18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Parada LGBT w Lublinie

Ho...........er • 2018-10-14, 02:26
Najbardziej popisali się narodowcy niszcząc zaparkowane samochody mieszkańców, to nauczy środowisko LGBT by nie zadzierać z prawdziwymi patriotami :-D

aradd

2018-10-14, 14:08
W tym miejscu powstaje dysonans poznawczy. Z jednej strony popieram kontrmanifestację, próbującą zatrzymać falę homo, ale z drugiej strony nie zachowują się oni w żaden sposób lepiej czy racjonalniej. Co drugie słowo bluzgi, zero pomyślunku, kompletne dno. I na to idą moje ciężko zarobione pieniądze, by ochraniać takie skrajne indywidua.
Po prostu człowiek przygląda się obu stronom i przeciera oczy z niedowierzania.

mrkler

2018-10-14, 14:08
A ja się pytam po ch*j ta policja? Niech się to fanatyczne ścierwo powybija nawzajem i będą dwie pieczenie na jednym ogniu :amused:

niemamskarpet.

2018-10-14, 14:18
ale pojazdy to maja rodem z MO...... lata 70te ? poza tym mam mieszane uczucia co do tego, wiekszosc tych kontr to wiesniaki z lysymi glowami bez zawodow i perspektyw, takim kontrmanifestacjami nadrabiają swoje niedoj***nie mózgowe oraz poczucie wlasnej wartosci, idziemy w kierunku wolności i nikt nie powinien sie wpie**alac komuś do lozka i oceniac go za to co tam robi.... pamiętajcie ze początek II Wojny swiatowej zaczal sie wlasnie kiedy jedna z parti konserwatywnych dostala sie do wladzy i pierwsze co zaczeli robic w latach 30tych w Niemczech to likwidowac i karac Gejow, potem juz ich zamykali za samo bycie gejami a potem cygani, zydzi, polacy..... powinniśmy się rozwijać i być bardziej tolerancyjnii ale nigdy nie powinniśmy zgodzić aby geje mogli adoptować dzieci

aradd

2018-10-14, 14:34
niemamskarpet. napisał/a:

ale pojazdy to maja rodem z MO...... lata 70te ? poza tym mam mieszane uczucia co do tego, wiekszosc tych kontr to wiesniaki z lysymi glowami bez zawodow i perspektyw, takim kontrmanifestacjami nadrabiają swoje niedoj***nie mózgowe oraz poczucie wlasnej wartosci, idziemy w kierunku wolności i nikt nie powinien sie wpie**alac komuś do lozka i oceniac go za to co tam robi.... pamiętajcie ze początek II Wojny swiatowej zaczal sie wlasnie kiedy jedna z parti konserwatywnych dostala sie do wladzy i pierwsze co zaczeli robic w latach 30tych w Niemczech to likwidowac i karac Gejow, potem juz ich zamykali za samo bycie gejami a potem cygani, zydzi, polacy..... powinniśmy się rozwijać i być bardziej tolerancyjnii ale nigdy nie powinniśmy zgodzić aby geje mogli adoptować dzieci



Pozwól, że zwrócę uwagę na kilka szczegółów.
Primo piszesz "geje" z wielkiej litery, natomiast nazwę nacji z małej.
Secundo partia konserwatywna lat 30 w Niemczech NSDAP organizowała manifestacje początkowo aby wyniszczyć komunistów i pokazać swoją siłę i przekonać Niemców do ichniejszej wyższości nad innymi narodami.
Tertio, owszem nie należy nikomu "wchodzić do łóżka" lecz niech oni nie wynoszą "tego z łóżka" na ulicę miast.
Quatro tolerancja nie równa się rozwojowi, chyba że chodzi tobie o rozwój dewiacji, nienormalnych i niemoralnych zachowań to z tym się zgodzę.
Quinto, co do poziomu intelektu "przodowników" kontrmanifestacji nie będę się wypowiadał. Są przykładem sami w sobie, wystarczy posłuchać elokwencji ich wypowiedzi w stronę Policji.

