18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Parada LGBT w Lublinie

Ho...........er • 2018-10-14, 02:26
Najbardziej popisali się narodowcy niszcząc zaparkowane samochody mieszkańców, to nauczy środowisko LGBT by nie zadzierać z prawdziwymi patriotami :-D

ellsworth

2018-10-14, 18:34
Adae napisał/a:

I ilu tych pedalow tam bylo, z 200? A kontrmanifestacja wygladalo na grubo ponad 1000, i pieknie.

Zyjcie swoim zyciem tak jak chcecie, ale w Polsce nie uda wam sie skrzywienia promowac. Po zachodzie widac, ze od akceptacji tego zjawiska, do seksualizacji dzieci i bronienia pedofilow jest bardzo krotka droga. Trzeba to odrzucac na kazdym kroku.

Nie wolno dyskryminowac geja, tak samo jak nie mozna dyskryminowac osoby chorej, ale na celowe zarazanie juz jest paragraf.


Póki co to w Polsce hołubi się siedlisko pedofilii jakim jest KK, a na Zachodzie nawet w arcy-katolickiej przez całe wieki Irlandii, kopnęli w dupę kler po tym jakie numery powywijali z dziećmi. A u nas? Dalej księdza uważa się za drugiego po bogu, jak dziecko zgwałci to do innej parafii, w rejestrze pedofilów księży nie ma (!!!) bo zgodnie z obecną władzą, oni są z lepszego sortu, a to że dzieci gwałcą to oj tam, oj tam.

A o zarażeniu się homoseksualizmem to już nawet nie będę komentować, bo wystarczająco się sam pogrążyłeś takim porównaniem.

hfbnmiuytp

2018-10-14, 18:39
piękna sprawa, serce rośnie jak się na to patrzy

russian-roulette

2018-10-14, 18:48
Lewicowi geje starli się z prawicowymi kryptogejami

la...........53

2018-10-14, 19:40
h*j ci w dupe i kolowowy balonik na pierwszym miejscu

naczelny1

2018-10-14, 22:44
Adrian92 napisał/a:

(...)to nie narodowcy robią marsze, nie przebierają się, nie robią z siebie pajaców i nie próbują ludziom wmówić , że ich odchyły od normalności są normalne.



Jak nie? :)

na...........pl

2018-10-14, 22:49
@ellsworth
pie**olisz, powielasz nieprawdziwe informacje rodem z TVN. Proszę, zanim następnym razem tak stanowczo wypowiesz się o tym, co się dzieje "w Polsce" - powołaj się na fakty, a nie Fakty.

PieronJasnySzlag

2018-10-14, 23:04
Najśmieszniejsze jest to że ci tolerancyjni otwarcie mówią że należy ONR czy MW zdelegalizować i zakazać ich działalności. To jaka to tolerancja i otwartość? Czy amnesty international zajmie stanowisko w sprawie zatrzymanych osób z kontrmanifestacji tak jak to zrobiła gdy "obywatel rp" próbował siłą zablokować jeden z marszów narodowych?
Inżynieria społeczna działa doskonale, nwo krok po kroczku idzie w naszą strone i za niedługo pocichutku zapuka do naszych drzwi. Małych cichych kroczków nawet nie widać bo wszyscy są skupieni na kamieniu rzuconym przez "łysego osiłka troglodyte"

Smutne to.

michalmichal

2018-10-15, 00:24
Pomijajac fakt tego pedalsko lesbijskiego zbiegowiska najsmieszniejsze dla mnie bylo jak kazdy darl ryja "wolne sady" kiedy ktos im rzucil tym tekstem przez megafon. Polowa z tych dzieciakow nie wie po co tam jest wlasciwie a nie mowiac juz o jakims podtekscie politycznym hasel ktore krzyczeli ;d

Wełzew

2018-10-15, 00:55
Hitler wróć ! :(

huncfot130

2018-10-15, 08:42
Hogger napisał/a:

Najbardziej popisali się narodowcy niszcząc zaparkowane samochody mieszkańców, to nauczy środowisko LGBT by nie zadzierać z prawdziwymi patriotami :-D


A to zdanie twoje czy twojego męża?

Wiewór

2018-10-15, 08:46
Jak powiedział Roman Dmowski nie można bardziej udowodnić swojego patriotyzmu i męstwa niż rozpie**olić losowe auto bogu ducha winnego rodaka!

Niestety policja jak zwykle dała popis bezradności. Grupa kilku nieopierzonych małp, zaginionych ogniw Darwina oraz neandertalczyków blokowała legalny marsz a policja stoi i ch*ja robi.
Narodowców i patokiboli należy pałować i gazować. Po ch*j przywieźli tą myjkę na zwierzęta jak jej nie użyli?

LubelskiCebularz

2018-10-15, 10:34
LGBT i Sebastiany Wyklęte to jedno wielkie zj***ne pedalstwo. Jedni i drudzy warci siebie. :idzwch*j:

spoons

2018-10-15, 13:27
Dlaczego sebixy są aż tak bardzo zaangażowani emocjonalnie, w to co obce pedały sobie w dupę wkładają?
-siema Seba, wychodzisz dzisiaj?
-nie mordeczko, lecę na kontrmanifestacje bo będą tam goście co się w dupę r*chają, nie daje mi to spokoju, nie mogę przestać o tym myśleć.

k***a.. jeśli chodzi o sex, interesują mnie wyłącznie laski, które chciał bym r*chać. Samo rozkminianie pedalstwa, nawet w negatywny sposób, samo w sobie jest już pedalskie.

StormLord

2018-10-15, 14:53
niektórzy potrzebują powtórkę z historii z drugiej Wojny Światowej i tego jednego co mu się też nie podobali ludzie bo byli inni niż on

Bodziosowy111

2018-10-15, 15:43
"zakaz pedałowania" pod utwór Pet Shop Boys - Go West, ktorzy są gejami :amused: jakim niedorozwojem trzeba być :D