18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

abdul

2013-06-30, 20:08
osobiscie nie mam nic do tego, co kto rzuca na tace, ale niech kler wreszcie zdejmie brudne lapska z panstwowych pieniedzy

Plecionkarz

2013-06-30, 20:09
ja chociaż nie odwiedzam kapliczek to tam bym się wybrał z latarką i ludziom oświetlał jak przyjdą. No chyba, że ktoś by się uparł i myślał, że te 2zł wędrują bezpośrednio na niebiańską tacę.

max666

2013-06-30, 20:43
leszek8 napisał/a:


W domu wszyscy zdrowi?
Datki są dobrowolne i nie widzę problemu.
Tylko wojujące gimbusy ze zbyt dużą ilością wolnego czasu muszą pokazać niezadowolenie, bo mamusia, im każe chodzić do kościoła co niedziele.



ksiądz na sadisticu >.<

stud3nt

2013-06-30, 20:55
2zł za 2 minuty oświetlania. Normalnie złoty interes.

Przyjmijmy, że lampy i oświetlenie pobierają 5kW (wartość jak ch*j zawyżona, ale dajmy klechom fory). To daje koszt ok. 3zł przez godzinę ciągłego świecenia. Taka sama godzina zasilana monetami daje 60zł.

Co jak co, ale czarnym gangsterom trzeba przyznać, że pomysły na rąbanie kasy zawsze mieli i mają świetne.

Noxford

2013-06-30, 21:52
@Jogurcik
Ksiądz Detected?

Dobrutro

2013-06-30, 22:09
ch*j w dupę marudnym antyklerykałom. Skoro nie chodzicie to nic Wam do tego co robią inni, tacy z Was obrońcy prywatnej wolności, a sami nos wścibiacie w cudze sprawy. Banda hipokrytów, jestem ateistą, ale wkurza mnie to ciągłe biadolenie, donoszenie i próby racjonalizacji zachowania innych. Powinniście mieć to w dupie i tyle.

Ace7

2013-06-30, 22:18
Oprócz tego że większość to pedofile i że trzepią kasiorę z biednych emerytów i z państwa to nic do nich nie mam :lol:
Doceniam religie jako biznes , to jak biznes narkotykowy tylko że legalny ;-)

Majozen

2013-06-30, 23:31
Dobrutro napisał/a:

ch*j w dupę marudnym antyklerykałom. Skoro nie chodzicie to nic Wam do tego co robią inni, tacy z Was obrońcy prywatnej wolności, a sami nos wścibiacie w cudze sprawy. Banda hipokrytów, jestem ateistą, ale wkurza mnie to ciągłe biadolenie, donoszenie i próby racjonalizacji zachowania innych. Powinniście mieć to w dupie i tyle.



To co ty jeszcze robisz na sadolu 0.o?

tombaz

2013-07-01, 12:51
We Włoszech to norma. Jak ktoś chce zrobić zdjęcie, to musi zapłacić.