18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Paralotniarz i wysokie napięcie

zdrowoyebne • 2020-03-29, 00:46
Wypadek miał miejsce 28.ta sobota,Lotnikowi nic sie nie stalo




Kaszakisza

2020-03-29, 15:41
figgin napisał/a:

A co Ci kolego paralotniarze przeszkadzają?? Ani toto po drogach nie jeździ, ani z tym styczności poza ewentualnym widokiem w locie pewnie nie masz, ani nadmiernie nie hałasuje, ani zagrożenia zbytniego nie stwarza. Zaśmierdziało typowo januszowym "są wk***iający, bo ja tak nie mogę/nie potrafię/boję się". Chyba że jesteś pilotem, no ale ja osobiście jeszcze nie zetknąłem się z nikim kto lata i kogo wk***iają paralotniarze.



Typie przeczytaj swój pierwszy komentarz i zastanów się co zrobiłeś źle, że się z Ciebie teraz śmiejemy. :D

fi...........in

2020-03-29, 20:25
Kaszakisza napisał/a:

Typie przeczytaj swój pierwszy komentarz i zastanów się co zrobiłeś źle, że się z Ciebie teraz śmiejemy.



Typie - oświeć mnie i wskaż mi ten komentarz, a potem zastanów się, dlaczego ja właśnie śmieję się z Ciebie :)

Mors_Nigra

2020-03-29, 21:36
figgin napisał/a:

A co Ci kolego paralotniarze przeszkadzają?? Ani toto po drogach nie jeździ, ani z tym styczności poza ewentualnym widokiem w locie pewnie nie masz, ani nadmiernie nie hałasuje, ani zagrożenia zbytniego nie stwarza. Zaśmierdziało typowo januszowym "są wk***iający, bo ja tak nie mogę/nie potrafię/boję się". Chyba że jesteś pilotem, no ale ja osobiście jeszcze nie zetknąłem się z nikim kto lata i kogo wk***iają paralotniarze.



k***y prąd wyłączają na dzielnicy, wystarczy?!

fi...........in

2020-03-30, 08:31
Na logikę dalej mało, ale przynajmniej Twoja wypowiedź była zabawna :)

MindBodyLightSound

2020-03-30, 13:04
Byku35 napisał/a:

raz w Małopolsce chciałem tym i już więcej nie oj nie ma drutach wysokiego napięcia się zatrzymałem do tego helikopter leciał i koniec,



Naj***ny to do łóżka, a nie w internet

CookieMonssster

2020-03-31, 11:34
Nie mam jakoś dużo nalotu, ale o drutach wysokiego napięcia, których NIE widać, ani w słoneczny dzień, ani tym bardziej o zachodzie to się mówi jako o podstawowym niebezpieczeństwie przy lądowaniu... także książkowy błąd. Niekoniecznie musiał zginąć, paralotnia nie przewodzi prądu, kable się zetknęły i strzeliło, ale gość mógł to przeżyć.