18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Patataj...

~Angel • 2018-05-03, 22:24
na łeb na szyję


PhantomMask

2018-05-04, 22:21
radek225 napisał/a:

Dobry koń to koń:

Na obrazie
Na wolności
W filmie
W opowieści
Jako rzeźba (np. pomniki konne)
Na kanapce
W rzeźni
Na ognisku (dobrze wypieczony)

Mamy k***a XXI wiek. Ja rozumiem, że są jeszcze ludzie pamiętający świat bez pociągów/samolotów/samochodów, gdy widok konia był tak powszechny, jak widok zaparkowanego samochodu. Wiem, że historia Polski jak i innych krajów jest nierozerwalnie związana z koniem. Miejsce konia w historii jest tak silnie zakorzenione jak królowie, książęta, królowe, wojny i intrygi. Stanowiły siłę pociągową, były podstawą transportu, do tego wyglądają dostojnie. Stąd np. logo i nazwa Forda Mustanga jest taka, a nie inna. Koń jest zwierzęciem tak pięknym, jak i GŁUPIM. Ilu ludzi spadając z konia zostało kalekami na całe życie (Patrz Christopher Reeve)? Ilu ludzi spadając nie wylecieli ze strzemion i byli tak ciągnięci setki metrów, dopóki nie zaj***li głową o kamień? Moja matka i siostra pewnego dnia jadąc rowerami zostały niemal stratowane przez te bydlaki. Koń jest wielki, ciężki, głupi, kopie, gryzie. Mamy XXI wiek. Po ch*j ludzie na nich jeżdżą? By się zabić? Mamy samochody, a jeśli chcesz uprawiać sport, zrobić kondycję, to idź na siłownię, na basen, kup rower. Kupując jeden z najdroższych wyjdzie Cię taniej niż koń. A konie zostaw w spokoju, ewentualnie jazdę na nich zostaw osobom chorym, którym przepisano hippoterapię i kontakt z koniem poprawi ich stan zdrowia.


Widać matka i siostra niedoj***ne równo że wsiadają na coś tak niebezpiecznego jak rower....w kuchni były by bezpieczne chociaż...nóż widelec...w gruncie rzeczy to i palca w dupie złamać można.

MJawesome

2018-05-04, 23:16
no i konik do wymiany