18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Patologia pełną krasą

jkllll485 • 2023-03-18, 15:49
Nauka podduszania...


Hugobosiak

2023-03-18, 17:35
8marca napisał/a:

Jakie to miasto? Jest jakieś info?



Dąbrowa Górnicza, codziennie tłukli live na tiktoku, chlali, grali, stary do rudej wyzwiskami się odzywał, zbiórki na łóżko, wakacje i garnki robili... Młody po nocach nie spał, bo wieczna impreza a rano do szkoły. Big Brothera sobie zrobili z życia

zbynekmaslanka

2023-03-18, 19:04
Natura ludzka jest poj***na. Gdzieś był przypadek w polsce, że konkubina zmuszała do r*chania z konkubentem własne dziecko. (nie pamiętam ile lat ale chyba paragrafy już były)

kaszagogo

2023-03-18, 19:14
adhd teraz jest pelno takich dzieci

Belweder

2023-03-18, 19:30
Czemu takiej patoli nie można po prostu zaj***ć? Patola przejdzie z tych pseudo " rodziców" na dziecko i tyle z tego będzie. Jeszcze śmieci żyją z moich podatków na 500+. Powinni oboje dostać usiłowanie zabójstwa. Dodatkowo powinno w więzieniach wejść aby wykonywali najcięższe prace fizyczne za miskę ryżu i szklankę wody.

Smoko

2023-03-18, 19:30
Jestem pewien że znalazl by się ktoś kto zapłaci za film z udziałem tego faceta jak ktoś robi z niego cwe*a i każe mu opie**olic miskę gówna,a popijać szczynami

xv89

2023-03-18, 19:32
@rocknrolla85
Hołota powinna zostać przymusowo wysterylizowana. Jest to jedyne rozwiązanie przy takich ścierwowatych patusach o mentalności podlejszej niż zwierzę, gwarantujące, że nie sp***olą życia osobnikom z kolejnych miotów. Bo to, że stara wysra z siebie kolejną patologię jest niemal pewne.

~Velture

2023-03-18, 19:40
dam każdemu piwko bo komentarze lepsze od filmu :piwo:

Black_Hole

2023-03-18, 19:48
Geraldinio napisał/a:

Chyba k***a u ciebie na melinie w slamsach. Normalne w takiej sytuacji to niebieska karta, prokurator i trochę odsiadki, gdzie współwięźniowie już mu wytłumaczą, co zrobił źle.
Nie jestem zwolennikiem bezstresowego wychowywania, ale co innego pasem na dupę, a co innego duszenie doprowadzające niemal do śmierci.



jestes chory na mózg, gdzie komu cos złego niby sie tam dzieje? widac miales ciezkie i biedne dziecinstwo

Belweder

2023-03-18, 19:54
Black_Hole napisał/a:

jestes chory na mózg, gdzie komu cos złego niby sie tam dzieje? widac miales ciezkie i biedne dziecinstwo



Starzy też Cię dusili zamiast pomóc Ci w zadaniach domowych wieczorem? No to niezłą patole miałeś na hacie, współczuję.

redgull

2023-03-18, 20:26
Takie śmieci powinno się zabijać od razu

Michu1988

2023-03-18, 20:30
Daj namiary na siebie prostaku k***a sprawdz sie z rownym siebie niedojebie mozgowy

1321

2023-03-18, 20:53
redgull napisał/a:

Takie śmieci powinno się zabijać od razu



No nie przesadzaj.
Takie lekkie przytrzymanie za szyję chyba wystarczy.

Geraldinio napisał/a:

Chyba k***a u ciebie na melinie w slamsach. Normalne w takiej sytuacji to niebieska karta, prokurator i trochę odsiadki, gdzie współwięźniowie już mu wytłumaczą, co zrobił źle.
Nie jestem zwolennikiem bezstresowego wychowywania, ale co innego pasem na dupę, a co innego duszenie doprowadzające niemal do śmierci.



W dupie byłeś, gówno widziałeś, a broń sama zabija.
Duszenie jest jedną z technik walki m.in. w judo - dyscyplinie olimpijskiej.
Jeżeli ktoś ma odrobinę wiedzy i nie jest histeryczną p*zdą jak ty, to nikomu krzywdy nie zrobi.

cknorwid

2023-03-18, 20:57
Oj wpadłbym na chate i staremu jakieś duszenie założył na ten pusty łeb....