18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

pve11

2020-01-01, 22:22
muflonpl napisał/a:

No glowa kosciola nie wiedziała o tym co sie dzieje w jej szeregach? To tym bardziej nie nadawal sie na papieza skoro nie interesowal sie tym co robia podwladni




Mors_Nigra napisał/a:

Jak wiedział i nie powiedział, i nic z tym nie zrobił, to kawał sk***ysyna z niego, a jak nie wiedział, to ch*jowa z niego głowa kościoła.



Kiedyś trochę się zainteresowałem tematem i nie wszystko jest czarne albo białe. Oczywistym jest, że wszystkim sam zajmować się nie mógł osobiście, a ludzie którzy mogli takie informacje dostawać nie koniecznie dzielili się wszystkim z samym papieżem. Takie zarzuty są konkretnie m. in. w kierunku Dziwisza. Teraz jakieś raporty powstają, wyjaśniają te (i nie tylko te) kwestie, może się czegoś dowiemy.
Jako, że ostatnio modne jest oczernianie JP2 przez spadkobierców myśli bolszewicko-marksistowskiej, to ja wolę się wstrzymać z osądami, bo ewidentnie nie są wolne od polityki, potem mogło by mi być głupio.

kaziolord

2020-01-02, 07:09
To jest tylko j***ny zwykły człowiek to w sumie dobra reakcja

picolo

2020-01-02, 14:44
Natury nie ukryjesz, j***ny hitlerowski pomiot.

Mors_Nigra

2020-01-02, 20:46
picolo napisał/a:

Natury nie ukryjesz, j***ny hitlerowski pomiot.



lol (akronim "Laughing Out Loud")

supercharger

2020-01-02, 22:03
OpenStreetMaps napisał/a:

Ten film przejdzie do historii.
Jak ją w jej środowisku znajomi i sąsiedzi rozpoznają to będzie miała przej***ne.
Zostanie zapamiętana jak ta chytra baba z Radomia.
A memy z nią w roli głównej będą krążyć po sieci.
Śmiać się niej będą nawet dzieci .
I tym sprytnym sposobem własnym nawiedzeniem i upatrywaniu w mitologu religijnym Boga zniszczyła sobie idiotka życie.



Zniszczyła sobie życie? haha prokok kurde. chyba trochę przesadzasz. albo bardzo przesadzasz. za 2 dni nikt nie będzie pamiętał o niej tylko o nie najlepszej reakcji Papieża jeśli już. Stanowisko zobowiązuje.

klos79

2020-01-04, 13:52
Wpie**ol od papy