18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Patologia pełną krasą

jkllll485 • 2023-03-18, 15:49
Nauka podduszania...


Draxiu

2023-03-18, 21:00
Poprawna formą to w pełnej krasie.

petru23

2023-03-18, 21:02
Zaj***ł bym k***ę. I nie, nie cfaniakuje. Zaj***ł bym jako ojciec i jako mąż.

paniczmax

2023-03-18, 21:15
petru23 napisał/a:

Zaj***ł bym k***ę. I nie, nie cfaniakuje. Zaj***ł bym jako ojciec i jako mąż.



pie**olisz dobrze zrobił, uspokoił bachora bez klapsów i całego biadolenia , kaszojad ma słuchac i wykonywac polecania swego żywiciela, wydaje mi się że to nie jego bachor i coś próbuje wymusić na matce, prowokując sytuację ale nowy partner mamy nie daje się wciągnąć w gierkę i bezboleśnie tłumi pożar w zarodku

Cipczan

2023-03-18, 21:57
Tak powstała Kamilka.

Geraldinio

2023-03-18, 22:02
paniczmax napisał/a:

pie**olisz dobrze zrobił, uspokoił bachora bez klapsów i całego biadolenia , kaszojad ma słuchac i wykonywac polecania swego żywiciela, wydaje mi się że to nie jego bachor i coś próbuje wymusić na matce, prowokując sytuację ale nowy partner mamy nie daje się wciągnąć w gierkę i bezboleśnie tłumi pożar w zarodku



Obejrzyj jeszcze raz, tym razem z dźwiękiem. Chwilę dłużej i już nie usłyszelibyśmy jak próbuje zaczerpnąć powietrza. Jest różnica między strzałem na dupę, a duszeniem. Dzieciaka można dyscyplinować, ale nie tak, by narażać go na śmierć, czy jakieś kalectwo.

Cipczan

2023-03-18, 22:04
petru23 napisał/a:

Zaj***ł bym k***ę. I nie, nie cfaniakuje. Zaj***ł bym jako ojciec i jako mąż.



Zaj***łbym, cwaniakuję. Szkoda mi twojej żony i dziecka. Zacznij czytaj książki dziecku.

czytać

dżonyłojlker

2023-03-18, 22:18
Czytam te komentarze i k***a nie wierzę :shock: Takiego płaczu i zgrzytania p*zdy, to tu chyba jeszcze nie było.
Jeśli nasze społeczeństwo jest już tak spedalone, to jesteśmy przegrani.

tolek01

2023-03-18, 22:31
Pepol napisał/a:

Nic mu nie będzie. Normalne.



chyba u ciebie w rodzinie

jaszczompski

2023-03-18, 22:36
Mam nadzieje, że ten mały jak dorośnie to starego tak samo poddusi.

paniczmax napisał/a:

pie**olisz dobrze zrobił, uspokoił bachora bez klapsów i całego biadolenia , kaszojad ma słuchac i wykonywac polecania swego żywiciela, wydaje mi się że to nie jego bachor i coś próbuje wymusić na matce, prowokując sytuację ale nowy partner mamy nie daje się wciągnąć w gierkę i bezboleśnie tłumi pożar w zarodku



ty poj***ny jesteś xD

smc

2023-03-18, 22:45
Tutaj nikt z komentujących nie jest poj***ny. Te zadziorne teksty to tylko atencyjne zaczepki wpisujące się w satyryczno-społeczny styl tego portalu.

Może Wam pomoże ten tekst do wytłumaczenia się przed prokuratorem. Mi pomogło...

Zbysław

2023-03-18, 23:02
Wydaje mi się że młody też gra więcej niż to naprawdę

njminime

2023-03-18, 23:02
paniczmax napisał/a:

pie**olisz dobrze zrobił, uspokoił bachora bez klapsów i całego biadolenia , kaszojad ma słuchac i wykonywac polecania swego żywiciela, wydaje mi się że to nie jego bachor i coś próbuje wymusić na matce, prowokując sytuację ale nowy partner mamy nie daje się wciągnąć w gierkę i bezboleśnie tłumi pożar w zarodku



Ty nie pij juz wiecej

Jajamiomate

2023-03-18, 23:40
8marca napisał/a:

Jakie to miasto? Jest jakieś info?



Dąbrowa Górnicza. Grozi im do 15 lat więzienia, są t w rękach Policji

glimza89

2023-03-19, 00:01
"Chyba k***a u ciebie na melinie w slamsach. Normalne w takiej sytuacji to niebieska karta, prokurator i trochę odsiadki, gdzie współwięźniowie już mu wytłumaczą, co zrobił źle.
Nie jestem zwolennikiem bezstresowego wychowywania, ale co innego pasem na dupę, a co innego duszenie doprowadzające niemal do śmierci". Rzadko coś tu pisze i nie wiem jak się dodaje te teksty...ale co daje niebieska kartą. W styczniu udusili dziecko 10km ode mnie i mieli niebieską kartę. Dzwonią i uprzedzają że będą. Powiedzą że wszystko było ok ....bo rodzice wiedzieli jak mają się zachowywać.