18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Patrz mamo, to ja!

Syn_Milionera • 2022-10-06, 18:56


Powstała masa filmików jak czarnoskórzy nagrywali reakcje swoich małych córek na najnowszą Małą Syrenkę.
spoiler

Ogórek

2022-10-06, 21:40
Tylko czekać kiedy Tarzan będzie czarny przepraszam Afroamerykaninem bo wcześniej nas oszukiwali.

ramonawielun

2022-10-06, 22:35
murzyny zdziwione, że widza murzyna w tv i nie jest to relacja z pościgu

Love_is_Love

2022-10-06, 22:38
I zajebiście że czarną Arielkę zrobili. ch*j Wam w konserwatywne dupy jak macie z tym problem. Mi wystarczy radość tych czarnych dzieci, że to dla nich coś nowego bo "she's like me!" :-)

dżonyłojlker

2022-10-06, 22:42
Love_is_Love napisał/a:

I zajebiście że czarną Arielkę zrobili. ch*j Wam w konserwatywne dupy jak macie z tym problem. Mi wystarczy radość tych czarnych dzieci, że to dla nich coś nowego bo "she's like me!"



Tym razem pojechałeś za grubo, ale... na sadolowe łby, może i w sam raz :mikolaj:

sa...........el

2022-10-06, 23:27
Halman napisał/a:

w reklamach jest to samo gówno pompowane, co chwila aż ciemno na ekranie; murzyn się psika i gada po polsku jakby sie tutaj urodził, murzynka gryzie wafelka i jest szczęśliwa a uniseksualne murzyństwo pije grupowo pewien napój, .. czy ja k***a w nowoczesnej afryce mieszkam?



A podobno inżynieria społeczna, to teorie spiskowe zeschizowanych, następny płaskoziemca? :D (oczywiście sarkazm)

~prophetess

2022-10-06, 23:33

;-)
A tutaj macie jak wyglądałaby animowana Arielka gdyby była oparta na tej aktorce :lol:


CzarnyAdolf

2022-10-07, 00:44
~VeIture napisał/a:

Dorośli mężczyźni podniecający się filmem dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym... ja pie**olę.



Jakaś p*zda z disneya wyszła do mediów i powiedziała, że syrenka jest czarna by małe czarne dziewczynki zobaczyły tam kogoś takiego jak one. Do tego pije ten azjata. Gdy baby wypuszczono z kuchni to prędko ku*as i c**a przestały określać płeć człowieka a czarny elf u Tolkiena, czarny arystokrata w XIX Anglii czy czarny rewolwerowiec w nowych 7 wspaniałych stali się czymś co masz k***iu zaakceptować, inaczej jesteś pie**olonym rasistą

kupaDelfina

2022-10-07, 06:32
Te dzieci mają wyj***ne w kolor skóry, to przez gadanie rodziców zwracają na to wgl uwagę. Dziecko rodzi się bez rasizmu i bez podziału ludzi na rasy w głowie, takie reakcje są motywowane wpływem rodziców na młody umysł. Już nie mówiąc, że to jest właśnie rasizm bo zamiast patrzeć na przesłanie i charakter głównej bohaterki, dla nich liczy się głównie jej kolor.

BambiPMT

2022-10-07, 06:44
Ale przecież mała syrenka to film o dobrej syrenie. To dlaczego jest czarna?

Aramanga

2022-10-07, 07:11
Film o Janie Pawle też mógł grać murzyn a h*j tam co za różnica. A tak na poważnie te bambusy to największy rasistowski naród.

PękniętySłoik

2022-10-07, 07:20
Ale tutaj napłyneło przez te kilka ostatnich lat wytresowanego, tolerancyjnego gówna. Niedobrze mi się robi jak was tutaj widze.

Love_is_Love

2022-10-07, 07:33
Wyzimlak napisał/a:

Ale tutaj napłyneło przez te kilka ostatnich lat wytresowanego, tolerancyjnego gówna. Niedobrze mi się robi jak was tutaj widze.



Powiedział typ z teletubisiem srającym sobie do ryja ;-)

Exclip

2022-10-07, 09:57
Halman napisał/a:

w reklamach jest to samo gówno pompowane, co chwila aż ciemno na ekranie; murzyn się psika i gada po polsku jakby sie tutaj urodził, murzynka gryzie wafelka i jest szczęśliwa a uniseksualne murzyństwo pije grupowo pewien napój, .. czy ja k***a w nowoczesnej afryce mieszkam?



Też mnie to strasznie wk***ia, nie dość ze fikcja, np murzyn w nowym mercu ktorego nie ukradł, to jeszcze k***a wszędzie czarno, serio lewackie sk***ysyństwo, życze twórcom ty reklam i lewackim politykom kochjacym asfalt, żeby im i ich rodzinom negroid skakał po głowie

Maniecky

2022-10-07, 10:26
Love_is_Love napisał/a:

Powiedział typ z teletubisiem srającym sobie do ryja



I w tym sedno.... lewackie bezkregowe ameby sa bardziej wymioto genne od srajacych sobie do ryja teletubisiow