18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

papiez

mitica • 2013-03-07, 00:17
Niecały miesiąc bez papieża i już wynaleziono lekarstwo na HIV.

timmy77

2013-03-07, 15:15
@rimogyz
Łosz, człowiek nie może swojego zdania jebnąć, bo zaraz znajdzie się jakiś pedał z uczelni humanistycznej/seminarium?, który już pewnie znalazł wymarzoną pracę na zmywaku w restauracji, który na wykładach miał o setkach religii, i który będzie wiedział lepiej. Jestem na polibudzie więc nie czuję potrzeby zgłębiania się bardziej w rzeczy, do których mnie nie ciągnie...

rimogyz

2013-03-07, 15:20
timmy77 napisał/a:

@rimogyz
Łosz, człowiek nie może swojego zdania jebnąć, bo zaraz znajdzie się jakiś pedał z uczelni humanistycznej/seminarium?, który już pewnie znalazł wymarzoną pracę na zmywaku w restauracji, który na wykładach miał o setkach religii, i który będzie wiedział lepiej. Jestem na polibudzie więc nie czuję potrzeby zgłębiania się bardziej w rzeczy, do których mnie nie ciągnie...



W takim razie uważaj na słowa synku bo jeszcze będziesz u mnie pracował ;)

[edit:] a brak chęci pogłębiania ogólnej wiedzy o otaczającym świecie o nikim zbyt dobrze nie świadczy. Ew. świadczy o mieliźnie intelektualnej.

Ant1984

2013-03-07, 16:04
Dopiero teraz wynaleziono lek na HIV?
Przecież od dawna było wiadomo, że tym wirusem można się zarazić wszystkimi drogami, tylko nie przez usta, bo ŚLINA go zabija (ma tak silne właściwości dezynfekujące).
Skoro z krwi osobnika, który nie zachoruje na jakąś zarazę można stworzyć serum, to mając coś, co bezpośrednio zabija danego wirusa nie można?
Macie dowód na to, że:
- lekarze i naukowcy okłamują nas tak samo, jak ci j***ni politycy
- ludzie naprawdę nie myślą i nie kojarzą faktów

elo

2013-03-07, 17:35
@ Ant1984 chyba psia ślina ma właściwości dezynfekujące, ludzka ma bardzo słabe. Pierwsze informacje o zakażeniu hivem właśnie mówiły o przenoszeniu śliną, teraz uczOM w szkołach inaczej, tu doszukuj się spisku, czemu zrezygnowano z teorii że hiv przenosi się poprzez każdą wydzielinę organizmu

SkurByCzyk

2013-03-07, 17:50
Jebie to, coś miałem napisać ale zapomniałem. :)

Zabeek

2013-03-07, 17:54
sMieciu napisał/a:

osiek92? ale który bóg konkretnie cię opuszcza? Zeus, Allach, Kriszna, Budda??



A może ten jeden, który w historii nosił imiona wielu ?

Embody

2013-03-07, 20:33
@Zabeek

Latający Potwór Spaghetti?

Agataah

2013-03-07, 21:10
@sMieciu tak tylko dla twojej wiadomości budda z bogiem ma tyle wspólnego co gówno z dobrym jedzeniem


...chyba, że wejdziesz na hard'a bo tam już różnice miedzy stolcem a wyśmienitym daniem się zacierają.

Markal

2013-03-07, 21:14
@Ant1984

Nie ślina niszczy wirusa HIV ale kwas solny w żołądku, więc nie da się zarazić poprzez przewód pokarmowy. Chyba, że miałbyś ranę w ustach lub przełyku i wirus dostałby się do krwioobiegu. Seks analny stwarza większe ryzyko niż waginalny ponieważ w jelicie masz dużo delikatnych naczyń krwionośnych które pękają podczas stosunku. Tak więc tak to wygląda....
A istnieje bardzo skuteczna terapia lecząca HIV. Trzeba zarażonego gotować przez pół godziny w 70 st. C

Trollu

2013-03-13, 13:30
[quote="timmy77"]

(...) więc słowo allah potocznie znaczy tyle co prorok mahomet i każdy wie o co chodzi. (...)


Allah to bóg, a mahomet prorok, jak u nas Jezus. więc oderwij czasem wzrok od komputera i poczytaj coś.

[quote="timmy77"]

(...) więc słowo allah potocznie znaczy tyle co prorok mahomet i każdy wie o co chodzi. (...)


Allah to bóg, a mahomet prorok, jak u nas Jezus. więc oderwij czasem wzrok od komputera i poczytaj coś.

Pijany pisałem i coś mi chyba nie wyszło z tym ostatnim postem