18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pasta robiona przez satanistow

parapsychol • 2023-03-02, 13:17
:diabel: pasta jest zla :diabel:


Albert_Z

2023-03-02, 13:25
No tak średniowieczne bym powiedział, tak średniowieczne

nowynick

2023-03-02, 13:28
Apel do wszystkich katolików o unikanie takich produktów oraz miejsc oznaczonych tym symbolem. Pamiętajcie także unikać tego gdzie Szatan w postaci węża sączy jad do Świętego Grala!




Za parę lat żylibyśmy w normalnym kraju...

pazuzu

2023-03-02, 13:28
Ja jebie Ci księża to debile jakich mało :)
Przecież wąż na lasce to symbol "medycyny" tzw, laska Eskupalpa gdzie wąż symbolizuje, odnowę i długowieczność

buddyb

2023-03-02, 13:49
k***a drugie murzynowo chca z nas zrobic......

Voldmar

2023-03-02, 14:50
Bogowie rzymscy w tym Esculap byli przejęci z mitologii greckiej.
Esculap jest odpowiednikiem greckiego Asklepiosa – boga medycyny.
Asklepios był synem samego Apolla - boga wojny.
Łac., eskulap, - "władza pochodzi od Rzymu"

Myślę, że mitologicznie/historycznie jest w tym symbolu ziarnko prawdy.
Z tego co pamiętam w czasach starożytnego Egiptu, był to symbol bractwa węża.

Tak więc geneza symboli Esculapa, nie jest nieskazitelna.

Ot, co ciekawostki. :)

Vinyl

2023-03-02, 16:58
Pasta jest zła ale nie dlatego że ma symbol na tubie lecz dlatego że umyślnie dopie**alaja w nią zbyt wiele fluoru który upośledza wchłanianie innych mikro i makro elementów

ququa

2023-03-02, 17:25
nowynick napisał/a:

Apel do wszystkich katolików o unikanie takich produktów oraz miejsc oznaczonych tym symbolem. Pamiętajcie także unikać tego gdzie Szatan w postaci węża sączy jad do Świętego Grala!
Za parę lat żylibyśmy w normalnym kraju...




pie**olnąłes chyba jedna dawke za duzo szprycy ...bo bładzisz umysłem

Adblood

2023-03-02, 17:26
Vinyl napisał/a:

Pasta jest zła ale nie dlatego że ma symbol na tubie lecz dlatego że umyślnie dopie**alaja w nią zbyt wiele fluoru który upośledza wchłanianie innych mikro i makro elementów



Nie żryj pasty, tylko wypluwaj.

ritu4l

2023-03-02, 17:56
Vinyl napisał/a:

Pasta jest zła ale nie dlatego że ma symbol na tubie lecz dlatego że umyślnie dopie**alaja w nią zbyt wiele fluoru który upośledza wchłanianie innych mikro i makro elementów



To ja głupi dopłacam za fluoryzację zębów u dentysty a oni mi fluor za dermo w paście dajo..

Juzwa

2023-03-02, 18:11
nowynick napisał/a:

Apel do wszystkich katolików o unikanie takich produktów oraz miejsc oznaczonych tym symbolem. Pamiętajcie także unikać tego gdzie Szatan w postaci węża sączy jad do Świętego Grala!
Za parę lat żylibyśmy w normalnym kraju...



Już żyliśmy w normalnym kraju, tylko macie k***a za dużo swobody. Pała na plecy, kulturalny strzał w potylicę, ścieżki zdrowia i wycieczki do lasu w jedną stronę czyniły cuda.

Vinyl

2023-03-02, 19:30
Adblood napisał/a:

Nie żryj pasty, tylko wypluwaj.



Wchłanianie niektórych substancji odbywa się w ok 20% z przełyku poprzez błony śluzowe gardła i jamy ustnej
Przemnożyć to przez skalę tj czas i częstotliwość i wychodzi w hoooj

whitetooth

2023-03-02, 19:37
Juzwa napisał/a:

Już żyliśmy w normalnym kraju, tylko macie k***a za dużo swobody. Pała na plecy, kulturalny strzał w potylicę, ścieżki zdrowia i wycieczki do lasu w jedną stronę czyniły cuda.



Nic ująć. Dodać mogę, że to sytuacja zepsucia taka jak w 20 leciu międzywojennym, taki rodzaj nihilizmu z naszą polskim anarchistycznym pierwiastkiem. Swoją drogą na watykańskich oprawców też trzeba uważać. Taki już nasz kraj

:roll: