18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

patosy vs tvp

egzekucja • 2022-07-21, 17:02
patosy vs tvp


pazuzu

2022-07-21, 18:03
Za tą goebbelsowska propagandę która uprawia tvp to powinni dobrze po modzie dostać

Siriuz

2022-07-21, 18:13
No to mamy wysyp TVNowskich intelektualistów :D Który się przyzna, że jest na filmiku?

dadar123

2022-07-21, 18:22
BarmanInternetu napisał/a:

Ty za PO w pieluchy robiłeś czy jesteś z rodziny struktury SB, a może nieświadoma sklerozą?



Dziecko drogie, przeszedłem wszystkie frakcje jako urzędnik państwowy, a w 1989 rok wkraczałem będąc dorosłym. Nie ma większej ch*jozy jak PiS, a to co pie**olą w twojej ulubionej TVPiśdzie trafia właśnie do takich głupoli jak ty

Kriski

2022-07-21, 18:28
dadar123 napisał/a:

Dziecko drogie, przeszedłem wszystkie frakcje jako urzędnik państwowy, a w 1989 rok wkraczałem będąc dorosłym. Nie ma większej ch*jozy jak PiS, a to co pie**olą w twojej ulubionej TVPiśdzie trafia właśnie do takich głupoli jak ty



Dałem Ci piwo, może przejrzysz na oczy i dotrze do Ciebie że polityk to świnia i złodziej, niezależnie od opcji.

dadar123

2022-07-21, 18:54
Kriski napisał/a:

Dałem Ci piwo, może przejrzysz na oczy i dotrze do Ciebie że polityk to świnia i złodziej, niezależnie od opcji.



A tu się z Tobą zgadzam, chociaż szwagier był posłem, ale nie był złodziejem. Jednak takiej ch*jozy jak teraz to wcześniej nie było

Heliar

2022-07-21, 18:54
PO rządziło 8 lat, nikt PiSowi nie dawał szans na wygraną w wyborach, przedstawili program wyborczy i Hop. Teraz PiS rządzi 8 lat i bardzo mnie ciekawi, czy PO przedstawi w końcu jakiś program, czy to wszystko na co ich stać. Przed kamerami to się mięchem obrzucają, a jutro u Mazurka na urodzinach razem wódę chleją. Ot cała filozofia, wzbudzać emocje i sterować ludźmi, byle przy korycie się utrzymać.

dadar123

2022-07-21, 19:00
Heliar napisał/a:

PO rządziło 8 lat, nikt PiSowi nie dawał szans na wygraną w wyborach, przedstawili program wyborczy i Hop. Teraz PiS rządzi 8 lat i bardzo mnie ciekawi, czy PO przedstawi w końcu jakiś program, czy to wszystko na co ich stać. Przed kamerami to się mięchem obrzucają, a jutro u Mazurka na urodzinach razem wódę chleją. Ot cała filozofia, wzbudzać emocje i sterować ludźmi, byle przy korycie się utrzymać.



Złodziejstwo nazywasz programem wyborczym? Z Pełowców się śmiałem, ale był spokój, a pisowczyki, którzy przyszli na stołki do np. mojego urzędu, to są takie młoty, że aż przykro, a najgorzej, gdy musisz tym imbecylom być posłusznym. Zresztą, niedawny przykład: marszałek i vice, Penelopa i Pies, obaj konfidenci za komuny, siostra Penelopy miała faceta, który był oficerem SB i który Kucińskiemu uratował dupę, gdy włamał się do apteki. Jeden i drugi to ćpuny i cwe*e Kaczora

d-_-bE.Prigozhin61

2022-07-21, 19:07
dadar123 napisał/a:

Dziecko drogie, przeszedłem wszystkie frakcje jako urzędnik państwowy, a w 1989 rok wkraczałem będąc dorosłym. Nie ma większej ch*jozy jak PiS, a to co pie**olą w twojej ulubionej TVPiśdzie trafia właśnie do takich głupoli jak ty



I widzisz typie jaki masz problem ze sobą.Od razu jak ktoś się wypowie wbrew twojej opinii to wyzywasz gomod pisowcow, oglądaczy TVP czy tam ch*j.Pis w programie ma pomóc patosiarni i emerytom i obietnic dotrzymał a po jakie obietnice spełniło? Po 2 urzędnik państwowy samo mówi za siebie ze za po było ci lepiej bo to były czasy największych wałków zaś człowiek uczciwie prowadzący działalność miał problem z utrzymaniem się na rynku.

