ale ja jadę rowerem,

kwintesencja pedalaży

Rutik

2021-09-15, 08:23
ecnart napisał/a:

jakiś wsiór widać że zbyt k***a dobry dzień miał to musiał poszukać k***a kłótni japie**ole wracać się po to żeby powiedzieć "ja miałem pierwszeństwo" no co za p*zda



Co ty gościu pie**olisz? Powiedział dziadkowi kulturalnie, że jeździ po ulicy jak p*zda i stwarza zagrożenie dla siebie i innych. Dziadek pewnie jeździ tamtędy codziennie przekonany, jak większość rowerzystów że przepisy go nie obowiązują, więc powinien podziękować za uwagę i nie robić z siebie debila na przyszłość.

Wadolek

2021-09-15, 08:52
Jedź misiek :lol: :lol:

tomo_91

2021-09-15, 08:59
ecnart napisał/a:

jakiś wsiór widać że zbyt k***a dobry dzień miał to musiał poszukać k***a kłótni japie**ole wracać się po to żeby powiedzieć "ja miałem pierwszeństwo" no co za p*zda



Pewnie jesteś tą p*zdą na rowerze :)
jebnie takiego nie ze swojej winy i stój 3 h i czekaj na policję

MrFalken

2021-09-15, 09:54
Heliar napisał/a:

Jak po h*j wstawiać, ponieważ pedalarze czują się jak j***ne święte krowy. Jak ktoś nie widzi nic złego w zachowaniu tego debila to sam ma sp***olenie umysłowe n-tego rzędu. Każdy kto się porusza po ulicy powinien płacić OC, a skoro mamy równość, to niech i mandaty będą adekwatne.



To jest dziadek na rowerze, który ledwo ogarnia, co się dzieje, a na tym odcinku zmienili niedawno pierwszeństwo. Złamał przepis - to oczywiste. Zatrąb, wezwij policję, wyślij nagranie na pały - co tam chcesz. Ale jak popie*dolonym trzeba być, żeby z tego powodu stwarzać zagrożenie w ruchu zawracaniem z piskiem na środku skrzyżowania, gonienie dziadka i robienie wykładów... W zachowaniu tego debila (w samochodzie) nic złego nie dostrzegłeś?

pullup

2021-09-15, 10:12
ecnart napisał/a:

jakiś wsiór widać że zbyt k***a dobry dzień miał to musiał poszukać k***a kłótni japie**ole wracać się po to żeby powiedzieć "ja miałem pierwszeństwo" no co za p*zda



fajny masz rower dziadek

MrFalken

2021-09-15, 12:33
tomo_91 napisał/a:

Pewnie jesteś tą p*zdą na rowerze
jebnie takiego nie ze swojej winy i stój 3 h i czekaj na policję



i czym to się różni od jebnięcia nie ze swojej winy pieszego, motocykla, albo innej osobówki? krócej czekasz na policję? każda taka sytuacja wk***ia, ale spuszczać się tyle czasu nad jakimś ślepym dziadkiem na rowerze, to jakaś komedia jest...