18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Patologia

kacper189 • 2016-07-12, 06:46
Gość jeździ po wsi , nagrywa i straszy ludzi . Tutaj na filmie doczepił się do młodych że jeżdżą traktorem w niedzielę :lodowka:



więcej filmów na jego kanale , trzeba nagłośnić sprawę

LINK

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2016-07-13, 08:30 ]
Buhaj21 napisał/a:

Temat: http://www.sadistic.pl/patologia-vt419431.htm

Znalazłem jego film na drugim kanale, który wrzucił trzy miesiące temu. Tutaj wyjaśnia całą historię!



Ostatni film na YouTube wrzucił 3 tygodnie temu... Także pewnie dalszy ciąg historii w dziale HARD :psycho: :samoboj: ;-)


mi...........80

2016-07-12, 10:44
W sumie to ciężko stwierdzić o co chodzi, młodzi sp***alali z traktora czyli było coś nie halo, chyba spokrewnieni z tą babką i dzieckiem, ch*j wie o co chodzi ale koleś powinien beknąć za to plucie w twarz coś zapłaci.

Widocznie na tej wsi ktoś kogoś wpie**olił w jakieś długi i teraz mają małą lokalną wojenkę, tylko dziwne że wszyscy tak dygają przed tym przyjemniaczkiem z mercedesa.

Generalnie ch*j mu w dupę za straszenie tego małego dziecka przekleństwami i całą tą akcją z tą panią.

Jest jakiś przepis że nie można traktorem w niedzielę jeździć? Czy oni sp***alali bi jakąś lewiznę odwalili?

Dodaje jakiś dodatkowy film, chodzi o jakiś przekręt i kasę oczywiście.



W rodzinie oczywiście...

PękniętySłoik

2016-07-12, 10:58
Najeżdzacie na gościa a ewidentnie widać, że wsiury coś odj***ły i kolo się mści. Nie znacie sprawy a już osądzacie.

C.Z.E.S.I.E.K

2016-07-12, 12:29
Wyzimlak napisał/a:

Najeżdzacie na gościa a ewidentnie widać, że wsiury coś odj***ły i kolo się mści. Nie znacie sprawy a już osądzacie.


Kochanieńki, on jest jeden przeciw całej wsi, w zasadzie gdyby dokonali samosądu i go ukamienowali, można by to nazwać demokracją.

Procencik

2016-07-12, 12:47
Obejrzałem sobie jego inne filmiki, gościu ma niezłą zajawkę.

Clarx

2016-07-12, 13:49
On musi być chory psychicznie. Sam mówił coś o tym że jego mama ma schizofrenie.

SKR

2016-07-12, 13:56
po kilku filmikach można stwierdzić że ta jego laska jest na czymś (albo leki albo jakieś dragi). Gość mówi że jego ojciec ( czy matka) ma jakąś tam chorobe psychiczną ,coś mi sie wydaje że odziedziczył predyspozycje. Niema sie co dziwić ze ludzie uciekają i nawet nie próbują odpierać zarzutów bo ewidentnie gośc żyje we własnym świecie.

hipczor

2016-07-12, 13:57
"obejrzałem kilka filmów i pogadałem ze znajomą która mieszka w Szczecinku i wyłania się z nich bardzo przykry obraz, to tragedia rodzinna. Matka chora na schizofrenię, ojciec ponoć depresja a on sam przejawia klasyczne objawy zaburzeń maniakalnych ( osobowość paranoiczna ). Nie żebym chciał go bronić, ale to nie kryminalista, tylko chory człowiek który jest przykładem tego gdzie zj***ne geny + kilka niesprzyjających okoliczności może doprowadzić do bardzo poważnych zaburzeń psychicznych. Gość dobrze zarabiał i jako tako ogarniał życie, napożyczał ludziom pieniędzy, oszukali go, rodzice zachorowali, poziom stresu przewyższył to ile jego psychika była w stanie znieść, i mu jebło. Przykre.

Nowak o którym mowa w filmie to miejscowy pseudo gangster, właściciel stacji paliwowej. Ponoć wyj***ł bohatera filmu na grubą kasę. Tych dwóch młodych co robią na polu to nie przypadkowe dzieciaki, jeden z nich to zdaje się syn Nowaka."

Z wykopu

Kopalny

2016-07-12, 14:33
Chwileczkę, wszyscy go na tym zadupiu orżnęli, miejscowy gangster go wydymał, a gość chce odzyskać za wszelką cenę pieniądze, żeby pomóc chorym rodzicom i dlatego został uznany za wariata?
Bo k***a czegoś nie rozumiem

Dziamian

2016-07-12, 14:39
najlepsze jest to, że gość sam na siebie obrażaniem i wyzywaniem ludzi kryske rysuje ;)

kacper189

2016-07-12, 14:43
PanDymsza napisał/a:


o, ch*jku, nabijanko wyświetleń? zabrakło na ropę do mesia? ;)



weź zdupcaj wkleiłem jego kanał żeby ludzie zobaczyli inne filmy tego zjeba

DeFi37

2016-07-12, 14:50
PanDymsza napisał/a:


o, ch*jku, nabijanko wyświetleń? zabrakło na ropę do mesia? ;)



Ale o co Ci chodzi teraz pajacu?

cuurniprime

2016-07-12, 15:12
k***a mać, mam podobnego sąsiada, poj***ny dokładnie tak samo. Tylko jak się na mnie z pięściami rzucił [gdy stałem do niego tyłem] to od tego czasu p*zdę domyka i boi się na mnie spojrzeć. W kwestii Krzysztofa Goja, osobiście uważam że ludzie go powinni pozwać za zniesławienie i upublicznianie ich wizerunku bez ich zgody. Za samo plucie w twarz to by go uj***li tak dla zasady, nie ważne czy to wariat czy nie, takich się kasuje ze społeczeństwa.