Adrian92

2018-10-14, 14:37
A na czym ma polegać kontrmanifestacja według w was? Na grzecznych hasełkach, transparentach? I co to da? Gówno? Kontrmanifestacja ma być agresywna bo tylko agresją da się coś zmienić. Następnego marszu nie będzie, bo prezydent miasta będzie miał powód by takiego marszu nie zaakceptować. Więc? Kontrmanifestacja się udała bo dziwolągi już nie dostaną pozwolenia na marsz.
Wy to myślicie, ze w życiu wszystko załatwicie pokojem? Malując kredkami i krzycząc kulturalne teksty? Wielcy k***a sadolowy z rozumowaniem starych bab co 3 x w tygodniu do kościoła zapie**alają. Jest coś żle to reagujesz. Siedzisz w domu- źle. Wyjdziesz na ulice- źle, bo jesteś agresywny i wulgarny. Zj***ni idioci, a pod zamieszki w Chorwacji, Grecji czy Brazylii walili konia.

Wolę już tych narodowców niż tych zboczeńców, bo to nie narodowcy robią marsze, nie przebierają się, nie robią z siebie pajaców i nie próbują ludziom wmówić , że ich odchyły od normalności są normalne. Ja mając dzieci, nie zyczę sobie takich marszy w moim mieście, nie życzę sobie żeby moje dziecko oglądało takie rzeczy i jak bedzie trzeba to wyjdę na ulicę, obrażę, dam w ryj. W obronie własnych zasad i wartości. Wy jesteście tymi p*zdami co wszystkich krytykują, zamknięci w domu, bo tylko z domu, przez kabel potraficie "reagować". Wszyscy grzeczni, ułożoni, inteligentni po studiach.

Cz...........as

2018-10-14, 14:53
niemamskarpet. napisał/a:

wiekszosc tych kontr to wiesniaki z lysymi glowami bez zawodow i perspektyw



Znasz wszystkich czy przeczytałeś to gdzieś w gazecie?

niemamskarpet. napisał/a:

nikt nie powinien sie wpie**alac komuś do lozka i oceniac go za to co tam robi



Nikt nie powinien wyciągać swojego łóżka na ulicę i pokazywać jak i z kim to robi. Jak ktoś promuje dewiację to powinien się spodziewać krytyki.

niemamskarpet. napisał/a:

powinniśmy się rozwijać i być bardziej tolerancyjnii ale nigdy nie powinniśmy zgodzić aby geje mogli adoptować dzieci



Bardzo dużo polaków jest tolerancyjnych, jak ktoś jest homoseksualistą to czasami się spotyka z krzywymi spojrzeniami czy krzywdzącymi plotkami ale najczęściej ludzie mają to gdzieś. Jak ktoś jest pedałem, wychodzi na ulicę ubrany jak debil, macha gumowym kindybałem i krzyczy że "chce praw"to niech się nie dziwi że dostanie kostką brukową w pusty baniak. Homo w Polsce mają dokładnie takie same prawa jak normalni ludzie, oni chcą przywilejów za bycie innym.

skin88

2018-10-14, 15:08
Przez takie p*zdy jak te powyżej się wypowiadające, które generalnie mają wyj***ne, ale pie**olą o pałowaniu jednych i drugich, właśnie przez takich jest jak jest, przez j***ne ciepłe kluchy które nie widzą nic ponad czubek własnego nosa, nie ma przyzwolenia na pedalstwo i bardzo dobrze, Polacy wczoraj pokazali światu co o tym myślą, nazywajcie ich patolami, sebixami czy jak tam chcecie, ale to ostatni głos rozsądku w Europie, (do czego to k***a doszło) to krzyk na co raz bardziej kuriozalną politykę uprawianą przez lewactwo zasiadające w rządach całej Europy, do póki ludzie w drogich garniturach i na wysokich stołkach, nie pojmą, że to wszystko idzie w ch*jowym kierunku, będzie tylko gorzej.

Pan_Adolf

2018-10-14, 15:32
dla środowiska lgbtqwerty lewa komora dla nacjozjebów prawa na ch*j żyjecie i tlen marnujecie?

th...........or

2018-10-14, 15:33
AyCaramba napisał/a:


Jak ktoś jest pedałem, wychodzi na ulicę ubrany jak debil, macha gumowym kindybałem i krzyczy że "chce praw"to niech się nie dziwi że dostanie kostką brukową w pusty baniak. Homo w Polsce mają dokładnie takie same prawa jak normalni ludzie, oni chcą przywilejów za bycie innym.



