18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Paranormal activity

mrrr... rrrr... rrrr... • 2010-06-12, 10:09
Niewiele horrorów trzyma mnie w napięciu. Tutaj niestety było ono dosłownie sinusoidalne od momentów które miałem ochotę przewinąć do momentu kiedy wgapiałem się w monitor jak głupi.

"Młoda para podejrzewa, że ich dom jest nawiedzony przez jakąś złowrogą istotę. Organizują więc monitoring, aby uchwycić dowody na to, co się dzieje, kiedy śpią. Ich nagrania z monitoringu oraz amatorskich filmów wideo zostały zmontowane w 99-minutowy, pełnometrażowy film fabularny. Okazuje się, że część materiału filmowego jest wręcz niewiarygodna, a interpretacja przedstawionych wydarzeń pozostawiona jest widzowi."


Scarlet

2011-01-03, 00:26
jedynka to jeszcze ujdzie w tle, ale ostatnio zmusiłam się do dwójki.. porażka :roll: przez godzinę nie dzieje się kompletnie nic, a potem tylko wytarte zagrywki z trzaskaniem szafek, ehh. no ale znam ludzi, którym się podobało.. :-?

Cannami

2011-01-04, 19:15
Ostatnia scena - ujdzie
Cały film - straszny suchar. Pomysł na nagrywanie z 1wszej osoby i amatorsko spoko - zaprawde powiadam wam że kiedyś powstanie dobry film właśnie tak nagrany, a poza tym emocje jak przy praniu skarpetek.

RoketFjułel

2011-01-07, 00:12
moim zdaniem słaby film, nawet po zielsku sie nie przestraszylem a to sie rzadko zdarza :/

MeldujSuko

2011-01-16, 23:58
film mega dobry ;d
i nawet ostatnia scena nie zawiodła :mrgreen:

Chmurz

2011-01-18, 13:11
Jeśli się wczuć odpowiednio, to robi wrażenie. Jeśli nie, to film jest bue, nudny.
Z ciekawostek: w ścieżce dźwiękowej posłużono się infradźwiękami. Rzekomo wywołuje to w widzu dezorientację oraz niepokój.

Masterof

2011-01-28, 22:37
Za wolno się wszystko dzieje i do tego wk***iające dość zachowanie tej głównej bohaterki odrzuca po 20 min, ale w sumie jak ktoś tam naskrobał, cały film mozna zrobić w 15 minut wycinając jej zbędne pie**olenie i oglądanie nocek.

MichasQ

2011-02-02, 16:04
Nie wiem czym wiara sie tak podnieca... Recenzje jakby ch*je muje nie wiadomo co to było, a dla mnie totalne dno :/