Kriski

2022-07-21, 19:08
dadar123 napisał/a:

A tu się z Tobą zgadzam, chociaż szwagier był posłem, ale nie był złodziejem. Jednak takiej ch*jozy jak teraz to wcześniej nie było



Taka ch*joza była zawsze, tylko telewizja każdej opcji wzięła sobie za honor pianie o wybrykach przeciwników na potęgę.

dadar123

2022-07-21, 19:13
BarmanInternetu napisał/a:

I widzisz typie jaki masz problem ze sobą.Od razu jak ktoś się wypowie wbrew twojej opinii to wyzywasz gomod pisowcow, oglądaczy TVP czy tam ch*j.Pis w programie ma pomóc patosiarni i emerytom i obietnic dotrzymał a po jakie obietnice spełniło? Po 2 urzędnik państwowy samo mówi za siebie ze za po było ci lepiej bo to były czasy największych wałków zaś człowiek uczciwie prowadzący działalność miał problem z utrzymaniem się na rynku.



Zaraz, zaraz, ale coś pisałeś o mnie jako Pełowcu, SBku czy jakoś tak? Bądź logiczny.

Kriski napisał/a:

Taka ch*joza była zawsze, tylko telewizja każdej opcji wzięła sobie za honor pianie o wybrykach przeciwników na potęgę.



Nie, Kris, nie było. Takiego złodziejstwa jawnego, takiego gówna jakie PiS zrobił z gospodarką, polityki Zenek+ wraz z gównem Disco Polo i utrzymywaniem nierobów - NIE BYŁO!

d-_-bE.Prigozhin61

2022-07-21, 19:20
dadar123 napisał/a:

Zaraz, zaraz, ale coś pisałeś o mnie jako Pełowcu, SBku czy jakoś tak? Bądź logiczny.
Nie, Kris, nie było. Takiego złodziejstwa jawnego, takiego gówna jakie PiS zrobił z gospodarką, polityki Zenek+ wraz z gównem Disco Polo i utrzymywaniem nierobów - NIE BYŁO!



Z kontekstu Twojej pierwszej wypowiedzi wynika że rządy PO były lepsze niż PiS co w skali całego społeczeństwa jest bzdurą

Zbysław

2022-07-21, 19:30
dadar123 napisał/a:

Dziecko drogie, przeszedłem wszystkie frakcje jako urzędnik państwowy, a w 1989 rok wkraczałem będąc dorosłym. Nie ma większej ch*jozy jak PiS, a to co pie**olą w twojej ulubionej TVPiśdzie trafia właśnie do takich głupoli jak ty



Jako urzędnik miałeś się dobrze ale większość ludzi
żyła w nędzy albo bez pracy także zamknij mordę chamie

PIS na zawsze

dadar123

2022-07-21, 19:42
Zbysław napisał/a:

Jako urzędnik miałeś się dobrze ale większość ludzi
żyła w nędzy albo bez pracy także zamknij mordę chamie
PIS na zawsze



Większość czyli wieczne pasożyty? Nie miałem się dobrze, bo nie było i nie stać mnie nadal na utrzymanie rodziny. PiS ci w dupę

BarmanInternetu napisał/a:

Z kontekstu Twojej pierwszej wypowiedzi wynika że rządy PO były lepsze niż PiS co w skali całego społeczeństwa jest bzdurą



Z kontekstu wynikało tylko to, że PiS to największa zaraza po 1989 roku. I TYLE

d-_-bE.Prigozhin61

2022-07-21, 19:48
dadar123 napisał/a:

Większość czyli wieczne pasożyty? Nie miałem się dobrze, bo nie było i nie stać mnie nadal na utrzymanie rodziny. PiS ci w dupę
Z kontekstu wynikało tylko to, że PiS to największa zaraza po 1989 roku. I TYLE



Zarazę to byś k***a miał teraz na ulicach jakby PO dalej rządziło.Po 20 bałbyś dupę wychylić na ulicę bo czarno arabskie mrowisko by żerowało.

Infiniti09

2022-07-21, 20:07
j***ć pisowskie śmieci. Zawsze i wszędzie :-o