18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tuco

2021-06-26, 21:39
I ten znak na końcu... Hahah

Strielok1

2021-06-26, 21:56
Ale wy zj***ni jesteście że szok... Jak jest nerwowy za kółkiem to niech się zacznie autobusem wozić. Kto nigdy nie odj***l? Jasne, zawsze może się zdarzyć że czegoś akurat się nie zauważy i wjebie komuś przed maskę, ale tu tępak wyprzedza na 3, gdyby odj***ł i nie zauważył samochodu z naprzeciwka to w momencie w którym spostrzegł to auto dałby po heblach i schował się na swoim pasie. Drogi biedactwo masz za wąskie? I bez poboczy? To też przesiądź się do zbiorkomu. Co Ci da że na 30 paru km wyprzedzisz 2 samochody ryzykując czyjeś życie? (Bo twoje nikogo nie obchodzi jako sprawcy) na pierwszych światłach w mieście i tak się spotkacie... Takiego festiwalu soierdolenia drogowego jeszcze nie widziałem. A wieśniaka z p*zderatti na pobocze i strzał ostrzegawczy w potylicę. Rzekłem.

SlimShady

2021-06-26, 23:22
Krzysztof_Elbląg napisał/a:

świętoszki sie znalazły co nigdy nic nie odj***ły



Lubię zapie**alać. Jeżdżę szybko, żwawo, nie każdy lubi moją jazdę, ale takiej maniany nigdy k***a nie odj***lem. ch*j w dupę wszystkim którzy machaja na takie zachowania ręką.

aaaaaaaaaaaaaa

2021-06-27, 00:02
ququa napisał/a:


Mieszkam 32 km o wiekszego miasta dojazd do niego zajmuje min 45 min czy to jest normalnie?? (znajomy rowerkiem na spokojnie robi ją w pół godz)
....



Znajomy na spokojnie zapie**ala 64 km/h rowerkiem. To jakby dać mu profesjonalny rowerek i nie jechałby "na spokojnie" to mamy Czempiona wszelkich imprez, Tour the France, Giro d'italia, Tour the Pologne i wielu innych...

No-idea

2021-06-27, 00:07
Krzysztof_Elbląg napisał/a:

świętoszki sie znalazły co nigdy nic nie odj***ły



Nigdy nic tak zj***nego jak to i ty.

Pees4

2021-06-27, 02:42
ququa napisał/a:

To Ty pie**olisz porównaj przejechanie u nas 100km a u niemców
Mieszkam 32 km o wiekszego miasta dojazd do niego zajmuje min 45 min czy to jest normalnie?? (znajomy rowerkiem na spokojnie robi ją w pół godz)
Na tym odcinku jest raptem 7km drogi bez ograniczenia predkości do 50km/h
dodam jeszcze, że praktycznie na całej długości trasy są poustawiane znaki "A-18b Zwierzęta dzikie." w terenie zabudowanym
Ogólnie patologia jest ze znakami, montuje sie ich przy drogach tyle, że przestaje sie na nie zwracac uwage, dodatkowo wszedzie pełno tych poj***nych banerów reklamowych. Jadac w dłuższą trase pie**olca można dostać.



No szau ni ma, ale nie wszędzie tak jest i przynajmniej u mnie w regionie widze że miasteczka 20-30k mieszkanców sukcesywnie dorabiają sie obwodnic.
Porównanie do Niemców z dupy, Wszystkie wojewódzkie miasta (przynajmniej te po zachodniej stronie Wisły) mają dobre połączenia drogami z oznaczeniem S lub A, a pomiędzy nimi tysiące mniejszych miejscowości. Polecam pojechać autostradą do Berlina albo gdzieś w okolicach Drezna pokrążyć to szybko zniknie Ci obraz zajebistych Niemieckich dróg. A2 po przekroczeniu granicy niemieckiej zmienia się w klepisko


;-)

Ci...........la

2021-06-27, 05:08
Szkoda że nie poszedł na czołówkę byłby ciekawy materiał
A tak straszna lipa
Smuteczek :mrgreen:

Goldi85

2021-06-27, 09:04
Janusz z Grazyną na urlop :D

Arathnmor

2021-06-27, 09:25
Zawsze znajdą się "zapie**alam ale bezpiecznie". Pieprzonej odległości na S i A niewielu zachowuje, niektórzy debile wychodząc z nadświetlnej jadą na zderzaku przy 150. I ludzie się dziwią że stoją w j***nych korkach bo debile nie mają odrobiny rozsądku.

Bard

2021-06-27, 10:45
Krzysztof_Elbląg napisał/a:

świętoszki sie znalazły co nigdy nic nie odj***ły



Mam 30 lat, więc stosunkowo krótki staż za kierownicą i nie nie odj***lem nigdy nic takiego. Nie pojmuję tłuków narażających życie niewinnych ludzi bez większego powodu. U nas jest takie przyzwolenie na 'strzelanie" długimi bo mi się spieszy, bo jadę 180 na 90ce. Generalnie jedynym rozwiązaniem jest zaostrzenie kar, większe kontrole takich debili i ciagła rozbudowa dróg ekspresowych. Nie ma innej drogi. PS: Jeśli ktoś z was tak robił/ robi i uważa że to jest normalne- ch*j ci w dupe.

Kamcix260

2021-06-27, 12:27
Droga z Głogowa do Polkowic jest tragiczna, wystarczy że jedzie jeden ślimak i już ciężko kogokolwiek wyprzedzić bo co chwilę jest podwójna ciągła, no ale to co ten gościu odj***l to jest szok

damianek222

2021-06-27, 12:47
zawsze to powtarzam, psychotesty na kazdy pojazd mechaniczny, zapewniam że 20% ludzi oddaloby swoje prawka

medyklujleczywchuj

2021-06-27, 18:03
Kamcix260 napisał/a:

Droga z Głogowa do Polkowic jest tragiczna, wystarczy że jedzie jeden ślimak i już ciężko kogokolwiek wyprzedzić bo co chwilę jest podwójna ciągła, no ale to co ten gościu odj***l to jest szok



nie skumam nigdy ludzi ktorzy musza wyprzedzac bo ktos 10km/h jedzie wolniej od nich. znam ta droge i mnostwo jest tam zjebow co k***a zawsze musza wyprzedzac bo im sie ku*as wywinie na druga strone jak nie beda wyprzedzac

patryk987

2021-06-28, 13:45
Daleko nie sp***oli koło rozj***ne