18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Halman

2021-06-26, 16:44
angielska szkoły jazdy... :krejzi:

Manii

2021-06-26, 16:53
Moje tereny. Pelno tu takich zj***nych Januszow.

mygyry

2021-06-26, 17:04
O prze ch*j, taki powinien mieć zabrane prawko i obowiązek psychotestów nawet na rower...

Kris891

2021-06-26, 17:21
I tacy debile bywa,że jadą z całą rodziną na weekendową wycieczkę na rower za miasto (rower widać z tyłu na haku) mają wycieczkę do trumny zabierając często jak widać np. na tym filmiku prawidłowo jadącą niewinną osobę.......

torturant

2021-06-26, 19:33
Krzysztof_Elbląg napisał/a:

świętoszki sie znalazły co nigdy nic nie odj***łyŚwiętoszek, u nas za taki numer dostałbyś wpie**ol.

bloodwar

2021-06-26, 19:34
Takie są polskie drogi - z jednego dużego miasta do drugiego cały czas jeden pas bez nawet symbolicznego pobocza i cały czas zabudowany, podwójna ciągła, traktor, kombajn, ciężarówka... W normalnym kraju by to przebudowano od razu na ekspresówkę ale u nas forsowano przez dziesiątki lat "model norweski spowalniania ruchu" który zakładał zmniejszenie ilości wypadków przez zwężanie jezdni gdzie tylko się da, rezygnowanie z poboczy ("bo potrącenia pieszych idących poboczami") i robienie jedynie krótkich, naprzemiennych pasów do wyprzedzania "pod górkę". Super pomysł, tylko że to co sprawdza się w trzy razy większym niż nasz kraju z zaludnieniem w wielkości dwóch czy trzech naszych województw - niekoniecznie sprawdzi się u nas... I mamy to co mamy. Na "normalnej" drodze ekspresowej w "normalnym" kraju takie Passerati z nerwowym kierowcą któremu się śpieszy by po prostu wrzuciło kierunek, zjechało na drugi pas ekspresówki i sobie odjechało w siną dal i by nie było sprawy - wszyscy bezpieczni, wszyscy zadowoleni!

Pees4

2021-06-26, 19:36
Wymuszanie zjechania do prawej na tych z przeciwka jest skrajnie nieodpowiedzialne i skrajnie chamskie, niestety bardzo czesto spotykane.
Mozna szukać usprawiedliwienia (dziecko z jedzeniem/zabawką w tchawicy, rodząca kobieta), ale 99% to naj***ne kmioty, ukry, czy inne patologiczne wynalazki. Takie filmy powinny lądować na policji, a na głownych bohaterach powinien być dozwolony lincz ze strony innych uczestników ruchu.
A ten wyzej co od swietoszków wymyśla, odjebywać se można na pustej drodze, narazając własne życie, nie innych kierowców i ich rodzin, takiego smiecia jak się rozjebie na drzewie to powinni pod nim zakopac żywcem.

Manii

2021-06-26, 19:54
Krzysztof_Elbląg napisał/a:

świętoszki sie znalazły co nigdy nic nie odj***łyA czego sie Janusz spodziewales? Oklaskow za debilizm i narazanie zycia innych?

Pees4

2021-06-26, 20:03
bloodwar napisał/a:

Takie są polskie drogi - z jednego dużego miasta do drugiego cały czas jeden pas bez nawet symbolicznego pobocza i cały czas zabudowany, podwójna ciągła, traktor, kombajn, ciężarówka... W normalnym kraju by to przebudowano od razu na ekspresówkę ale u nas forsowano przez dziesiątki lat "model norweski spowalniania ruchu" który zakładał zmniejszenie ilości wypadków przez zwężanie jezdni gdzie tylko się da, rezygnowanie z poboczy ("bo potrącenia pieszych idących poboczami") i robienie jedynie krótkich, naprzemiennych pasów do wyprzedzania "pod górkę". Super pomysł, tylko że to co sprawdza się w trzy razy większym niż nasz kraju z zaludnieniem w wielkości dwóch czy trzech naszych województw - niekoniecznie sprawdzi się u nas... I mamy to co mamy. Na "normalnej" drodze ekspresowej w "normalnym" kraju takie Passerati z nerwowym kierowcą któremu się śpieszy by po prostu wrzuciło kierunek, zjechało na drugi pas ekspresówki i sobie odjechało w siną dal i by nie było sprawy - wszyscy bezpieczni, wszyscy zadowoleni!pie**olosz, może na podlasiu tak jest, większość duzych miast jest połączona ekspresówkami albo autostradami. Coraz więcej mniejszych miast ma obwodnice, są eleganckie wojewódzkie z poboczem. Wiadomo że nie mamy tyle autostrad co Niemcy ale k***a u nas jest 10 razy mniej aut, a jakością zwykłych dróg wcale nie odstajemy.

Ko...........ah

2021-06-26, 20:58
Niee To nie ja XD

szoopyoku

2021-06-26, 20:58
Pedalarz w Pasasacie i wszystko jasne

kamuha

2021-06-26, 21:11
Co za skrajnie nieodpowiedzialne i nagminne zachowanie kierowcy passata. W koncu zrobil ten numer dwa razy pod rząd.

ququa

2021-06-26, 21:15
Pees4 napisał/a:

pie**olosz, może na podlasiu tak jest, większość duzych miast jest połączona ekspresówkami albo autostradami. Coraz więcej mniejszych miast ma obwodnice, są eleganckie wojewódzkie z poboczem. Wiadomo że nie mamy tyle autostrad co Niemcy ale k***a u nas jest 10 razy mniej aut, a jakością zwykłych dróg wcale nie odstajemy.

To Ty pie**olisz porównaj przejechanie u nas 100km a u niemców


Mieszkam 32 km o wiekszego miasta dojazd do niego zajmuje min 45 min czy to jest normalnie?? (znajomy rowerkiem na spokojnie robi ją w pół godz)
Na tym odcinku jest raptem 7km drogi bez ograniczenia predkości do 50km/h

dodam jeszcze, że praktycznie na całej długości trasy są poustawiane znaki "A-18b Zwierzęta dzikie." w terenie zabudowanym

Ogólnie patologia jest ze znakami, montuje sie ich przy drogach tyle, że przestaje sie na nie zwracac uwage, dodatkowo wszedzie pełno tych poj***nych banerów reklamowych. Jadac w dłuższą trase pie**olca można dostać.