18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jogurcik

2013-06-30, 16:39
Może nie wszyscy księża to pedofile, ale większośc to pazerne ch*je. :P

Safian

2013-06-30, 16:55
Ciekawe czy by Cię wyj***li jakbyś z latarką przyszedł :D

le...........k8

2013-06-30, 16:59
BongMan napisał/a:

No ja pie**olę, słów brak :facepalm:


W domu wszyscy zdrowi?
Datki są dobrowolne i nie widzę problemu.
Tylko wojujące gimbusy ze zbyt dużą ilością wolnego czasu muszą pokazać niezadowolenie, bo mamusia, im każe chodzić do kościoła co niedziele.

BongMan

2013-06-30, 17:10
Cytat:

Datki są dobrowolne i nie widzę problemu.


A ja widzę, bo każdemu normalnemu człowiekowi za takie coś by kazali zapłacić podatek, a dzieciojeby nie muszą.

Policja i straż miejska goni stare, biedne babcie, które sprzedają kwiatki pod cmentarzem, bo nie mają na to pozwolenia i nie odprowadzają podatku od zysków, a taki klecha może wszystko.

Thermi

2013-06-30, 17:11
@up Tyś się chyba z ch*jem na rozum pozamieniał. Oni płacą nie tylko za siebie, ale i za wszystkich mieszkańców parafii. Nie ważne czy chodzą do kościoła, czy nie. Więc nie pie**ol, że nie płacą

BongMan

2013-06-30, 17:18
No to chyba mnie coś k***a ominęło, bo pierwsze słyszę...

Ale to potwierdzona informacja, jakieś źródło? Czy może usłyszałeś od proboszcza jak ci ptasie mleczko podawał?

markus15011

2013-06-30, 17:26
Szkoda że nie ma figurki Maryi co by płakała krwią jak się jej stówkę rzuci :D

mscicielzLitwy

2013-06-30, 17:34
wracamy do okresu platnych odpustow itp...jebac dzieciojebow

Gonczor

2013-06-30, 17:45
@Thermi jeśli chodzi o to płacenie za parafian, dziesięcinę-tak. Normalne podatki-nie.

Loaloa

2013-06-30, 18:30
Najlepsze jest to, że debile rzeczywiście będą tam kasiorę wrzucali.

Zimny_browar

2013-06-30, 19:23
ch*j w dupę księżom... albo nie, bo to im sprawi przyjemność. Wykastrować pedałów.

Majozen

2013-06-30, 19:24
leszek8 napisał/a:


W domu wszyscy zdrowi?
Datki są dobrowolne i nie widzę problemu.
Tylko wojujące gimbusy ze zbyt dużą ilością wolnego czasu muszą pokazać niezadowolenie, bo mamusia, im każe chodzić do kościoła co niedziele.



Ty wiesz o czym ty gadasz? To jest bezczelny wyzysk. Datki, to można dawać na tacę, albo bezpośrednio do księdza lub zakonnika/zakonników. Pewnie zaraz ktoś wyskoczy, że może na prąd nie mają, więc z góry zaznaczam, że kościoły nie dość, że mają zniżki na prąd, to dodatkowo dostają pieniądze na opłacenie takich rzeczy. Myślicie, że z tego co na tacy, to księża utrzymaliby swoje plebanie, kościoły i jeszcze starczyłoby im na samochód i paliwo?

lunarxd

2013-06-30, 19:25
Żadna nowość :P W jednym z Wejherowskich kościołów wystawiają szopkę która idzie oświetlić i uruchomić właśnie na monety