18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Patataj...

~Angel • 2018-05-03, 22:24
na łeb na szyję


gabriel0

2018-05-03, 22:51
"Na złamanie karku"

Dzisiaj

2018-05-03, 23:06
Obroncy praw zwierzat powinni zaczac plakac, ze jakies takie wyscigi sa beee bo konie sie stresują i dostają po dupsku nahajem, ci sami ludzie wyjda na ulice na czarny protest i beda zadali aborcji do 9 miesiaca itd.

janlew

2018-05-04, 08:42
@up @up Pewnie że ci sami ludzie. Przecież prawa zwierząt, i aborcję na ziemiach Polakich, wprowadziła ta sama osoba, Adolf Hitler. Trudno się więc dziwić że te same osoby je popierają.

radek225

2018-05-04, 11:04
Dobry koń to koń:

Na obrazie
Na wolności
W filmie
W opowieści
Jako rzeźba (np. pomniki konne)
Na kanapce
W rzeźni
Na ognisku (dobrze wypieczony)

Mamy k***a XXI wiek. Ja rozumiem, że są jeszcze ludzie pamiętający świat bez pociągów/samolotów/samochodów, gdy widok konia był tak powszechny, jak widok zaparkowanego samochodu. Wiem, że historia Polski jak i innych krajów jest nierozerwalnie związana z koniem. Miejsce konia w historii jest tak silnie zakorzenione jak królowie, książęta, królowe, wojny i intrygi. Stanowiły siłę pociągową, były podstawą transportu, do tego wyglądają dostojnie. Stąd np. logo i nazwa Forda Mustanga jest taka, a nie inna. Koń jest zwierzęciem tak pięknym, jak i GŁUPIM. Ilu ludzi spadając z konia zostało kalekami na całe życie (Patrz Christopher Reeve)? Ilu ludzi spadając nie wylecieli ze strzemion i byli tak ciągnięci setki metrów, dopóki nie zaj***li głową o kamień? Moja matka i siostra pewnego dnia jadąc rowerami zostały niemal stratowane przez te bydlaki. Koń jest wielki, ciężki, głupi, kopie, gryzie. Mamy XXI wiek. Po ch*j ludzie na nich jeżdżą? By się zabić? Mamy samochody, a jeśli chcesz uprawiać sport, zrobić kondycję, to idź na siłownię, na basen, kup rower. Kupując jeden z najdroższych wyjdzie Cię taniej niż koń. A konie zostaw w spokoju, ewentualnie jazdę na nich zostaw osobom chorym, którym przepisano hippoterapię i kontakt z koniem poprawi ich stan zdrowia.

Puncherfaust

2018-05-04, 11:27
radek225, Trochę racji masz, ale moim zdaniem koń nie jest aż tak głupi żeby robić to bez powodu :P Te zwierzęta mają różne charaktery i jeden da się dosiąść nawet bez siodła a drugi przy próbie osiodłania w stajni cię przygniecie bokiem do ściany. Wiem co mówię bo za złe zachowanie jak miałem 13 lat ojciec mnie wysłał na dwutygodniowe kolonie z końmi :P

100Burned

2018-05-04, 11:50
Wydachować koniem to trzeba umieć.

mit2

2018-05-04, 12:24
No cóż, z czegoś trzeba robić kabanosy...

krasnal_hałabała

2018-05-04, 16:12
Po koniu i prawie po człowieku ale skoro zaczął wstawać o własnych siłach pod koniec to może nic mu nie było? ale konia też szkoda.

killua

2018-05-04, 16:23
kurde no 10sek i było by jeszcze jedno ciekawe zdarzenie bo nadlatywal drugi konik:)

edek.bajzel

2018-05-04, 18:20
miałem takiego znajomego, do czasu był normalny, ale, koń go kopnął i potem chodząc do kościoła odpie**alał własne kazania zastępując księdza
taki fakt, ale niektórzy nie potrzebują nawet tego aby ich koń kopnął
bo oglądają TVN
ps.
dodam że ten znajomy się powiesił

chojrak_89

2018-05-04, 20:00
Oby nic się nie stało temu koniu.

Szparas

2018-05-04, 21:27
@radek225 albo po prostu ktoś ma takie hobby. Ile było filmików na sadolu, gdzie jakiś kowal rekonstruuje oręż czy pancerz średniowiecznymi metodami? Przecież mamy 21 wiek, można to zrobić za pomocą tokarki, ba! Po co komu pancerz w 21 wieku?