18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pasta robiona przez satanistow

parapsychol • 2023-03-02, 13:17
:diabel: pasta jest zla :diabel:


Rafao

2023-03-02, 20:26
nowynick napisał/a:

Apel do wszystkich katolików o unikanie takich produktów oraz miejsc oznaczonych tym symbolem. Pamiętajcie także unikać tego gdzie Szatan w postaci węża sączy jad do Świętego Grala!
Za parę lat żylibyśmy w normalnym kraju...



Paradoksalnie współczesna medycyna nie leczy, a zajmuje się zbieraniem abonamentów na dożywotnie niwelowanie objawów, które w dłuższej perspektywie prowadzi do rozwoju poważniejszych chorób i przedwczesnej śmierci. Podobnie większość zaleceń zdrowotnych, (przede wszystkim tych dotyczących odżywiania jak np. zalecanie unikanie tłuszczów nasyconych i używanie margaryny ), ma na celu zniszczenie naszego zdrowia.

brylant1412

2023-03-02, 20:58
znam kilku wariatów ale ten to przebija wszystkich

qhash

2023-03-02, 21:19
co za debil, ja jebe

Heliar

2023-03-02, 22:21
nowynick napisał/a:

Apel do wszystkich katolików o unikanie takich produktów oraz miejsc oznaczonych tym symbolem. Pamiętajcie także unikać tego gdzie Szatan w postaci węża sączy jad do Świętego Grala!
Za parę lat żylibyśmy w normalnym kraju...



Symbolika symboliką, wąż to symbol szatana, ale już wąż i kielich:

Kielich Higiei (także Puchar Higiei, Czara Higiei) – symboliczny kielich (puchar).

W sztuce przedstawiany jest zwykle w formie kielicha (symbolizuje zdrowie) bez ozdobień, z oplatającym go wężem (ze względu na swe linienie – „odradzanie się” – symbolizuje ciągłą samoodnowę życia, ozdrowienie, długowieczność, uzdrawianie)[1][2]. Według mitologii greckiej czara (lub kielich) i wąż należały do atrybutów bogini zdrowia, Higiei[3][1][4].

Robajson

2023-03-02, 22:56
W Europie już prawie 23:00 a w Polsce nadal średniowiecze...

Krzy535

2023-03-02, 23:47
Karmazon napisał/a:

To ja głupi dopłacam za fluoryzację zębów u dentysty a oni mi fluor za dermo w paście dajo..



no właśnie jakbyś miał troche więcej mózgu to byś wiedział co to jest i że nie jest to zbyt fajne. Mam nadzieje, że szpryce też wziąłeś w zalecanej ilości :D

Wiewór

2023-03-03, 00:47
whitetooth napisał/a:

Nic ująć. Dodać mogę, że to sytuacja zepsucia taka jak w 20 leciu międzywojennym, taki rodzaj nihilizmu z naszą polskim anarchistycznym pierwiastkiem. Swoją drogą na watykańskich oprawców też trzeba uważać. Taki już nasz kraj



Chopie co ty pie**olisz. W dwudziestoleciu międzywojennym w Polsce był ciężki katoliban i średniowiecze. Weź se poczytaj historie zanim zaczniesz pie**olic.

nujorker

2023-03-03, 10:01
Nieeee no. Muszę polecieć klasykiem z tego portalu.

Co to jest odwrócony egzorcyzm?!
Gdy demon nakazuje księdzu opuścić ciało dziecka... :mrgreen:

MysteryMan

2023-03-03, 18:06
Rafao napisał/a:

Paradoksalnie współczesna medycyna nie leczy, a zajmuje się zbieraniem abonamentów na dożywotnie niwelowanie objawów, które w dłuższej perspektywie prowadzi do rozwoju poważniejszych chorób i przedwczesnej śmierci. Podobnie większość zaleceń zdrowotnych, (przede wszystkim tych dotyczących odżywiania jak np. zalecanie unikanie tłuszczów nasyconych i używanie margaryny ), ma na celu zniszczenie naszego zdrowia.



Co ty pie**olisz, gdyby nie współczesna medycyna już bym nie żył, kolejny co jakieś teorie spiskowe pie**oli.

Kokosinium

2023-03-05, 10:25
A ja głupi myślałem że to znak śmierciożerców xD