18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

patosy vs tvp

egzekucja • 2022-07-21, 17:02
patosy vs tvp


Gazownik

2022-07-21, 23:13
Widziałem tych typków następnego dnia jak jeden mówił do drugiego: Ty go trzymaj, a ja lecę po radiowóz

Justynka99

2022-07-21, 23:25
Kto sieje wiatr, ten zbiera burze. Największa szczujnia nagłe ma problem z atakiem, a jakoś wcześniej, np. Jak podawali prywatne dane, imiona, nazwiska, miejsca zamieszkania i pracy protestujących próbując zapraszać do linczu to takich oporów nie mieli. Szkoda tylko, że trafiło na anonimowych pracowników, a nie tych, którzy współtworzą hejt w wykonaniu TVP (Kurski, Ogórek, Jachimowicz) i jeszcze kilka innych

Juzwa

2022-07-22, 00:26
dadar123 napisał/a:

Dziecko drogie, przeszedłem wszystkie frakcje jako urzędnik państwowy, a w 1989 rok wkraczałem będąc dorosłym. Nie ma większej ch*jozy jak PiS, a to co pie**olą w twojej ulubionej TVPiśdzie trafia właśnie do takich głupoli jak ty



Rozumiem, że ty nie oglądasz TVPIS? To skąd k***a wiesz co oni tam pie**olą? Typowy agent tfuenu.

to...........10

2022-07-22, 00:35
Juzwa napisał/a:

Rozumiem, że ty nie oglądasz TVPIS? To skąd k***a wiesz co oni tam pie**olą? Typowy agent tfuenu.



Wystarczy obejrzeć kilka razy w celach, jak to się mówi, poznawczych. OSTRZEŻENIE: tego pisowskiego gówna nie da się odzobaczyć :D

Siriuz

2022-07-22, 00:36
Justynka99 napisał/a:

Kto sieje wiatr, ten zbiera burze. Największa szczujnia nagłe ma problem z atakiem,



Najwieksza szujnia to miala problem jak zaczeli palic jej wozy transmisyjne w 2011 roku. Dwoch 21-latkow zostalo skazanych za to na 2 lata wiezienia i 1.5mln zl odszkodowania.


Brocha

2022-07-22, 01:44
Jak można obrazić pisowską k***ę :shock: ???

Yatusza

2022-07-22, 01:54
Misiek_KRK napisał/a:

Co to pisiorskie gówno robi na sadolu.
Gdzie jest jakiś admin



Jak to gdzie jest admin? Codziennie bawisz się jego pętem. Liżesz adminowi truskawe co rano i nie wiesz? Hehe dobre sobie. :)

Wszystkie partie to złodzieje.Wiec po się spuszczacie jeden na drugiego? Dopuścili by was do koryta to byście wpie**alali jak te wszystkie świnie. Więc zamknąć mordy chamy obrzezane.

Bul_od_bytu

2022-07-22, 03:00
Czasem się człowiek zastanawia dlaczego ludzie w Polsce są tacy bezrefleksyjnie poj***ni. Jak się ogląda takie wiadomości przedstawiane jako fakty to można zrozumieć dlaczego. Tv nie oglądam od kilkunastu lat i widzę, że nic nie tracę.

kapelan_szturmowy

2022-07-22, 09:04
Japie**ole, ale w komentarzach widać przekrój sp***olenia umysłowego naszych rodaków. Wy wiecie że obie opcje polityczne za którymi tak skandujecie są takimi samymi sp***olinami? Daliście się przez nich podpuścić jedni na drugich jak dzieci, skaczecie sobie do gardeł, a oni się śmieją, grają swoje role i ciągną hajs. Ja pie**ole, marnujecie powietrze.

Exclip

2022-07-22, 09:33
dadar123 napisał/a:

Dziecko drogie, przeszedłem wszystkie frakcje jako urzędnik państwowy, a w 1989 rok wkraczałem będąc dorosłym. Nie ma większej ch*jozy jak PiS, a to co pie**olą w twojej ulubionej TVPiśdzie trafia właśnie do takich głupoli jak ty



Pieknie sie dales nabrac, ale nie tylko ty

Ca...........on

2022-07-22, 09:37
@Heliar nie ma znaczenia, jaki PO przedstawi program wyborczy, bo i tak wiadomo, że trafi do niszczarki. To jest partia twardych męskich szowinistów z kilkoma "r*chadełkami" na podorędziu. Kto wie, co znaczy sex "na szczurka", ten słyszał cytaty. Tych ludzi łączą jedynie wspólne interesy, kajdanki i haki, a nie dobro Polski. Nawet jak ktoś się tam opamiętuje, to siła wpływu grup interesów stojących za PO jest zbyt duża i ryzyko utraty życia jest zbyt duże, żeby ktoś się wyłamał. Myślisz, że Neumann zapewniał o bronieniu jak Częstochowy, żeby kogoś przekonać? To jest klasyczny tekst w sytuacji, gdy ktoś za bardzo się boi albo ma wyrzuty moralne i chce coś ujawnić! Bynajmniej nie przedmiot owej słynnej nagranej rozmowy.

Tych ludzi pod żadnym pozorem nie wolno dopuścić z powrotem do koryta, szczególnie że po 8 latach posuchy są wygłodzeni jak nigdy.

roxster

2022-07-22, 09:45
Śmierdzące proeuropejskie patusy, na pewno warszafka, legia to ch*j a w stolicy jebie gównem i konfidentami. Na dołek i do utylizacji odważniaków.