18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Patologia

kacper189 • 2016-07-12, 06:46
Gość jeździ po wsi , nagrywa i straszy ludzi . Tutaj na filmie doczepił się do młodych że jeżdżą traktorem w niedzielę :lodowka:



więcej filmów na jego kanale , trzeba nagłośnić sprawę

LINK

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2016-07-13, 08:30 ]
Buhaj21 napisał/a:

Temat: http://www.sadistic.pl/patologia-vt419431.htm

Znalazłem jego film na drugim kanale, który wrzucił trzy miesiące temu. Tutaj wyjaśnia całą historię!



Ostatni film na YouTube wrzucił 3 tygodnie temu... Także pewnie dalszy ciąg historii w dziale HARD :psycho: :samoboj: ;-)


fantastico

2016-07-12, 15:20
Zj***łeś mi dzień :/

crossdressphyxia

2016-07-12, 16:03
Oglądnąłem większość filmików z tego kanału i powiem jedno... Gość twierdzi, że cała policja świata chce go zabić, i że był jakimś w ch*j przedsiębiorcą i pracował w jakimś ministerstwie sprawiedliwości, czy ki ch*j...

Nawet jakby wszyscy go oj***li na kasę, i cała wieś była przeciwko niemu, to i tak jest z nim coś nie tak.

maxs90

2016-07-12, 17:34
co do Pani z końcówki to polceam złożyć sprawę o pomówienie, obrazę, i upublicznienie wizerunku

"Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Art. 83.
Do roszczeń w przypadku rozpowszechniania wizerunku osoby na nim przedstawionej oraz rozpowszechniania korespondencji bez wymaganego zezwolenia osoby, do której została skierowana, stosuje się odpowiednio przepis art. 78 ust. 1; roszczeń tych nie można dochodzić po upływie dwudziestu lat od śmierci tych osób.

Art. 78. 1.
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny. "

Clarx

2016-07-12, 18:46
To jest schizofrenia na bank. Ilość zarzutów w stosunku do ludzi wypluwana jak seria z karabinu...
Dziwi mnie tylko ta postać kobieca która z nim jeździ.

Tak jest jak się choremu da kamerę do rąk. Pieprzy coś że telewizja tu zaraz będzie... :D

nerusss

2016-07-12, 19:40
Zapamiętajcie sobie to dobrze, nigdy nikomu nie pożyczajcie, nigdy k***a nikomu! Potem wychodzą niefajne sytuacje.

ianmoone

2016-07-12, 21:33
oglądam ten film i normalnie jedyne co się ciśnie na usta to "on ma nasrane we łbie"... za dużo razy spadł na głowę gdy był mały. Babka na końcu spokojnie do końca z idiotą rozmawiała.

Eramod

2016-07-13, 00:29
niech sprzeda merca kupi kałacha i ich rozjebie

PsiPenis

2016-07-13, 00:47
On na pewno ma schizofrenię

darusia

2016-07-13, 07:10
Dawać namiary na tego typa. Co to za wieś? Wpadną w pińciu i beda dusić ;d

YOOras

2016-07-14, 19:34
Jezeli go znacie, dajcie mi kontakt do tego typa. Napiszcie na pw. Na chamstwo-chamstwem. A na buractwo nie ma lekarstwa

Sz...........an

2016-07-17, 00:37
Sami swoi 2016...