18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Patrz mamo, to ja!

Syn_Milionera • 2022-10-06, 18:56


Powstała masa filmików jak czarnoskórzy nagrywali reakcje swoich małych córek na najnowszą Małą Syrenkę.
spoiler

Mpp2007

2022-10-07, 12:45
Czarna syrenka mówicie...


PękniętySłoik

2022-10-07, 14:30
Love_is_Love napisał/a:

Powiedział typ z teletubisiem srającym sobie do ryja



Przynajmniej mój teletubiś sra do ryja sam sobie. W przeciwieństwie do was, czerwone gady. Wy sracie do ryjów wszystkim dookoła, pod róznymi śmiesznymi hasełkami, pomijając oczywiście swoje własne czerwone mordy. Tfu.

Bladow

2022-10-07, 14:51
Od zawsze jestem zdania, że największymi rasistami są murzyny. Serio widzę murzyna i w ch*ju mam to, może w myślach jedynie powiem se "o murzyn" i to ucieka z bani. Ale na ich widok nie drę mordy "PATRZCIE LUDZIE, CZARNY IDZIE", bo po ch*j? Oni propagują ten syf że niby gorzej żyją, ale przez to sami chcą doprowadzić do rasizmu. Szczerze? Jak już chodzi o rasizm, to za ciapatymi nie przepadam. Nie ufam im i ch*j.

~Velture

2022-10-07, 19:01
CzarnyAdolf napisał/a:

Jakaś p*zda z disneya wyszła do mediów i powiedziała, że syrenka jest czarna by małe czarne dziewczynki zobaczyły tam kogoś takiego jak one. Do tego pije ten azjata. Gdy baby wypuszczono z kuchni to prędko ku*as i c**a przestały określać płeć człowieka a czarny elf u Tolkiena, czarny arystokrata w XIX Anglii czy czarny rewolwerowiec w nowych 7 wspaniałych stali się czymś co masz k***iu zaakceptować, inaczej jesteś pie**olonym rasistą



Mi chodzi o to, że dorośli ludzie głosują portfelem. Nie pasuje? Nie oglądaj. Jak nie zarobią to zrozumieją. Nie zrozumieją póki na tym się zarabia i nic co napiszą ani powiedza ludzie tego nie zmieni. Zła sława to ciągle sława. Ludzie gadający o tym nakręcają reklamę.

Ja o tym nie gadam, nie oglądam i mam to w dupie. Na mnie ani grosza nie zarobią i to mój głos sprzeciwu.

Kiedyś nazywało się to bojkotem.

neo001

2022-10-07, 19:10
~VeIture napisał/a:

Ja o tym nie gadam, nie oglądam i mam to w dupie. Na mnie ani grosza nie zarobią i to mój głos sprzeciwu.
Kiedyś nazywało się to bojkotem.



I w tym problem, nowoczesne cioty będą sobie do tego bić konia na wzajem, a nam zostanie oglądanie starych filmów/seriali. Coraz trudniej o normalny film/serial bez tej homo/rasowo popie**olonej propagandy.


Wiewór

2022-10-07, 20:00
Się kupy dupy nie trzyma bo pod woda nie da się palić cracku i nie ma rowerów do podj***nia

kevcik

2022-10-07, 22:30
VeIture napisał/a:

Co mam rozumieć? Nagrywają to dorośli mężczyźni, wrzuca to dorosły facet i wszyscy się tym podniecają. Czarna ryba i tyle. Nikt z was i tak nie pójdzie na to do kina.



widze że jesteś zj***ny taki wiesz opuźniony w rozwoju

to...........10

2022-10-08, 01:52
Halman napisał/a:

w reklamach jest to samo gówno pompowane, co chwila aż ciemno na ekranie; murzyn się psika i gada po polsku jakby sie tutaj urodził, murzynka gryzie wafelka i jest szczęśliwa a uniseksualne murzyństwo pije grupowo pewien napój, .. czy ja k***a w nowoczesnej afryce mieszkam?



Mieszkasz w pie**olniku, który politycznie upodabnia się do putinowskiej rosji, a mentalnie zmierza gdzieś w okolice XIII wieku. Jeszcze nie zauważyłeś? :D

werther

2022-10-10, 07:33
"she's like me" - nie, nie jest, Mała Syrenka ma ojca

CzarnyAdolf

2022-10-14, 09:47
Poproszę wersję z Margaret Qualley