18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ProVVe

2020-01-01, 12:46
Gamera napisał/a:

Śkośnooka i co się spodziewać? Azjaci są najinteligentniejszymi ludźmi na świecie. Oczywiście, że zdarzają się idioci jak wszędzie, ale statystycznie, więcej idiotów można spotkać w Polsce niż na Tajwanie.



Jeśli nawet mają dajmy na to średnie 110 IQ to i tak 60% to debile, a nie biorę pod uwagi charakteru czy wychowania :-D

krasnal_hałabała

2020-01-01, 12:55
OpenStreetMaps napisał/a:

Ten film przejdzie do historii.
Jak ją w jej środowisku znajomi i sąsiedzi rozpoznają to będzie miała przej***ne.
Zostanie zapamiętana jak ta chytra baba z Radomia.
A memy z nią w roli głównej będą krążyć po sieci.
Śmiać się niej będą nawet dzieci .
I tym sprytnym sposobem własnym nawiedzeniem i upatrywaniu w mitologu religijnym Boga zniszczyła sobie idiotka życie.



Raczej karierę papaja.

freaky

2020-01-01, 13:19
A muk zabić

jbone

2020-01-01, 13:49
j***ć papieża

Exyou

2020-01-01, 13:55
pve11 napisał/a:

To są już jakieś dowody, że o wszystkim wiedział, czy tak sobie pie**olisz od rzeczy po prostu?



Przeczytał pewnie w gazecie wielkiego nosa Michnika.

Kacu63

2020-01-01, 14:22
Gamera napisał/a:

Śkośnooka i co się spodziewać? Azjaci są najinteligentniejszymi ludźmi na świecie. Oczywiście, że zdarzają się idioci jak wszędzie, ale statystycznie, więcej idiotów można spotkać w Polsce niż na Tajwanie.



Statystycznie to cie przynajmniej raz ktos wyj***l w dupe :>

Cephelion

2020-01-01, 15:17
jbone napisał/a:

j***ć papieża




Lubisz starych bogatych dziadków , co ?

Wiewór

2020-01-01, 15:19
Mial rację że się wk***ili. Co go plebejuszka będzie łapać bezkarnie. Dawniej by ją wybatozyli, obdarli ze skory i marynowali w soli zanim by ją spalili na stosie.
Dzis papa jej tylko przyj***l.

Xs...........33

2020-01-01, 15:22
jbone napisał/a:

j***ć papieża



Zachowaj swoje preferencje seksualne dla siebie.

ti...........ax

2020-01-01, 15:28
Jakby tam był brudas z pontonu to by mu gałe oj***ł

Je...........ik

2020-01-01, 16:05
edmund napisał/a:

naawet bez kamer, nie tak nerwowo,
Nasz Papież był dobrym człowiekiem



No oficjalnie to prawda natomiast w realu juz nie do konca tak bylo

pve11 napisał/a:

To są już jakieś dowody, że o wszystkim wiedział, czy tak sobie pie**olisz od rzeczy po prostu?



No glowa kosciola nie wiedziała o tym co sie dzieje w jej szeregach? To tym bardziej nie nadawal sie na papieza skoro nie interesowal sie tym co robia podwladni

90kondzio90

2020-01-01, 16:22
I ten i JP2 to samo przesiakniete gownem badziewie niszczące naszą wiarę wprowadzając pedalstwo i kryjące pedofilie!! I te nasze nowoczesne mszę! To już nie nasza wiara i religia od ponad 50 lat wszystko sprzedają Żydą.

Mors_Nigra

2020-01-01, 16:35
pve11 napisał/a:

To są już jakieś dowody, że o wszystkim wiedział, czy tak sobie pie**olisz od rzeczy po prostu?



Jak wiedział i nie powiedział, i nic z tym nie zrobił, to kawał sk***ysyna z niego, a jak nie wiedział, to ch*jowa z niego głowa kościoła.

Kepeszek

2020-01-01, 17:12
Gamera napisał/a:

Śkośnooka i co się spodziewać? Azjaci są najinteligentniejszymi ludźmi na świecie. Oczywiście, że zdarzają się idioci jak wszędzie, ale statystycznie, więcej idiotów można spotkać w Polsce niż na Tajwanie.



No to właśnie nie do końca jesteś zaznajomiony z kulturą wschodu. Chodzi mi o Chiny lub Koree. To są ludzie głośni, bezpośredni i nie mają skrupułów np. zapytać dlaczego jesteś gruby. Zupełnie inna kultura obycia z drugim człowiekiem. Mimo w p*zdu duzej populacji centrum uwagi skupia się na JA i tym co JA mogę osiągnąć i dostać. Ciekawe bardzo, polecam poczytać albo najlepiej to się przejechać. A tak btw. statystycznie? Pokaz mi tę statystykę :p pie**olenie

Bartsad

2020-01-01, 17:22
A to qtafix