W Lublinie widziałeś kogoś takiego?
Poza stylistyką wyciągniętą z My Little Pony i Hello Kitty nie było tam nic co wzbudzało by odruch wymiotny.

"No w Lublinie nie, ale widziałem kiedyś zdjęcia ze Berlina..."
Porównywanie Berlina do Lublina to jak porównanie Wawy do Piździdołka Górnego.

To o czym piszesz to cały ruch Queer, to jest to Q które czasem trafia na koniec LGBT-Q. Trafia tylko czasem, bo ten ruch wcale nie jest lubiany w środowisku zbyt mocno. To ludzie o przekonaniach porównywalnych do tych debili ze zdjęciami martwych płodów przed szpitalami i szkołami. Kretyni, którzy uwielbiają epatować wszystkim tym co dla zwykłych zjadaczy chleba jest tabu.

AN...........or

2018-10-14, 15:58
Jedna i druga strona pok***iona, powinni ich wszystkich aresztować i wywieść do domów. Utrapienie dla mieszkańców do tylko jest.

mrkler

2018-10-14, 16:09
skin88 napisał/a:

Przez takie p*zdy jak te powyżej się wypowiadające, które generalnie mają wyj***ne, ale pie**olą o pałowaniu jednych i drugich, właśnie przez takich jest jak jest, przez j***ne ciepłe kluchy które nie widzą nic ponad czubek własnego nosa, nie ma przyzwolenia na pedalstwo i bardzo dobrze, Polacy wczoraj pokazali światu co o tym myślą, nazywajcie ich patolami, sebixami czy jak tam chcecie, ale to ostatni głos rozsądku w Europie, (do czego to k***a doszło) to krzyk na co raz bardziej kuriozalną politykę uprawianą przez lewactwo zasiadające w rządach całej Europy, do póki ludzie w drogich garniturach i na wysokich stołkach, nie pojmą, że to wszystko idzie w ch*jowym kierunku, będzie tylko gorzej.

Wole być ciepłą kluchą która umie używać własnego mózgu niż zaj***ną konserwą która ma narzucone myślenie :)

Adrian92

2018-10-14, 16:22
mrkler napisał/a:

Wole być ciepłą kluchą która umie używać własnego mózgu niż zaj***ną konserwą która ma narzucone myślenie :)



Narzucone myślenie ma jakieś 90 % Polaków, które jest zmanipulowane, bez własnego zdania i poglądów co widać podczas wyborów a także podczas tych ograniczonych komentarzy na sadolu.
Ludziom z taką łatwością przychodzi szufladkowanie innych ludzi, ocenianie ich przez pryzmat wyglądu czy jednorazowego zachowania i to jeszcze poprzez pryzmat internetu.
Macie się za takich mądrych w tych komentarzach a kierujecie się stereotypami, prezentujecie ograniczony tok rozumowania tak jakbyście zostali wychowani przez telewizor i nie potrafili używać własnego mózgu.

mrkler

2018-10-14, 17:29
@adrian92 nie ma to jak konserwa zarzucająca komuś stereotypowe myślenie :amused:
Dla mnie ograniczony tok rozumowania to zamykanie się na wszystko co odbiega choćby w najmniejszym stopniu od waszej zj***nej ideologicznej dewiacji. Także po równo wykładam lache na pedałów obnoszących sie wszędzie swoją innością jak i pseudopatriotów z niedoj***niem mózgowym.

glesner1910

2018-10-14, 18:11
Ale z sadola zrobiliście pedalstwo :o więcej komentarzy popierających to zboczone gówno niż ganiących tę bandę pedofilów. Dramat. ZAKAZ PEDAŁOWANIA!!!

gabriel0

2018-10-14, 18:20
skin88 napisał/a:

do póki ludzie w drogich garniturach i na wysokich stołkach, nie pojmą, że to wszystko idzie w ch*jowym kierunku, będzie tylko gorzej.



Nie chcę się tu z tobą kłucić, ale zauważ że to nie bez powodu ci ludzie nic nie robią w tym kierunku. Widocznie widzą w tym jakąś korzyść.

A mi się nie chce nad tym rozmyślać. I smunty jestem bo nawet co mam w zwyczaju mówić jako obelgę w tym momencie nie zadziała-tzn "j***ć pedałów"