18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Patrzcie dzieci - pedalarz...zaraz pokażę wam numer...

CoJaTamKurwaWiem • 2018-06-04, 05:12
j***ny tchórz... k***a...po psy na łosia zadzwonił... :mrgreen:


Justynka99

2018-06-04, 20:24
Po prostu powinno się jakoś oznakować na samej drodze, że w pobliżu jest ścieżka. Ja wolę jeździć ścieżką, ale mimo wszystko jak jadę w obcym mi terenie, to mogę nie wiedzieć, że np. po drugiej stronie dwupasmówki, albo przecznicę dalej jest ścieżka.

Zlewek

2018-06-04, 20:40
Na co ten świat zchodzi... jak pedalarz to i jeszcze konfident

Azus

2018-06-04, 21:40
Łosza broni młodych

tomeekcz

2018-06-04, 22:26
nie łosza a klempa. i nie wiadomo czy atak był markowany. Jak by się nie wyglebił to byśmy się dowiedzieli

greony12

2018-06-05, 03:55
jakby to było w polsce to.... to Zbyszek walczył by z łosiem solo z kilkoma psami jako kibolami, owszem, przegra i na rów ląduje, a tam nagle, nadjeżdża spasiona terenówka z czaszką jakiejś zwierzyny dobity na grillnicy, z Szyszką za kierownicą, i kolegami, jeden obok, 4 z tyłu, 8 na dachu, i 6 w bagażniku, drżąc ryja "dawać k***a, to będzie pierwszy film na sadola" nakazuje i każdy strzela z "polówki" jak z miniguna, dziurawiąc łosia na wylot, i to wykonując koziołka w powietrzu terenówką, robiąc se list do swojej córki, kopertę ze skóry łosia wypełnia napisem "dla Kaczyńskiej"... Zbyszek zostanie stracony i postawiony w sądzie (według TVPred) za przeszkadzanie w polowaniu i odstraszenie zwierzyny a po kamerzyście słuch zginie

Justynka99

2018-06-05, 18:05
tomeekcz napisał/a:

nie łosza a klempa. i nie wiadomo czy atak był markowany. Jak by się nie wyglebił to byśmy się dowiedzieli



Przyjrzyj się uważnie. Łoś "zaciągnął ręczny" jeszcze zanim rowerzysta się przewrócił.

A co do nazewnictwa - możemy się umówić, że to Łosia.

MaVskY

2018-06-05, 23:09
Sam frajerze jesteś pedalarzem. Jakim trzeba być psem żeby każdego rowerzystę nazywać pedalarzem. To się k***a w głowie nie mieści.

PieronJasnySzlag

2018-06-06, 15:35
#up
Nie każdy rowerzysta jest pedalarzem tak samo jak nie każdy pedalarz jest rowerzystą.
Czasami pedalarzowi udaje się zachować jak rowerzysta ale bardzo rzadko rowerzysta zachowa się jak pedalarz.
A jak ich rozpoznać? To proste, jak jedziesz samochodem albo idziesz chodnikiem i ktoś na rowerze Cie wk***i swoim idiotycznym zachowaniem albo nawet samym istnieniem to znaczy że to pedalarz. Rowerzyści jeżdżą tak nie inwazyjnie, przyjaźnie że w natłoku codziennych spraw nawet ich niezauważysz (no chyba że jest to rowerzystka w leginsach). Mam nadzieje że czytelnie to wyjaśniłem. Pozdrowienia dla rowerzystów.